Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   11.2 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas DENON AVC-X6700H

   DENON

   2 849,00 €
   Su mokesčiais
   Spalva
   Kiekis

   Išparduota

   17.12.2021

   Užsisakykite dabar ir gaukite prioritetinį pristatymą. Susisieksime su Jumis ir pristatysime gaminį, kai jis bus prieinamas.

   11.2 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas DENON AVC-X6700H

   Kolonele denon home pigiau

   Dėmesio: Užsakyta prekė nepasiekiama, darbuotojas jums praneš apie faktinę pristatymo datą.

   • Garantija iki 5 metųGarantija iki 5 metų
   • Nemokamas Nuo 100 € Krepšelio VertėsNemokamas Nuo 100 € Krepšelio Vertės
   • 14 dienų prekių grąžinimo garantija14 dienų prekių grąžinimo garantija

   DENON AVC-X6700H yra 11 kanalų stiprintuvas, kurio galia kiekvienam kanalui siekia 205W. Šis aukščiausios klasės stiprintuvas garantuoja geriausią garso kokybę be jokių garso iškraipymų. Jis pasižymi švarumu, galia, detalumu, sodrumu. ADI Griffin Lite DSP palaiko pažangiausius 3D audio formatus, tokius kaip Dolby Atmos, DTS:X, DTS:X Pro, IMAX Enhanced ir Auro-3D. AVC-X6700H palaiko naujausias HDMI vaizdo technologijas, tokias kaip 8K/60Hz ir 4K, Dolby Vision, HDR10, HDR10+, Dynamic HDR, HGL, 8K upscaling ir HDCP 2.3 visose HDMI įvestyse (8 įvestys, 3 išvestys).

    

   Transliuokite populiariausią muziką iš muzikos platformų, tokių kaip Spotify, TuneIn Internet Radio, Amazon Music HD, Tidal ir kitų, kurios naudoja Bluetooth, Apple AirPlay 2, Wi-Fi. Naudodamiesi USB ar interneto ryšiu, galite klausytis muzikos įvairiausiais garso formatais – nuo MP3 iki tokių aukštos rezoliucijos formatų, kaip WAV, FLAC, ALAC ir DSD 2.8/5.6 MHz.

   Integruota HEOS programėlė leis muzikos platformas pasiekti dar greičiau. Naudojant HEOS Jūs matysite visas muzikos platformas vienoje HEOS programėlėje. HEOS Multi-Room technologija leidžia Jums sujungti net iki 16 įrenginių, kurie taip pat palaiko HEOS, į bendrą sistemą ir taip įgarsinti visus namus ta pačia daina.

    

   Denon AVC-X6700H palaiko Amazon Alexa, Google Assistant ir Apple Siri. Stiprintuvo pajungimas neįtikėtinai lengvas, kadangi Jums padės daugybę apdovanojimų laimėjęs Denon Setup Assistant. Kiekvienas namų kinas yra skirtingas. Būtent tokiu moto vadovaujasi Denon pasitelkdami premium klasės Audyssey MultFO XT32 kalibracijos technologijas. Ši technologija automatiškai pritaiko aparatūrą būtent Jūsų patalpai, kad galėtumėte mėgautis aukščiausio lygio 3D garso patirtimi.

   Denon prekinis ženklas savo įrenginius gamina jau ilgiau nei 110 metų. Per tuos metus Denon buvo nepralenkiami. Dabar, sukaupę nepaprastai daug patirties, tapo tikru etalonu visiems prekiniams ženklams.

   DENON
   AVCX6700HBKE2


   2021-12-17

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių
   Pratęsta garantija
   36 mėnesių
   WiFi
   Taip
   Bluetooth
   Taip
   AirPlay 2
   Taip
   HDMI (įvestis)
   8
   HDMI (išvestis)
   3
   Optinis įvestis
   1-2
   Koaksialinė įvestis
   1-2
   PHONO įvestis
   Taip
   Kanalų skaičius
   13.2
   Interneto radijas
   Taip
   Daugiakanalis erdvinis garsas
   Auro 3D
   DTS:X
   DTS Virtual:X
   Daugiakanalis stereofonas
   Dolby Atmos
   Dolby Surround
   IMAX Enhanced
   Multiroom sistema
   Taip
   USB lizdas
   Taip
   Analoginė įvestis
   7
   Išvesties galia (RMS 6Ω)
   205 W
   Žemųjų dažnių garsiakalbio išvestis
   Taip

   Konkrečios nuorodos

   ean13
   4951035072752

   Nauja prekė
   Skaityti daugiau

   Tau taip pat gali patikti

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c