Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

VAKARĖLIS NAMUOSE NAMŲ  KINO TEATRAS STILINGAS KARNAVALAS IŠMANUSIS VAKARĖLIS NAUJI METAI, NAUJAS AŠ AKTYVIEMS SAUGUS KARNAVALAS

Su draugais? Su šeima? Nėra jokio skirtumo! Svarbiausia - smagiai praleisti laiką. Skirtinga muzika kiekviename kambaryje? Atlikta. Klubo apšvietimas? Štai taip. Dabar kiekvienas vakarėlis su šeima ir draugais bus tikrų tikriausias malonumas.

Perkelkite kiną į savo namus. Geriausia garso sistema užtikrins nepamirštamas emocijas. Pridėkite nešiojamąjį projektorių, kad praskaidrintumėte savo erdvę, ir pastatykite jį ten, kur norite. Belieka tik pasirūpinti spragėsiais ir galėsite visiškai pasinerti į savo mėgstamiausius filmus.

Karnavalinis jaudulys - pats geriausias! Mėgaukitės mėgstama muzika taip, jog galėtumėte ją patirti iš naujo kiekvieną kartą. Klausykitės muzikos naudodami patefoną, puikią garso sistemą ar pačias geriausias ausines, kurios leis pasijusti tarsi būtumėte koncerte.

Patefonas DP-29FPatefonas DP-29F
    169,00 €129,00 €Reguliari kaina-40,00 € IšjungtasKaina

    Pakelkite vakarėlius į aukštesnį lygį ir paverskite juos išmaniaisiais vakarėliais! HEOS ir multiroom leidžia kiekvienam tapti didžėjumi. Pasirūpinkite tinkamu apšvietimu (savo išmaniuoju telefonu) su išmaniosiomis lemputėmis arba tiesiog mėgaukitės komfortu su išmaniaisiais dulkių siurbliais. Svečiams tikrai paliksite puikų įspūdį.

    Naujieji metai - geras laikas pasirūpinti savo fizine forma ir bendra savijauta. Čia rasite produktų, kurie padės atrasti vidinę motyvaciją, palengvins aktyvumą ir suteiks daugiau džiaugsmo. Pirmyn!

    Bluetooth Kolonėlė ICONBluetooth Kolonėlė ICON
     • Išpardavimas!
      Dienos
      :
      Valandos
      :
      Minutės
      :
      Sekundės
      Bluetooth kolonėlės
      54,90 €34,90 €Reguliari kaina-20,00 € IšjungtasKaina

      Po švenčių laikas grįžti į formą. Darykite tai naudodami geriausią rinkoje esančią įrangą, kad mėgstama veikla taptų dar malonesnė.

      Apsaugokite savo namus karnavalo ir žiemos kelionių metu. Aprūpinkite savo namus kameromis ir išmaniaisiais prietaisais, kurie užtikrins, kad į tolimiausią kelionę vyktumėte be papildomų rūpesčių bei streso!

      c