Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   Bevielės Ausinės BEOPLAY E8 3.0

   B&O

   349,00 €
   Su mokesčiais

   Prieinamas

   Spalva
   Kiekis

   • Garantija iki 5 metųGarantija iki 5 metų
   • Visada nemokamas pristatymasVisada nemokamas pristatymas
   • Nemokamas grąžinimasNemokamas grąžinimas

   Beoplay E8 3.0 ausinės yra sukurtos tiems, kurie vertina puikią garso kokybę bei patogumą. Atnaujintas E8 3.0 taip pasižymi ir puikia balso įrašymo kokybe bei ilgai veikiančia baterija. Gamintojas projektuodamas šias ausines atsižvelgė į vartotojo poreikius, todėl naudojant specialius 3D modelius buvo sukurtas optimaliausias variantas, kuris puikiai tiks įvairioms ausų formoms. Žinoma, lyginant su senesniais modeliais, Beoplay E8 3.0 ausinės buvo sumažintos net 17%. Sumažintas ausinių dydis taip pat reiškia ir sumažėjusį svorį, todėl nuo šiol šios ausinės ausyse laikysis dar tvirčiau bei išliks patogios net ir klausantis muzikos ilgą laiką.

   Ilgai veikianti baterija

   Lyginant su ankstesniais E8 modeliais, gamintojas galop tinkamai optimizavo ausinių energijos suvartojimą, todėl dėklo baterijos veikimo trukmė dabar siekia 119%, o tai reiškia - net 35 valandas. Pačios ausinės nuo šiol tarnaus net 7 valandas. Tai reiškia, jog nuo šiol klausytojai galės mėgautis kokybišku šių ausinių garsu net keletą dienų be jokio papildomo įkrovimo.

   Puiki ne tik atkuriamo, tačiau ir įrašomo garso kokybė

   Norėdamas pagerinti įrašomo garso kokybę, gamintojas vietoj dviejų mikrofonų integravo keturis. Mikrofonai yra specialiai nukreipti į klausytojo burnos pusę. Šis inžinerinis sprendimas leidžia balsui lengviau pasiekti atnaujintus mikrofonus, o garsas įsirašo daug kokybiškiau. Padidintas mikrofonų skaičius taip pat pagerino ir skaidrumo režimo veikimą, kuris gali lengvai aktyvuojamas vos palietus ausines. Šis režimas suteikia galimybę išgirsti aplinką neišsiimant ausinių iš ausų.

   Bevielė laisvė ir modernus dizainas

   Trečiosios generacijos Beoplay E8 3.0 yra puikiai skambančios, visiškai bevielę laisvę suteikiančios ausinės. „Bang & Olufsen” prekės ženklas niekada nesiliauja stebinti inovatyviais sprendimais, produktų kokybe bei išskirtiniu dizainu, todėl šios ausinės tikrai nėra išimtis. Natūralia oda padengtas ausinių dėklas ne tik leis saugiai bei kompaktiškai transportuoti šias ausines, tačiau kartu leis ir įkrauti jų vidines baterijas.

   Daugybei žmonių gali iškilti klausimas, kuo gi naujosios Beoplay E8 3.0 skiriasi nuo savo pirmtakų. Štai sąrašas, kuriame yra surašyti pagrindiniai šių ausinių skirtumai.

    Beoplay E8 2.0  Beoplay E8 3.0
    Bluetooth 4.2  Bluetooth 5.1
    AAC kodeko palaikymas  AAC bei aptX kodekų palaikymas
    Baterijos veikimo laikas: 4h  Baterijos veikimo laikas: 7h
    Dėklas leidžia ausines įkrauti 3 kartus  Dėklas leidžia ausines įkrauti 4 kartus
    Integruotų mikrofonų skaičius: 2  Integruotų mikrofonų skaičius: 4
    Dėklo išmatavimai: 73 x 47 x 33 mm  Dėklo išmatavimai: 71 x 46 x 35 mm
    Ausinių svoris: Kairė ausinė: 7g, Dešinė -6g  Ausinių svoris: Abi ausinės sveria po 5,8g
   Modelių panašumai
    Tipas: Visiškai bevielės ausinės
    Lietimui jautrus ausinių valdymas
    Įkrovimo laikas: apie 2 valandos
    Bevielio įkrovino galimybė
    Garsiakalbiai: dinaminiai 5.7mm
    Varža: 16 Ohm

    

   B&O
   BEOPLAYE8 3.0 BLACK
   116 Prekės

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių
   Bluetooth
   Taip
   Ausinių tipas
   Įstatomos į ausies kanalą
   Ryšio tipas
   Belaidis
   Mikrofonas
   Taip

   Konkrečios nuorodos

   ean13
   5705260082791

   Nauja prekė

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c