Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   Bevielė Bluetooth kolonėlė KATCH

   DALI

   399,00 €
   Su mokesčiais
   Spalva
   Kiekis

   Paskutinė prekė

   Jau beveik keturis dešimtmečius garso kolonėles gaminantis danų gamintojas „Dali“ pristato nešiojamą „Katch“ kolonėlę, kuri ne tik aprūpins aplinką kokybišku skambėjimu, tačiau ir aprūpins išskirtiniu funkcionalumu. "Dali Katch“ nešiojama kolonėlė turi įdiegtą „Bluetooth 4.0 aptX“ bevielio ryšio versiją. Baterija leidžia klausytis muzikos net iki 24 valandų.

   • Garantija iki 5 metųGarantija iki 5 metų
   • Nemokamas Nuo 100 € Krepšelio VertėsNemokamas Nuo 100 € Krepšelio Vertės
   • 14 dienų prekių grąžinimo garantija14 dienų prekių grąžinimo garantija

   Jau beveik keturis dešimtmečius garso kolonėles gaminantis danų gamintojas „Dali“ pristato nešiojamą „Katch“ kolonėlę, kuri ne tik aprūpins aplinką kokybišku skambėjimu, tačiau ir aprūpins išskirtiniu funkcionalumu. Integruotas ekvalaizeris leis pasirinkti iš dviejų skirtingų skambėjimo tipų – daugiau žemų dažnių arba daugiau aukštų dažnių. Šią kolonėlę taip pat galima pajungti ir laidu, nes „Dali Katch“ turi įmontuotą ir 3.5mm AUX analoginio signalo įvestį. Žinoma, „Dali Katch“ kolonėlė taip pat turi ir USB lizdą, tačiau ši jungtis nėra skirta muzikos transliavimui, o telefono ar kito mobiliojo įrenginio įkrovimui. Kolonėlėje yra integruota 2600 mAh talpos baterija, kuri leis klausytis muzikos net iki 24 valandų, o kolonėlei netikėtai išsikrovus, galėsite ją pilnai pakrauti vos per 2 valandas.

   Patogumas ir dizainas

   „Dali Katch“ nešiojama kolonėlė pasižymi skandinaviškai elegantišku bei minimalistiniu dizainu. Kolonėlės šoninė kraštinė yra pagaminta iš aliuminio, o kolonėles dengiančios grotelės – kokybiško plastiko. Kokybiškų medžiagų parinkimas leidžia išgauti šio modelio kolonėlei išskirtinį ilgaamžiškumą. „Dali Katch“ taip pat turi ir patogų odinį dirželį, kuris užtikrina patogų kolonėlės mobilumą.

   Ilgai veikinati baterija bei puiki garso kokybė

   „Dali Katch“ kolonėlė turi įmontuotą kokybišką bateriją, kurios talpa yra net 2600 mAh. Tokios talpos baterija leidžia klausytis muzikos net iki 24 valandų, klausant jos vidutiniu garso lygiu. Puikiai optimizuotas kolonėlės energijos suvartojimas suteikia „Dali Katch“ modeliui dar vieną išskirtinumą – galimybę naudoti kolonėlę kaip nešiojamą įkroviklį, kuris leidžia per USB įkrauti išmaniuosius telefonus bei kitus mobilius įrenginius. „Dali Katch“ kolonėlė kiekvienoje pusėje turi integruotą po vieną aukštadažnį, po vieną žemų bei vidurinių dažnių garsiakalbį bei po vieną pasyvią žemų dažnių membraną. Toks garsiakalbių išdėstymas leidžia šiai kolonėlei dar lengviau užpildyti garsu viską aplinkui.

   Papildomos muzikos klausymosi galimybės

   „Dali Katch“ nešiojama kolonėlė turi įdiegtą „Bluetooth 4.0 aptX“ bevielio ryšio versiją. Žinoma, norint pajungti išorinį analoginį garso šaltinį, galima naudoti integruotą AUX 3.5mm įvestį, pajungiant prietaisą prie kolonėlės laidu. Kolonėlės viršuje yra įmontuotas specialus mygtukas, kuris leis pasirinkti vieną iš dviejų skirtingų skambėjimo režimų.


   Bluetooth 4.0 versija su APTX
   Lieto aliuminio korpusas
   3.5 mm Mini-jack jungtis
   Integruota 2600 mAh baterija
   2 x 18W RMS D klasės stiprintuvai
   2 x 3.5 colių vidutinių - žemų dažnių garsiakalbiai
   2x 21mm aukštadažniai
   USB išvestis telefono ar kito įrenginio pakrovimui iš kolonėlės

    

   DALI
   KATCHDARKSHADOW
   1 Vienetas

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Konkrečios nuorodos

   ean13
   5703120108643

   Nauja prekė
   Skaityti daugiau

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c