Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   Bluetooth kolonėlė Soundlink Revolve

   BOSE

   229,00 €
   Su mokesčiais
   Spalva
   Kiekis

   Išparduota

   Dėmesio: Užsakyta prekė nepasiekiama, darbuotojas jums praneš apie faktinę pristatymo datą.

   • Garantija iki 5 metųGarantija iki 5 metų
   • Nemokamas Nuo 100 € Krepšelio VertėsNemokamas Nuo 100 € Krepšelio Vertės
   • 14 dienų prekių grąžinimo garantija14 dienų prekių grąžinimo garantija

   SoundLink Revolve“ - viena našiausių „Bose“ nešiojamų „Bluetooth“ kolonėlių. Ši kolonėlė skleidžia tikrą 360 ° garsą, todėl patalpos yra užpildomos garsu dar paprasčiau. Šaunu, jog „SoundLink Revolve“ nešiojama kolonėlė puikiai tinka naudojimui tiek viduje, tiek ir lauke. Kolonėlė pasižymi atsparumu drėgmei, todėl lietus ir kiti aplinkos veiksniai nedarys neigiamos įtakos kolonėlės veikimui ar garso kokybei.


   Nesileiskite būti apkvailinti šios kolonėlės dydžio. Kompaktiškame kolonėlės korpuse yra integruoti ne tik garsiakalbiai, tačiau ir pasyvūs radiatoriai, kurie suteiks žemiems dažniams gylio. Įvairiakryptis akustinis deflektorius ir yra plačios garso sklaidos priežastimi. Kolonėlė yra pagaminta iš kokybiškų medžiagų, kurios sudaro tvirtą kolonėlės konstrukciją, todėl net ir kolonėlei nukritus, galėsite išlikti ramūs – kolonėlė tam yra atspari.


   Kokybiška nešiojama kolonėlė turi pasižymėti ilgu baterijos veikimu, todėl „Bose“ į šią kolonėlę įmontavo įkraunamą ličio jonų bateriją, pasižyminčia veikimu net iki 12 valandų. Kolonelė taip pat gali veikti kaip laisvų rankų įranga, nes turi integruotą mikrofoną. „Bose SoundLink Revolve“ nešiojama kolonėlė taip pat palaiko „Google Assistant“ valdymo balsu platformą, todėl pagrindinių veiksmų atlikimui nereikės savo mobiliojo telefono net liesti.


   Garsas, sklindantis 360 laipsnių kampu Google Assistant“ bei „Apple Siri“ valdymo balsu platformų palaikymas Baterijos veikimo trukmė: iki 12 val Galimybė montuoti kolonėlę ant trikojo Atsparumas drėgmei bei smūgiams Integruotas mikrofonas, leidžiantis naudoti kolonėlę telefoniniams pokalbiams „Bluetooth“ veikimo atstumas: apie 9 metrai 3.5 mm AUX analoginė įvestis


   BOSE
   BOSESOUNDLINKREVOLVEBLACK

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Konkrečios nuorodos


   Skaityti daugiau

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c