Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   Ant galvos dedamos ausinės AH-D5200

   DENON

   599,00 €
   Su mokesčiais
   Kiekis

   Prieinamas

   Paskutinį kartą šis produktas buvo įtrauktas į krepėšelį 2021-02-18

   • Garantija iki 5 metųGarantija iki 5 metų
   • Visada nemokamas pristatymasVisada nemokamas pristatymas
   • Nemokamas grąžinimasNemokamas grąžinimas

   Denon AH-D5200“ yra aukščiausiai klasei priklausančios šio gamintojo ausinės. Zebrano medienos ausinių kaušeliai užtikrina ypač geras ausinių akustines savybes, kurios suteikia kokybišką, natūralų bei tikslų skambėjimą bei akims patrauklią ausinių išvaizdą. Ausinėse esantys specialūs garsiakalbiai yra gaminami pagal „Free Edge“ technologiją, kuri yra tikras ilgametės patirties rezultatas ausinių gamyboje bei projektavime. AH-D5200 ne tik nepriekaištingai susidoroja su absoliučiai bet kokio stiliaus muziką, tačiau ir išlaika išskirtinai patogios net ir klausantis muzikos itin ilgą laiką.

   „Denon AH-D5200“ ausinių pagalvėlės yra pripildytos specialia „Memory Foam“ medžiaga bei aptrauktos švelnia oda. Tai užtikrina maksimalų komforto jausmą net ir ilgų muzikos klausymosi sesijų metu, o kokybiško aliuminio konstrukcija užtikrins tai, jog ausinės pasižymės išskirtiniu tvirtumu bei ilgaamžiškumu.  Bendroje „Denon AH-D5200“ ausinių komplektacijoje taip pat yra ir itin tvirtas ausinių dėklas, užtikrinantis visapusišką ausinių apsaugą transportavimo metu. Ausinių komplektacijoje esantis net 3m ilgio bedeguonio vario laidas, su 6.3mm kištuku pasižymi aukščiausios kokybės ausinių prijungimu prie pačių įvairiausių stiprintuvų ar garso šaltinių. Žinoma, taip pat yra ir 1.3 m laidas su 3.5mm kištuku. Tai užtikrins galimybę Jums prijungti šias ausines ir prie nešiojamų grotuvų.

   Šios ausinės yra pagamintos remiantis ilgamete patirtimi gaminant garso įrangą. AH-D5200 ausinės pasižymi unikaliais, japoniškais "FreeEdge" 50mm skersmens garsiakalbiais. Kokybiško bei tvirto aliuminio ausinių lankas sutvirtina "Denon AH-D5200" ausinių korpusą bei užtikrina ilgalaikį lankelio lankstumą. Lankelis taip pat yra aptrauktas natūralia bei minkšta oda, kuri taip pat suteikia papildomą patogumą. 50mm skersmens „Free Edge“ garsiakalbiai yra atsparūs pašaliniams garso rezonansams bei iškraipymams, todėl garsas kurį girdėsite nuolatos Jus džiugins ir stebins.


   Svoris: 385 g
   Garsiakalbio skersmuo: 50mm
   Dažnių atkūrimo diapazonas: 5-40000Hz
    Ausinių varža: 24 ohms
   DENON
   AHD5200EM
   4951035064627
   40 Prekės


   2021-08-13


   0 kg

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių
   Pratęsta garantija
   36 mėnesių
   Ausinių tipas
   Aplink ausines
   Uždarytos
   Ryšio tipas
   Laidinis

   Konkrečios nuorodos


   Nauja prekė

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c