Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   Beveilės Ausinės LISTEN WIRELESS CHIC

   FOCAL

   249,00 €
   Su mokesčiais
   Spalva
   Kiekis

   Išparduota

   "Listen Wireless Chic" yra naujoviškos aukščiausios kokybės belaidės ausinės, sukurtos atsižvelgiant į reikliausius naudotojus. Tai geriausias pasirinkimas tiems, kurie ieško modelio, kuriame dera funkcionalumas ir patrauklus dizainas. "Bluetooth 4.1" ryšys iki 15 metrų atstumu,  iki 20 valandų darbo laikas.

   Dėmesio: Užsakyta prekė nepasiekiama, darbuotojas jums praneš apie faktinę pristatymo datą.

   • Garantija iki 5 metųGarantija iki 5 metų
   • Nemokamas Nuo 100 € Krepšelio VertėsNemokamas Nuo 100 € Krepšelio Vertės
   • 14 dienų prekių grąžinimo garantija14 dienų prekių grąžinimo garantija

   "Listen Wireless Chic" yra naujoviškos aukščiausios kokybės belaidės ausinės, sukurtos atsižvelgiant į reikliausius naudotojus. Tai geriausias pasirinkimas tiems, kurie ieško modelio, kuriame dera funkcionalumas ir patrauklus dizainas. Išskirtinės siūlomų ausinių savybės patiks naudotojams, kurie kreipia dėmesį į menkiausias detales. Šis modelis sukurtas iš meilės tobulam garsui. Tai absoliuti tobulybė, kuri pradžiugins net griežčiausius kritikus.


   "Listen Wireless Chic" - tai aukščiausio komforto ir naudojimo laisvės garantija. Dėl šiuolaikinių technologijų šį modelį galite lengvai pritaikyti prie savo poreikių ir lūkesčių.


   Listen Wireless Chic" ausinės pagamintos iš sertifikuotų medžiagų, kurios yra labai patvarios ir atsparios pažeidimams. Net intensyviausias naudojimas neturės įtakos aprašyto gaminio būklei. Jis puikiai atrodys visą naudojimo laikotarpį. Naudojimo laisvę lemia aukštos kokybės medžiagos. Nereikia nerimauti dėl pažeidimų ar naudojimo požymių. Galime pasiimti ausines su savimi, kur tik panorėję. Jos gali mus lydėti keliaujant, važiuojant dviračiu, bėgiojant ar sportuojant sporto salėje. Viskas priklauso nuo mūsų asmeninio skonio, nes "Listen Wireless Chic" ausinės mums nenustato jokių apribojimų.


   "Listen Wireless Chic" yra belaidės ausinės, kurios užtikrina aukšto lygio komfortą. Jos lanksčiai prisitaiko prie galvos formos, todėl išlieka stabilioje padėtyje nepriklausomai nuo aplinkybių. Tai ypač svarbu aktyvų gyvenimo būdą gyvenantiems žmonėms. Veikiant karščiui, putplastis plastiškai formuojasi, todėl puikiai priglunda. Naudotojas nejaučia jokio spaudimo ar diskomforto. Ausinės gali likti ant galvos net labai ilgą laiką. Ypatingo dėmesio vertas mažas gaminio svoris. Svoris beveik nepastebimas, o tai reiškia didesnę naudojimo laisvę. Kompaktiško dydžio gaminį lengva įsidėti į krepšį ar kuprinę. Juos visada galite turėti su savimi. "Listen Wireless Chic" ausinės yra specialiai suprojektuotos konstrukcijos, kuri puikiai pašalina bet kokius išorinius trukdžius. Tai ypač svarbu žmonėms, kurie klausosi muzikos viešose vietose. Be to, nereikia jaudintis, kad garsą girdės aplinkiniai. Šis modelis buvo sukurtas siekiant užtikrinti didžiausią diskretiškumą. Taigi jį galime naudoti bet kurioje vietoje. Nereikia jaudintis, kad šalia stovintis žmogus girdės iš ausinių sklindančią muziką.


   Verta paminėti, kad "Listen Wireless Chic" ausinės yra ne tik patrauklaus dizaino. Visų pirma jos perteikia garsą švarų, galingą ir aiškų. Grojamos muzikos skiriamoji geba nesvarbi. Vartotojas gali mėgautis puikiu garsu klausydamasis ir aukšto dažnio, ir žemo dažnio kūrinių. Taip pat reikėtų paminėti, kad ausinių konstrukcija pašalina nepageidaujamą vibraciją ir kitus triukšmus. Net jei muzikos klausysitės keliaudami, garsas bus šimtu procentų tobulas. Neturite nerimauti net dėl menkiausio šurmulio. 


   Šis modelis pasižymi dideliu patikimumu, kuris buvo įrodytas atliekant daugybę bandymų. "Bluetooth" belaidžio ryšio modulis užtikrina ne tik platų diapazoną, bet ir didelį ryšio stabilumą. Todėl nereikia nerimauti, kad muzikos atkūrimas bus nutrauktas dėl nežinomų priežasčių. Su belaidėmis ausinėmis "Listen Wireless Chic" galima prisijungti iki 15 metrų atstumu. Talpus akumuliatorius užtikrina iki 20 valandų darbo. Naudodami šį modelį galime tiesiogiai atkurti mėgstamos muzikos grojaraščius iš išmaniojo telefono ar kito bluetooth funkciją palaikančio įrenginio. Privalumas - suderinamumas su beveik visais prietaisais, turinčiais belaidžio ryšio modulį. Verta paminėti, kad "Listen Wireless Chic" ausinėse įdiegta "Clear Voice Capture" dvigubo mikrofono sistema, kurios dėka pokalbių standartas yra aukščiausio lygio.


   • Uždaro tipo, apvalių garsiakalbių ausinės;
   • Bluetooth® bevielė technologija: 4.1;
   • Veikimo nuotolis: > 15m;
   • Baterijos tarnavimo laikas: iki 20h;
   • Varža: 32 Omai;
   • Jautrumas : 122 dB;
   • Iškraipymai: (1kHz/100dB SPL): < 0.4%;
   • Dažnių atkūrimas: 15 Hz - 22 kHz;
   • Garsiakalbių tipas: 1 37/64“ Mylar Titanium;
   • Mikrofonas: 2 Multikrypčiai;
   • Suderinamas su visais išmaniaisiais telefonais

   FOCAL
   LISTENBTPURPLE
   0 Prekės

   239 mm
   212 mm
   111 mm

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių
   Bluetooth
   Taip
   Ausinių tipas
   Ant ausų dedamos
   Uždarytos
   Ryšio tipas
   Belaidis
   Mikrofonas
   Taip

   Konkrečios nuorodos

   ean13
   3544050725058

   Nauja prekė
   Skaityti daugiau

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c