Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   Išmanioji lauko kamera su signalizacija SMART OUTDOOR CAMERA WITH SIREN

   NETATMO

   349,00 €
   Su mokesčiais
   Kiekis

   Išparduota

   25.10.2021

   Užsisakykite dabar ir gaukite prioritetinį pristatymą. Susisieksime su Jumis ir pristatysime gaminį, kai jis bus prieinamas.

   Dėmesio: Užsakyta prekė nepasiekiama, darbuotojas jums praneš apie faktinę pristatymo datą.

   • Garantija iki 5 metųGarantija iki 5 metų
   • Nemokamas Nuo 100 € Krepšelio VertėsNemokamas Nuo 100 € Krepšelio Vertės
   • 14 dienų prekių grąžinimo garantija14 dienų prekių grąžinimo garantija

   Gamintojas „Netatmo“ pristato atnaujintą, saugumą užtikrinantį produktą - išmaniąją stebėjimo kamerą „Presence with Siren“. Ant išorinės sienos pritvirtina „Presence“ kamera realiu laiku gali nustatyti prie  namo esančius pašalinius asmenis bei kitus veiksnius. Įrenginys atpažįsta tai, ką mato, ir praneša vartotojui į įšmanųjį įrenginį, kai stebimoje srityje yra aptinkama kažkas naujo. Šis produktas įgavo naują funkciją – atbaidyti potencialiai pašalinius asmenis net 105 dB garsumo garso signalu.

   Ši kamera turi pažangias funkcijas:

   Pranešimus galima paprastai konfigūruoti bei gauti juos realiu laiku. Integruotas atšvaitas automatiškai įsijungia tada, kai stebimoje zonoje yra tamsu. Infraraudonųjų spindulių šviesos diodai leidžia atidžiai stebėti aplinką net ir tamsoje.


   Įrenginys yra suderinamas su IFTTT („If This Then That“)

   Vaizdo turinio kaupimas yra visiškai nemokamas. Pažangūs algoritmai buvo kuriami žmonėms, automobiliams ir gyvūnams aptikti bei atpažinti. Kamera suteikia galimybę akimirksniu sužinoti tai, kas vyksta aplink namą, ir nedelsiant informuoja vartotojus: „Stebimas asmuo“, „stebimas automobilis“ arba „stebimas gyvūnas“ (pranešimai yra gaunami anglų kalba). Pagrindinis algoritmo gebėjimas leidžia atpažinti stebimą vaizdą, ​​o tai padidina bendrą saugumą. Pvz., Prietaisas gali pranešti apie tai, kai kažkas vyksta aplink šios sistemos vartotojo namus.


   Ši kamera informuoja jus apie tai, kas yra be galo svarbu

   Vartotojas gali priimti sprendimus, ar įrenginys turėtų įrašyti vaizdo medžiagą, ar siųsti pranešimą, kuomet yra aptinkamas asmuo, automobilis ar gyvūnas. Be to, zonų apibrėžimo funkcija leidžia padalyti tam tikrą plotą į skirtingas zonas. „Netatmo Presence with Siren“ siunčia išsamią informaciją, kai pavojaus signalas atpažįstamas tam tikroje zonoje, pvz., Aplink įėjimo vartus, įėjimo duris arba aplink kiemą. Galite apibrėžti iki keturių skirtingų zonų. „Time-Laps“ režimas akimirksniu įrašo paskutines 24 valandas kameros nufilmuotas valandas. Vartotojas mato pagreitintą paskutinių 24 valandų seką ir gali greitai nustatyti tai, kas nutiko konkrečioje zonoje.


   Apsauga ir dieną ir naktį

   Kamera gali veikti net ir nakties metu. Šią galimybę suteikia infraraudonieji spinduliai. „Presence“ yra taip pat aprūpinta išmaniuoju atšvaitu, kuris įsijungia, kai yra aptinkamas judesys. Tai apšvies kelią arba atbaidys nekviestus asmenis.


   NETATMO
   NOC-S-EC
   3700730503761


   2021-10-25

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių

   Konkrečios nuorodos


   Nauja prekė
   Skaityti daugiau

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c