Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   All-in-One Grotuvas Uniti Atom HDMI

   NAIM

   2 899,00 €
   Su mokesčiais

   Prieinamas

   Kiekis

   • Garantija iki 5 metųGarantija iki 5 metų
   • Visada nemokamas pristatymasVisada nemokamas pristatymas
   • Nemokamas grąžinimasNemokamas grąžinimas

   Tik aukščiausios klasės garso elektroniką bei bevieles kolonėles gaminantis bei projektuojantis prekės ženklas „Naim“ pristato kompaktišką, stilingą, elegantišką bei puikios kokybės garsą atkuriantį „Naim Uniti Atom HDMI“. Šis A/B klasės stereo stiprintuvas suteikia 40W galią vienam kanalui, todėl šis stiprintuvas yra labiau tinkamas lentyninėms kolonėlėms. Integruotos tinklo grotuvo funkcijos, valdymas programėle bei integruota HDMI jungtis suteiks šiam stiprintuvui savybes, kurios puikiai pasitarnaus kasdieniniame stiprintuvo naudojime.

   Uniti Atom HDMI

   Platus įrenginio funkcionalumas bei tinklo grotuvo funkcijos

   „Naim Uniti Atom HDMI“ yra sukurtas taip, kad juo naudotis būtų kuo patogiau. Stiprintuvo viršuje esanti lietimams jautri valdymo panelė leis patogiai valdyti ne tik transliuojamo garso lygį, tačiau ir pasirinkti norimą šaltinį. Šis stiprintuvas turi savyje integruotą tinklo grotuvą. Tinklo grotuvo funkcijos užtikrins plačias bevielio muzikos transliavimo galimybes iš įvairiausių muzikos transliavimo platformų. Papildomam šio stiprintuvo valdymui yra sukurta speciali „Naim“ programėlę, kurią palaiko tiek iOS, tiek ir Android operacines sistemas palaikantys įrenginiai. „Uniti Atom HDMI“ turi galimybę prisijungti prie interneto tinklo tiek bevieliu būdu, tiek ir naudojant LAN laidą. Ši programėlė taip pat leidžia klausytis intenetinio radijo arba grupuoti visus tinklo grotuvo funkcijas turinčius „Naim“ įrenginius į bendrą bevielę namų garso sistemą. Integruota HDMI įvestis leis stiprintuvą patogiai prijungti prie televizoriaus. ARC funkcionalumas suteikia galimybę valdyti stiprintuvo garso lygį televizoriaus nuotolinio valdymo pulteliu.

   Uniti Atom HDMI

   Išskirtinis dizainas bei premium klasės komponentai

   „Naim Uniti Atom HDMI“ stereo stiprintuvas yra pagamintas tik iš aukščiausios klasės medžiagų, kurios pasižymi išskirtiniu patvarumu ir ilgaamžiškumu. Stiprintuvo korpusas yra pagamintas iš metalo, kuris suteikia dizainui estetikos bei leidžia stiprintuvui lengviau išspinduliuoti sugeneruotą šilumą. Stiprintuvo viduje elektronikos komponentai taip pat yra išdėstyti ne atsitiktinai, o būtent taip, kad jais keliaujantis garso signalas praeitų kuo trumpesnį kelią. Žinoma, komponentai yra tinkamai izoliuoti vienas nuo kito, o tai padeda išvengti papildomų garso signalo trikdžių bei pašalinių triukšmų. Stiprintuvo priekyje esantis LCD ekranas suteikia šiam įrenginiui papildomo modernumo.

    Techniniai parametrai:
    Audio Įvestys: 2 x optinės (iki 24bit/96kHz)
    1 x koaksialinė RCA (iki 24bit/192kHz)
    1 x HDMI ARC jungtis
    Analoginė garso įvestis: 1x RCA
    2 x USB Type A lizdai (prieky ir gale)
    Garso išvestis: 1 x RCA signalo išvesties jungtis
    1 x 3.5mm ausinių pajungimui skirta jungtis
   NAIM
   UNITIATOMHDMI
   5060332107285
   23 Prekės

   95 cm
   245 cm
   265 cm

   7 kg

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Konkrečios nuorodos


   6 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c