DENON SALONAS – specializuotas mažmeninės prekybos salonas,- 2015 m. lapkričio mėn. atidarytas Vilniuje. Tai vienintelė Lietuvoje firminė, DENON prekės ženklo gaminiais prekiaujanti parduotuvė. Salonas priklauso UAB „Horn Distribution (LT)“.

Veiklos pradžia

Mūsų veiklos pradžia Vilniuje – 2015 m., kuomet buvo įkurta UAB „Horn Distribution (LT)“, kuri yra dukterinė Lenkijos bendrovės „Horn Distribution S.A.” įmonė. Mūsų veiklos šaltinis – idealaus garso, skleidžiamo iš puikios garso įrangos, paieška. Būtent ši aistra vienija visus kolektyvo narius. Geresnės kokybės garso įrangos ieškantys ir mumis pasitikintys muzikos mylėtojai paskatino mus įsteigti DENON SALONUS ir su jais susijusią šią internetinę parduotuvę.

picture

Teritorija, kurią apima kompanijos veikla

Remdamiesi ilgamete bendrovės veiklos patirtimi Lenkijoje, Vengrijoje ir Šveicarijoje, prisitaikome prie vietinės rinkos pokyčių ir siūlome vis reiklesniems ir savo poreikius suvokiantiems klientams jų lūkesčius atitinkančias produktų serijas ir paslaugas. Tiek produktų asortimentas, tiek ir teikiamos paslaugos yra pritaikytos prie sparčiai kintančių buitinės elektronikos rinkos tendencijų. Bendrovė ne tik sėkmingai teikia aukščiausios kokybės produktus. Ji taip pat stengiasi užtikrinti platų įrangos bei jos priedų asortimentą, o savo prekybos taškuose sukūrė sąlygas susipažinti su siūlomais produktais ir juos išbandyti. Čia taip pat teikiamas garantinis aptarnavimas ir įrangos montavimo paslaugos.

Kolektyvas

Giliai įsitikinę, kad įmonės sėkmė ar žlugimas priklauso nuo joje dirbančio kolektyvo, visuomet didelį dėmesį skiriame darbuotojų profesinei atrankai. Mūsų specialistai ne tik labai gerai žino kompanijos siūlomų produktų savybes, bet ir aktyviai dalyvauja, planuojant jos veiklą. Mes nuolat tobuliname savo veiklos organizavimą. Tobulinimosi kursai apie produktus ir naujausias technologijas yra neatskiriama mūsų kasdienybės dalis, kuri vėliau leidžia klientams suteikti būtinas žinias.

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 52635143

mob. tel. +370 64030022

Plačiau

  
  

  
  
  

  
Facebook