Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   Bluetooth kolonėlė Portable Home Speaker

   BOSE

   419,00 €
   Su mokesčiais
   Kiekis

   Paskutinė prekė

   Dėmesio. Produktas gali būti iš ekspozicijos.

   • Garantija iki 5 metųGarantija iki 5 metų
   • Nemokamas Nuo 100 € Krepšelio VertėsNemokamas Nuo 100 € Krepšelio Vertės
   • 14 dienų prekių grąžinimo garantija14 dienų prekių grąžinimo garantija

   Bose Portable Home Speaker“ – belaidė bei nešiojama kolonėlė, turinti valdymo balsu galimybę bei integruotą „Bluetooth“ technologiją. Namuose šią kolonėlę galite nešioti iš vieno kambario į kitą, o išeidami iš namų - pasiimti su savimi. Naudojant „Wi-Fi“, galite valdyti šią kolonėlę balsu ir transliuoti muziką tiesiai iš internetinių muzikos transliavimo platformų. Ten, kur nėra interneto ryšio, galite valdyti kolonėlę, kaip ir bet kurią kitą nešiojamą kolonėlę, naudodami mobilųjį telefoną ar kitą prietaisą. Nesvarbu, ko klausotės ar kur klausotės, „Portable Home Speaker“ leis tai išgirsti 360 laipsnių kampu.


   Kaip ir „SoundLink Revolve“ ir „SoundLink Revolve +“ kolonėlės, nešiojama „Bose Portable Home Speaker“ yra skirtas skleisti kokybišką garsą visomis kryptimis. Didesnis kolonėlės korpusas leidžia išgauti daug daugiau žemų dažnių. Padėkite kolonėlę kambario viduryje, ir visa patalpa bus užpildyta nuostabiu garsu.


   „Bose Portable Home Speaker“ gali transliuoti muziką iš pačių populiariausių muzikos transliavimo platfomų. Spotify, Amazon Music, Deezer, internetinio radijo klausymosi galimybė bei daug daugiau. Atsisiųskite nemokamą „Bose Music“ programėlę, kad gautumėte instrukcijas, kaip žingsnis po žingsnio sukonfiguruoti šią kolonėlę. Programėlę taip pat leis patogiai bei paprastai valdyti muziką, radijo stotis, nuolat atnaujinti kolonėlės programinę įrangą bei grupuoti šią kolonėlę su kitais „Bose“ produktais, kurie taip pat turi bevielės namų garso sistemos funkcionalumą.
   Garsas, sklindantis 360 laipsnių kampu


   Atsparumas drėgmei


   Baterijos veikimo laikas: iki 12 val


   Galimybė prisijungti prie kolonėlės Wi-Fi, Bluetooth bei AirPlay 2


   Galimybė valdyti kolonėlę balsu, prisilietimu arba programėle


   Bevielės namų garso sistemos (multi-room) funkcionalumas


   „Bluetooth“ veikimo atstumas: apie 9 metrai   BOSE
   BOSEPORTABLEHOMESPKRTRPLBLK
   1 Vienetas

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Konkrečios nuorodos


   Skaityti daugiau

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c