Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau
  • Išpardavimas!

  Bevielės Ausinės x-Five Wireless

  JAYS

  99,90 €
  49,90 €Sutaupykite 50,00 €
  Su mokesčiais

  Prieinamas

  Spalva
  Kiekis

  Paskutinį kartą šis produktas buvo pirktas 2021-04-12

  • Garantija iki 5 metųGarantija iki 5 metų
  • Visada nemokamas pristatymasVisada nemokamas pristatymas
  • Nemokamas grąžinimasNemokamas grąžinimas

  Pristatome „Jays X-Five Wireless“ bevielių ausinių modelį, pasižymintį neįprasta garso kokybe ir ilgai veikiančia baterija. 

  Patyrę švedų inžinieriai šį ausinių modelį sukūrė kaip įrodymą, jog ilgai veikianti baterija, puiki garso kokybė bei patvarumas gali būti lengvai pasiekiami veiksniai. Ausinių garsiakalbiai yra pritaikyti išlaikyti geriausią garso kokybę klausant bet kokio stiliaus muzikos.

  Ypač svarbi belaidžių ausinių savybė yra kokybiškos baterijos. „Jays X-Five Wireless“ ausinėse įmontuota baterija leidžia klausytis muzikos net iki 20 valandų! Dėl šios priežasties galite pasiimti „X-Five Wireless“ ausines visur, kur tik norite - į darbą, mokyklą, į kelionę, nesijaudindami, kad akumuliatorius išsikraus mažiausiai tikėtinu momentu! Budėjimo režime ausinės veikia 300 valandų!

  „Jays X-Five Wireless“ ausinės yra ypač lengvos – tik 150 g. O svarbiausia - galimybė šias ausines  sulankstyti, kuomet jos nėra naudojamos. Pasukamos ausų pagalvėlės ir ausinių lankelis leidžia jas sulankstyti, todėl jas patogu turėti visur su savimi. 

  „Jays X-Five“ belaidės ausinėse yra įdiegtas „Bluetooth 4.1“ ryšys, kurio veikimo nuotolis yra net iki 10 metrų. Taip pat šios ausinės turi įmontuotą mikrofoną, užtikrinantį kokybiškus pokalbius telefonu. Begalė integruotų mygtukų užtikrins patogų ausinių valdymą: įjungti / išjungti muziką, įjungti „Bluetooth“ poravimo režimą, atsiliepti / atmesti / baigti skambučius, keisti dainas ir valdyti garso lygį.


  Garsiakalbiai: 40mm skersmens
  Garsiakalbių jautrumas: 109±3dB
  Dažnių atkūrimo diapazonas: 32 Hz – 20 kHz
  Bluetooth 4.1
  Bluetooth veikimo atstumas: 10m
  Integruotas ausinių valdymas
  Mikrofonas: Taip
  „Memory Foam“ ausinių pagalvėlės

  JAYS
  X-FIVE BT BLUE
  7350033656068
  100 Prekės

  Duomenų lapas

  Garantija
  24 mėnesių
  Bluetooth
  Taip
  Ausinių tipas
  Ant ausų dedamos
  Ryšio tipas
  Belaidis
  Mikrofonas
  Taip

  Konkrečios nuorodos

  ean13
  7350033656129

  Pirkėjai, įsigiję šią prekį, taip pat pirko:

  10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

  c