Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   Denon 13.2 kanalų AV imtuvas - stiprintuvas AVC-A110

   DENON

   6 199,00 €
   Su mokesčiais
   Kiekis

   Išparduota

   21.01.2022

   Užsisakykite dabar ir gaukite prioritetinį pristatymą. Susisieksime su Jumis ir pristatysime gaminį, kai jis bus prieinamas.

   AVC-A110, 110 metų jubiliejinės serijos 13.2 kanalų AV stiprintuvas, riboto leidimo sidabrinio grafito spalvos, su 8K, 3D garsu, "HEOS" integruota platforma ir valdymu balsu. Buvo sukurtas 110 metų "Denon" prekės ženklo sukakčiai paminėti ir patenkinti visus puikaus garso mėgėjų lūkesčius dėl preciziško garso derinimo. "Denon", turinti daugiau nei šimtmečio patirtį kuriant puikų garsą, didžiuojasi galėdama pristatyti šį unikalų pavyzdinį modelį, kuris užtikrina didžiausią namų kino patirtį, derindamas mėgstamų 3D formatų, tokių kaip "Dolby Atmos", DTS:X, DTS:X Pro, "IMAX Enhanced", "Auro-3D" ir daugelio kitų, erdvinį garsą su 8K palaikymu.

   Dėmesio: Užsakyta prekė nepasiekiama, darbuotojas jums praneš apie faktinę pristatymo datą.

   • Garantija iki 5 metųGarantija iki 5 metų
   • Nemokamas Nuo 100 € Krepšelio VertėsNemokamas Nuo 100 € Krepšelio Vertės
   • 14 dienų prekių grąžinimo garantija14 dienų prekių grąžinimo garantija

   Švęsdamas 110 metų jubiliejų, gamintojas pristato riboto leidimo namų kino stiprintuvą. Išpildykite visus savo lūkesčius naudodamiesi pažangiu AVC-A110 13,2 kanalų 8K AV stiprintuvu. Turėdamas daugiau nei 100 metų patirtį garso įrangos gamyboje, „Denon“ didžiuojasi galėdamas pasauliui pristatyti šį labai ypatingą bei pavyzdinį modelį, kuris kol kas suteikia pačią įspūdingiausią namų patirtį. Šis stiprintuvas pasižymi plačiu erdvinio garso formatų apdorojimu: „Dolby Atmos“, DTS: X, DTS: X Pro. , „IMAX Enhanced“, „Auro-3D“ ir dar daugiau. 8K raiškos vaizdo palaikymas užtikrins įspūdingai ryškų ir aiškų vaizdą. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti specialią 5-erių metų garantiją, skirtą šiam šventiniam jubiliejinės serijos stiprintuvui.


   Apibūdinantis garso kokybę nuo 1910 m. „Denon“ didžiuojasi, kad išleido riboto leidimo „Anniversary Series“ sidabro grafito flagmaną „AVC-A110“.


   Aukščiausios kokybės monolitinis dizainas pateisins visus lūkesčius. Suteikdamas net 210W galios vienam kanalui, „AVC-A110“ suteikia patikimą, tikslų ir galingą Denon garsą, kurio esate verti.


   Naudodamiesi naujausiomis HDMI palaikymo technologijomis, jūs galite mėgautis 8K kokybės vaizdo įrašais iš savo 8K šaltinio įrenginių aukščiausios kokybės, su 1 palaikoma 8K įvestimi ir 2 išėjimais 8K / 60Hz ir 4K / 120Hz perdavimui. „8K“ padidinimas galimas visuose 8 HDMI įėjimuose.


   Mėgaukitės savo mėgstamiausiu 3D garsu: Pasinerkite į kitą pramogų lygį užpildydami kambarius naujos kartos garsu su „Dolby Atmos“, DTS: X, DTS: X Pro, IMAX Enhanced ir „Auro-3D“.


   HDMI eARC palaikymas: Prijunkite televizorių naudodami „eARC HDMI“ jungtį, kad galėtumėte mėgautis nesuspaustais garso formatais, tokiais kaip „Dolby Atmos“ ir „DTS: X“.


   Naujausios vaizdo palaikymo technologijos: Patobulintas HDR formato palaikymas, įskaitant HDR10, HLG, „Dolby Vision“, HDR10 + ir „Dynamic HDR“, patirsite daug didesnį ryškumą, kontrastą ir spalvų tikslumą.


   Dar labiau įtraukiantis filmų žiūrėjimas: Naudodamiesi 8K / 60Hz pralaidumu ar didinimu, „Dynamic HDR“ ir „Quick Media Switching“ (QMS), mėgaukitės tolygiausiu, skaidriu, aukščiausios kokybės vaizdu.


   Puikus variantas žaidimų mėgėjams: Palaikydami automatinį mažo signalo vėlavimo režimą (ALLM), kintamo atnaujinimo dažnio (VRR) ir greito kadrų perdavimo (QFT) režimą, žaidėjai patirs ženkliai mažesnį signalo vėlavimą, sumažintą delsą ir pašalins kadro plyšimus, kad būtų užtikrintas sklandesnis žaidimas ir padidintas žaidimų jaudulys.


   Integruota „HEOS“ technologija: Ši technologija leis Jums transliuoti muziką bevieliu būdu bei įgarsinti visus savo namus nenaudojant jokių papildomų laidų.


   Muzikos transliavimas iš bevielių muzikos transliavimo platformų: Mėgaukitės visomis populiariausiomis muzikos transliavimo platformomis, tokiomis kaip „Spotify“, „Amazon Music HD“, „TIDAL“, „Deezer“ ir dar daugiau, kad galėtumėte mėgautis beribiu klausymu. „AVC-A110“ taip pat leidžia mėgautis muzika naudojant „AirPlay 2.


   DENON
   AVCA110GSE2


   2022-01-21

   Konkrečios nuorodos


   Skaityti daugiau

   4 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c