Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   Audiofilinės Ausinės AH-D9200

   DENON

   1 699,00 €
   1 399,00 €Sutaupykite 300,00 €
   Su mokesčiais
   Kiekis

   Paskutinė prekė

   Paskutinį kartą šis produktas buvo įtrauktas į krepėšelį 2021-03-23

   • Garantija iki 5 metųGarantija iki 5 metų
   • Visada nemokamas pristatymasVisada nemokamas pristatymas
   • Nemokamas grąžinimasNemokamas grąžinimas

   Denon AH-D9200“ yra pačios aukščiausios klasės šio gamintojo ausinės. Šios ausinės ne tik nepriekaištingai atkuria bet kokį garsą, tačiau ir išlieka patogios net ir muzikos klausantis ilgą laiką. Ausinėse esantys specialūs garsiakalbiai yra gaminami pagal „Free Edge“ technologiją, kuri yra tikras ilgametės patirties rezultatas. Japoniško bambuko medienos ausinių kaušeliai užtikrina puikias ausinių akustines savybes, kurios suteikia kokybišką, natūralų bei tikslų skambėjimą.

   „Memory Foam“ ausinių pagalvėlės yra aptrauktos švelnia oda užtikrina maksimalų komforto jausmą net ir ilgų muzikos klausymosi sesijų metu, o kokybiško aliuminio konstrukcija užtikrins tai, jog ausinės pasižymės išskirtiniu tvirtumu bei ilgaamžiškumu. 3m ilgio bedeguonio vario laidas, su 6.3mm kištuku pasižymi aukščiausios kokybės ausinių prijungimu prie pačių įvairiausių stiprintuvų ar garso šaltinių. Komplektacijoje taip pat yra ir 1.3 m laidas su 3.5mm kištuku. Tai suteiks galimybę Jums prijungti šias ausines ir prie nešiojamų grotuvų. Bendroje „Denon AH-D9200“ ausinių komplektacijoje taip pat yra ir itin tvirtas ausinių dėklas, užtikrinantis visapusišką ausinių apsaugą transportavimo metu.

   50mm skersmens „Free Edge“ garsiakalbiai yra atsparūs pašaliniams garso rezonansams bei iškraipymams, todėl garsas kurį girdėsite nuolatos Jus džiugins ir stebins. Šių ausinių garsiakalbių gamyboje yra naudojamas itin retas elementas - neodimio magentas. Šis, neeiliniu stiprumu pasižymintis magnetas užtikrina tikslų bei neįtikėtinai greitą garsiakalbio judėjimą. Šios ausinės yra pagamintos remiantis ilgamete patirtimi gaminant garso įrangą. „AH-D9200“ ausinės pasižymi unikaliais, japoniškais "FreeEdge" 50mm skersmens garsiakalbiais. Kokybiško bei tvirto aliuminio ausinių lankas sutvirtina "Denon AH-D9200" ausinių korpusą bei užtikrina ilgalaikį lankelio lankstumą. Lankelis taip pat yra aptrauktas natūralia bei minkšta oda, kuri taip pat suteikia papildomą patogumą.


   Svoris: 375 g
   Garsiakalbio skersmuo: 50mm
   Ausinių varža: 24ohm
   Dažnių atkūrimo diapazonas: 5-56000Hz
   DENON
   AHD9200EM
   4951035067109
   1 Vienetas


   2021-07-30

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių
   Pratęsta garantija
   36 mėnesių
   Ausinių tipas
   Ant ausų dedamos
   Uždarytos
   Ryšio tipas
   Laidinis

   Konkrečios nuorodos


   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c