Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   Grindinė kolonėlė SIX

   WILSON

   199,00 €

   Vieneto kaina

   Su mokesčiais

   Paskutinė prekė

   Spalva
   Kiekis

   Mažiausias prekės užsakymo kiekis yra 2.

   Paskutinį kartą šis produktas buvo įtrauktas į krepėšelį 2021-01-15

   • Garantija iki 5 metųGarantija iki 5 metų
   • Visada nemokamas pristatymasVisada nemokamas pristatymas
   • Nemokamas grąžinimasNemokamas grąžinimas

   „Wilson SIX“ yra vidutinio dydžio grindinės kolonėlės. Šios kolonėlės pasižymi išskirtiniu dizainu, kurį suteikia medžio apdaila, o prabangos įvaizdį užtikrina lakas, kuriuo yra padengta priekinė kolonėlių dalis. Puikus „Wilson SIX“ išbaigimas pavers šias kolonėles tikru interjero dizaino elementu bei puošmena.

   Tvirta šių kolonėlių konstrukcija užtikrina intensyvų pašalinių rezonansų mažinimą. Tokiu būdu yra užtikrinama švari bei tiksli garso atkūrimo kokybė. Gamintojas užtikrina kruopštų kolonėlių gaminimo procesą, todėl šis produktas gamyklą palieka tik būdamas pačios aukščiausios kokybės. „Wilson SIX“ grindinės kolonėlės puikiai tinka tiek namų kino, tiek ir stereo sistemoms, nes pasižymi universaliomis savybėmis.

   Šios kolonėlės yra kruopščiai suprojektuotos ne tik iš išorės, tačiau ir viduje. Specifinis vidaus plokščių išdėstymas užtikrina teisingą oro judėjimą kolonėlės viduje, o kolonėlės priekinėje dalyje esantys fazo invertoriai suteiks skambėjimui galingą bei minkštą bosą, kuris maloniai stebins ne tik klausant muzikos, tačiau ir žiūrint filmus. Priekyje esantys fazoinvertoriai leidžia kolonėlę statyti net ir prie pat sienos, nedarant skambėjimui neigiamos įtakos.

   Naujausiuose „Wilson“ kolonėlėse naudojami gamybos sprendimai paverčia muziką ypač tikroviška ir šilta. Erdvi ir pakankamai gili garso scena nėra ribojama kambario sienų, todėl galėsite mėgautis ypač plačiu, bei natūraliu skambėjimu, kuris Jums paliks pačius maloniausius įspūdžius.

   „Wilson SIX“ grindinės kolonėlės puikiai dera su pačiais įvairiausiais stiprintuvais. Šios kolonėlės taip pat tiks tiek namų kino sistemoms, tiek ir stereo garso sistemoms. Beje, svarbu pabrėžti tai, kad šio prekės ženklo kolonėlės yra išties puikus kainos bei kokybės santykis.


   Dažnių atkūrimo diapazonas: 45Hz - 20.000 Hz
   Jautrumas (1.83V/1m): 90 dB
   Varža: 4-8 Ohm
   Rekomenduojama stiprintuvo galia: 130 W
   Aukštadažnis: 1″ (25mm)
   Žemų / Vidurinių dažnių garsiakalbis: 2 x 6.5″
   Išmatavimai (P x A x G): 1000 x 195 x 306 mm (Vertikalioje pozicijoje)

   WILSON
   WILSON SIX LIGHTOAK
   2 Prekės

   195 cm
   1000 cm
   306 cm

   12 kg

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių
   Pratęsta garantija
   60 mėnesių

   Konkrečios nuorodos

   ean13
   5903402874031

   Nauja prekė

   Pirkėjai, įsigiję šią prekį, taip pat pirko:

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c