Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   Audiofilinės Ausinės ELEGIA

   FOCAL

   899,00 €
   Su mokesčiais
   Kiekis

   Paskutinė prekė

   Paskutinį kartą šis produktas buvo įtrauktas į krepėšelį 2021-03-22

   • Garantija iki 5 metųGarantija iki 5 metų
   • Visada nemokamas pristatymasVisada nemokamas pristatymas
   • Nemokamas grąžinimasNemokamas grąžinimas

   Išskirtiniu dizainu bei puikia garso kokybe pasižyminčios „Focal Elegia“ ausinės yra puikus įrodymas, jog šis prancūzų gamintojas gali sukurti puikų, dėmesio vertą produktą. Šių ausinių lankelis yra pagamintas iš kokybiško aliuminio, užtikrinančio ausinių ilgaamžiškumą bei, žinoma, patvarumą. Be išskirtinio tvirtumo, šios ausinės taip pat pasižymi ir patogumu, kurį suteikia minkštos ausinių pagalvėlės ir oda padengtas lankelis. Tai ir yra priežastis, kuri suteiks išskirtinį patogumą net ir klausantis muzikos ilgą laiką.

   Kaip ir priklauso aukštos klasės laidinėms ausinėms, „Focal Elegia“ bendroje komplektacijoje turi aukštos kokybės laidą, padengtą medžiagine izoliacija, todėl laidas yra kiek atsparesnis aplinkos veiksniams. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad šioms ausinėms yra būtinas atskiras stiprintuvas, tačiau gamintojas specialiai užtikrino vos 35 omų varžą, leidžiančią ausines jungti ir prie nešiojamų įrenginių, taip pat išgaunant maksimalią garso kokybę. Specialiai projektuoti aliuminio bei magnio lydinio garsiakalbiai suteikia specifinį skambėjimo braižą, artimą visai „Focal“ gamintojo produkcijai. Šių metalų lydinis yra atsparus korozijai, yra lengvas bei tvirtas, o tai leidžia garsiakalbių membranoms judėti greitai bei tiksliai.

   Bendroje ausinių komplektacijoje rasite ne tik ausinių pajungimui skirtą laidą ar jungites perėjimą iš 3.5 mm į 6.3mm, tačiau ir kokybišką ausinių dėklą, kuris užtikrins patogų bei saugų ausinių transportavimą. Pats dėklas yra pagamintas iš kietesnės medžiagos, todėl ausinės bus apsaugotos ne tik nuo subraižymų, tačiau ir nuo smūgių. Taigi, šios puikios ir stilingos ausinės yra pasiruošusios Jūsų mėgstamą muziką paversti dar kokybiškesne.


   Ausinių varža: 35 Ohms
   Jautrumas: 105 dB SPL / 1 mW @ 1 kHz
   THD: 0.1 % @ 1 kHz / 100 dB SPL
   Dažnių atkūrimo diapazonas: 5 Hz - 23 kHz
   Garsiakalbiai: 1.57" (40 mm) 'M'-formos Aluminio/ Magnio
   Laidas: 1.2 m (3.5 mm TRS jack), 3.5 mm to 1/4" (6.35 mm) stereo jadapteris
   FOCAL
   ELEGIABLACK
   3544057725051
   1 Vienetas


   0 kg

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių
   Ausinių tipas
   Uždarytos
   Ryšio tipas
   Laidinis

   Konkrečios nuorodos


   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c