Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   Grindinė kolonėlė RAPTOR 5

   WILSON

   199,00 €

   Vieneto kaina

   Su mokesčiais

   Prieinamas

   Spalva
   Kiekis

   Mažiausias prekės užsakymo kiekis yra 2.

   Paskutinį kartą šis produktas buvo įtrauktas į krepėšelį 2021-03-26

   • Garantija iki 5 metųGarantija iki 5 metų
   • Visada nemokamas pristatymasVisada nemokamas pristatymas
   • Nemokamas grąžinimasNemokamas grąžinimas

   Wilson Raptor 5“ yra kiek mažesnės grindinės kolonėlės, priklausančios „Wilson Raptor“ šeimai. „Wilson Raptor 5“ grindinės kolonėlės priekinėje dalyje esantys garsiakalbiai suteiks skambėjimui ne tik galingą bei minkštą bosą, tačiau ir skaidrius aukštus dažnius. Garsas, kurį atkuria „Wilson Raptor 5“ grindinės kolonėlės maloniai nustebins ne tik žiūrint filmus, tačiau ir klausant įvairiausios muzikos. Kolonėlės korpusas yra pagamintas iš natūralios medienos, kuri pasižymi pačiomis puikiausiomis akustinėmis savybėmis. Šios kolonėlės taip yra kruopščiai suprojektuotos išorėje, tačiau ir korpuso viduje. Specifinis vidinių kolonėlės komponentų bei dalių išdėstymas užtikrina teisingą oro judėjimą kolonėlės viduje. Tarp garsiakalbio bei korpuso esančios specialios tarpinės leidžia puikiai sugerti pašalines vibracijas, todėl garsas tampa dar natūralesnis. Kolonėlių fazoinvertoriai yra išdėstyti kolonėlės priekyje, o tai leidžia kolonėles pristumti prie pat sienos bei išlaikyti žemų dažnių skaidrumą.

   Wilson Raptor 5 Wilson Raptor 5

   Akustiškai pritaikytų medžiagų bei puikių inžinerinių sprendimų visuma užtikrina ne tik puikios kokybės garsą, tačiau ir kolonėlių ilgaamžiškumą. Aukštų dažnių garsiakalbio membrana yra pagaminta iš ypač plonos medžiagos, kuri leidžia aukštiems dažniams įgauti dar platesnę garso sklaidą, todėl garso scena tampa neįtikėtinai plati, o garsas ypatingai tikslus ir natūralus. „Wilson Raptor 5“ kompaktiškų grindinių kolonėlių garsiakalbių membranos sudetyje yra specialios medžiagos, kuri suteikia garsiakalbiams mažesnę trintį bei ženkliai lengvesnį judėjimą, todėl garsas tampa dar tikslesnis, o garsiakalbiai išlieka nepakitę ilgą laiką.


   Dažnių diapazonas: 50Hz-20 kHz
   Jautrumas: 88 dB
   Nominali varža: 4-8 Ohm
   Rekomenduojama stiprintuvo galia: 40-150 W
   Aukštų dažnių garsiakalbis: 1" (25mm)
   Žemų / Vidurinių dažnių garsiakalbiai: 2x5"
   Korpuso tipas: Fazoinvertorinis

   WILSON
   RAPTOR5WHITE
   18 Prekės

   170 cm
   839 cm
   263 cm

   10 kg

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių
   Pratęsta garantija
   36 mėnesių

   Konkrečios nuorodos

   ean13
   5903402873089

   Nauja prekė

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c