Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   Audiofilinės Ausinės AH-D7200

   DENON

   799,00 €
   Su mokesčiais
   Kiekis

   Paskutinė prekė

   Paskutinį kartą šis produktas buvo įtrauktas į krepėšelį 2021-05-30

   Dėmesio. Produktas gali būti iš ekspozicijos.

   • Garantija iki 5 metųGarantija iki 5 metų
   • Visada nemokamas pristatymasVisada nemokamas pristatymas
   • Nemokamas grąžinimasNemokamas grąžinimas

   „Denon AH-D7200“ yra aukščiausiai klasei priklausančios šio gamintojo ausinės. Ausinės ne tik puikiai atkuria bet kokio stiliaus muziką, tačiau ir išlaiko išskirtinį patogumą net ir klausantis muzikos ilgą laiką. Amerikietiško riešutmedžio ausinių kaušeliai užtikrina ypač geras ausinių akustines savybes, kurios suteikia kokybišką, natūralų bei tikslų skambėjimą. Ausinėse esantys specialūs garsiakalbiai yra gaminami pagal „Free Edge“ technologiją, kuri yra tikras ilgametės patirties rezultatas.

   Ausinių komplektacijoje esantis net 3m ilgio bedeguonio vario laidas, su 6.3mm kištuku pasižymi aukščiausios kokybės ausinių prijungimu prie pačių įvairiausių stiprintuvų ar garso šaltinių. Žinoma, taip pat yra ir 1.3 m laidas su 3.5mm kištuku. Tai užtikrins galimybę Jums prijungti šias ausines ir prie nešiojamų grotuvų. „Denon AH-D7200“ ausinių pagalvėlės yra pripildytos specialia „Memory Foam“ medžiaga bei aptrauktos švelnia oda. Tai užtikrina maksimalų komforto jausmą net ir ilgų muzikos klausymosi sesijų metu, o kokybiško aliuminio konstrukcija užtikrins tai, jog ausinės pasižymės išskirtiniu tvirtumu bei ilgaamžiškumu.  Bendroje „Denon AH-D7200“ ausinių komplektacijoje taip pat yra ir itin tvirtas ausinių dėklas, užtikrinantis visapusišką ausinių apsaugą transportavimo metu.

   Šios ausinės yra pagamintos remiantis ilgamete patirtimi gaminant garso įrangą. AH-D7200 ausinės pasižymi unikaliais, japoniškais "FreeEdge" 50mm skersmens garsiakalbiais. Kokybiško bei tvirto aliuminio ausinių lankas sutvirtina "Denon AH-D7200" ausinių korpusą bei užtikrina ilgalaikį lankelio lankstumą. Lankelis taip pat yra aptrauktas natūralia bei minkšta oda, kuri taip pat suteikia papildomą patogumą. 50mm skersmens „Free Edge“ garsiakalbiai yra atsparūs pašaliniams garso rezonansams bei iškraipymams, todėl garsas kurį girdėsite nuolatos Jus džiugins ir stebins. Šių ausinių garsiakalbių gamyboje yra naudojamas itin retas elementas - neodimio magentas. Šis, neeiliniu stiprumu pasižymintis magnetas užtikrina tikslų bei neįtikėtinai greitą garsiakalbio judėjimą.


   Svoris: 385 g
   Garsiakalbio skersmuo: 50mm
   Dažnių atkūrimo diapazonas: 5-56000Hz
    Ausinių varža: 25 ohms
   DENON
   AHD7200EM
   4951035059357
   1 Vienetas


   2021-07-30


   0 kg

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių
   Pratęsta garantija
   36 mėnesių
   Ausinių tipas
   Ant ausų dedamos
   Uždarytos
   Ryšio tipas
   Laidinis

   Konkrečios nuorodos


   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c