Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   Termostatas THERMOSTAT

   NETATMO

   179,00 €
   Su mokesčiais

   Prieinamas

   Kiekis

   • Garantija iki 5 metųGarantija iki 5 metų
   • Visada nemokamas pristatymasVisada nemokamas pristatymas
   • Nemokamas grąžinimasNemokamas grąžinimas

   Netatmo Thermostat“ yra modernus išmanusis termostatas, kurį galima valdyti naudojant išmanųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ar kompiuterį. Būdingas prietaiso bruožas yra galimybė stebėti vartotojo įpročius ir taip tinkamai sureguliuoti esamą kambario temperatūrą. „Netatmo“ termostatas leidžia sumažinti šildymo sąskaitas iki 25%, taip pat žymiai sumažina anglies dioksido išmetimą. Įrenginys pritaikytas mažmeninės prekybos šildymo planams nustatyti.

   „Netatmo Thermostat“ yra prietaisas, padedantis atrasti ir geriau suprasti energijos suvartojimą namuose. Tai atliekama atsižvelgiant į temperatūrą ir šildymo istoriją. Taip pat išlieka galimybė efektyviau koreguoti energijos suvartojimą, atsižvelgiant į vartotojo aktyvumą dienos metu. Įrenginys išsiskiria labai estetiniu, elegantišku ir minimalistiniu dizainu. Įdomu tai, jog šio galima keisti šio įrenginio spalvą.

   Termostatas suteikia galimybę nuotoliniu būdu valdyti šildymo sistemą visame name. Nemokamos mobiliosios programos palaikymas užtikrins laisvą įrangos valdymą iš bet kurios pasaulio vietos. Jūs netgi galite valdyti kelis įrenginius naudodami vieną programėlę. „Netatmo“ termostatas gali sėkmingai pakeisti daugumą belaidžių ir sieninių termostatų. Įrenginys yra visiškai suderinamas su katilais, naudojančiais medieną, aliejų ir dujas. Termostato montavimas yra labai paprastas ir trunka mažiau nei 10 minučių, o valdymas visų pirma yra grindžiamas numatomos temperatūros sumažinimu ar padidinimu.


   Sumažinkite sąskaitas už šildymą net 25% 
    Valdykite šildymą nuotoliniu būdu
   Minimalistinis bei modernus dizainas 
   Galimybė rinktis net iš 5 skirtingų spalvų 
   Puikiai suderinami su boileriais 
   Integruokite šį prietaisą per mažiau nei 10 minučių 
   Galimybė peržvelgti patalpų šildymo bei temperatūros istoriją 
   Valdykite programėlę net iš kelių skirtingų prietaisų
   Temperatūros matavimas: nuo : 0°C iki 50°C. Tikslumas: -+ 0,5°C
   Temperatūros nustatymas: nuo 7°C to 30°C
   Baterijos veikimo laikas: iki metų
   NETATMO
   NTH01-EN-EU-C
   3700730500241
   54 Prekės

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Konkrečios nuorodos


   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c