Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau
  • Pakuotė

5.1.2 Kolonėlių komplektas: RAPTOR 7/1/X/VOCAL + SUB-10

1 633,80 €
1 326,00 €Sutaupykite 307,80 €
Su mokesčiais

Pasirinkite rinkinio spalvą

Grindinė kolonėlė RAPTOR 7

Spalva
  • Juoda

Lentyninė kolonėlė RAPTOR 1

Spalva
  • Juoda

ATMOS Kolonėlė RAPTOR X BLACK

Spalva
  • Juoda

Centrinė kolonėlė RAPTOR VOCAL

Spalva
  • Juoda

Žemų dažnių kolonėlė SUB-10

Spalva
  • Juoda

  • Garantija iki 5 metųGarantija iki 5 metų
  • Nemokamas Nuo 100 € Krepšelio VertėsNemokamas Nuo 100 € Krepšelio Vertės
  • 14 dienų prekių grąžinimo garantija14 dienų prekių grąžinimo garantija

Komplektas

Wilson Raptor 7grindinės kolonėlės yra kruopščiai suprojektuotos ne tik iš išorės, tačiau ir korpuso viduje. Specifinis vidinių kolonėlės korpuso plokščių išdėstymas užtikrina teisingą oro srautą kolonėlės viduje, o kolonėlės priekinėje dalyje esantys garsiakalbiai suteiks skambėjimui ne tik galingą bei minkštą bosą, tačiau ir skaidrius aukštus dažnius. Kolonėlių fazoinvertoriai yra išdėstyti kolonėlės priekyje, o tai leidžia kolonėles pristumti prie pat sienos bei išlaikyti žemų dažnių skaidrumą. Skambėjimas, kurį sukurs „Wilson Raptor 7“ grindinės kolonėlės maloniai stebins ne tik klausant muzikos, tačiau ir žiūrint filmus. Kolonėlės korpusas yra pagamintas iš natūralios medienos, kuri pasižymi itin puikiomis akustinėmis savybėmis, o tarp garsiakalbio bei korpuso yra įmontuota speciali tarpinė, sugerianti nereikalingas vibracijas.

Wilson Raptor 7 Wilson Raptor 7

Akustiškai pritaikytų medžiagų bei puikių inžinerinių sprendimų visuma užtikrina ne tik puikią atkuriamo garso kokybę, tačiau ir kolonėlių ilgaamžiškumą. „Wilson Raptor 7“ grindinių kolonėlių garsiakalbių membranos sudetyje yra elastingumą užtikrinančios medžiagos, kuri suteikia garsiakalbiams mažesnę trintį bei lengvesnį judėjimą, todėl garsas tampa tikslus, o garsiakalbiai išlieka nepakitę tikrai ilgą laiką. Aukštų dažnių garsiakalbio membrana yra pagaminta iš plonos medžiagos, kuri leidžia aukštų dažnių garsą paskleisti dar platesniu kampu, todėl garso scena tampa neįtikėtinai plati, o garsas ypač tikslus.


Dažnių atkūrimo diapazonas: 40Hz -20 kHz
Jautrumas: 90 dB
Nominali varža: 4-8 Ohm
Rekomenduojama stiprintuvo galia: 50-180 W
Aukštų dažnių garsiakalbis: 1" (25mm)
Žemų / Vidurinių dažnių garsiakalbiai: 2x 6½"
Korpuso tipas: Fazoinvertorinis

Duomenų lapas

Garantija
24 mėnesių
Pratęsta garantija
60 mėnesių

Wilson Raptor 1“ yra mažiausios lentyninės „Wilson Raptor“ pasyvių kolonėlių serijos kolonėlės. Šios kolonėlių dizainas yra kruopščiai suprojektuotas tiek išorėje, tiek ir pačiame kolonėlės viduje. Specialus kolonėlės korpuso vidaus dalių bei plokščių išdėstymas užtikrina teisingą oro srautą kolonėlės viduje. . Skambėjimas, kurį atkuria „Wilson Raptor 1“ lentyninės kolonėlės maloniai nustebins ne tik žiūrint filmus, tačiau ir klausant pačių įvairiausių stilių muzikos. Tarp garsiakalbio bei kolonėlės korpuso esančios specialios tarpinės leidžia sugerti pašalines vibracijas, todėl garsas tampa dar tikslesniu bei švaresniu. „Wilson Raptor 1“ lentyninės kolonėlės priekinėje dalyje esantis garsiakalbis suteiks skambėjimui minkštus žemus dažnius bei skaidrius aukštus dažnius Kolonėlių korpusas yra pagamintas iš natūralios medienos, kuri pasižymi puikiomis akustinėmis savybėmis. Kolonėlių fazoinvertoriai yra išdėstyti kolonėlės galinėje dalyje, todėl kolonėles reikėtų šiek tiek atitraukti nuo sienos, norint išvengti nereikalingo žemų dažniu rezonavimo.

Akustiškai pritaikytos medžiagos bei puikūs inžineriniai sprendimai užtikrina ne tik puikios kokybės skambėjimą, tačiau ir kolonėlių ilgaamžiškumą. Aukštų dažnių garsiakalbio membrana yra pagaminta iš ypatingai plonos medžiagos, kuri leidžia aukštiems dažniams įgauti dar platesnę garso sklaidą, todėl garso scena tampa neįtikėtinai didelė, o garsas ypatingai tikslus ir sodrus. „Wilson Raptor 1“ kolonėlių garsiakalbių membranos sudetyje yra specialios medžiagos, kuri suteikia garsiakalbiams elastingumo bei užtikrina mažesnę trintį, todėl garsiakalbiai juda daug lengviau. Šis inžinerinis sprendimas suteikia garsui tiklsumo, o garsiakalbiai išlieka nepakitę ilgą laiką.


Dažnių diapazonas: 55Hz-20 kHz
Jautrumas: 86 dB
Nominali varža: 4-8 Ohm
Rekomenduojama stiprintuvo galia: 25-125 W
Aukštų dažnių garsiakalbis: 1" (25mm)
Žemų / Vidurinių dažnių garsiakalbiai: 1x5"
Korpuso tipas: Fazoinvertorinis

Duomenų lapas

Garantija
24 mėnesių
Pratęsta garantija
60 mėnesių

Wilson Raptor X“ kolonėlė yra sprendimas, kuris kaip mat papildys bet kokią laidinę namų kino sistemą. „Dolby Atmos“ kolonėlių tipui priklausantis modelis yra sukurtas pagal pačius aukščiausius gamybos standartus. Kolonėlių gamyboje yra naudojamas natūralus medis bei kokybiški garsiakalbiai.

Universalumas

„Dolby Atmos“ kolonėlių tipas yra bene universaliausias variantas, puikiai tinkantis tiems, kurie nori pagyvinti savo namų kino sistemą. Šio tipo kolonėlės gali būti įprastai naudojamos kaip sieninės kolonėlės, tačiau pagrindinė bei esminė šių kolonėlių naudojimo paskirtis – padėti jas ant grindinės kolonėlės viršaus. „Wilson Raptor X“ kolonėlėje esantys garsiakalbiai yra pakreipti kampu, todėl garso sklaida yra dar platesnė. Uždėjus šias kolonėles ant grindinių kolonėlių, yra sudaromas sudaromas įspūdis, jog garso efektai sklinda iš lubų. Į viršų kampu nukreipti garsiakalbiai sukelia garsą, kuris kaip mat atsimušęs nuo lubų galop pasiekia klausytoją.

Wilson Raptor X

Natūralios medžiagos bei technologiniai sprendimai

Šios kolonėlės yra kruopščiai suprojektuotos ne tik iš išorės, tačiau ir viduje. Specifinis vidaus plokščių išdėstymas užtikrina teisingą oro judėjimą kolonėlės viduje, o kolonėlės priekinėje dalyje esantis žemų dažnių garsiakalbis suteiks skambėjimui galingą bei minkštą bosą, kuris maloniai stebins ne tik klausant muzikos, tačiau ir žiūrint filmus. Kolonėlės korpusas yra pagamintas iš natūralios medienos, kuri pasižymi itin puikiomis akustinėmis savybėmis, o tarp garsiakalbio bei korpuso yra įmontuota speciali tarpinė, kuri leidžia sugerti nereikalingas vibracijas.


Dažnių atkūrimo diapazonas: 80Hz - 20.000 Hz
Jautrumas (1.83V/1m): 83 dB
Varža: 4-8 Ohm
Rekomenduojama stiprintuvo galia: 25-100 W
Aukštadažnis: 1″ (25mm)
Žemų / Vidurinių dažnių garsiakalbis: 4″(10,1 cm)
Išmatavimai (P x A x G): 195 x 278 x 150 mm (Vertikalioje pozicijoje)
Svoris: 5.2 kg (pora)

Duomenų lapas

Garantija
24 mėnesių
Pratęsta garantija
60 mėnesių

Wilson Raptor Vokal“ yra centrinė „Wilson Raptor“ pasyvių kolonėlių serijos kolonėlės. Centrinės kolonėlės svarba namų kino sistemose yra neįtikėtinai didelė. Tai yra pagrindinis įrankis, kalbant apie kokybišką balso bei vokalų atkurimą. Skambėjimas, kurį atkuria „Wilson Raptor Vokal“ centrinė kolonėlė maloniai nustebins ne tik žiūrint filmus, tačiau ir klausant pačių įvairiausių stilių muzikos. Tarp garsiakalbio bei kolonėlės korpuso esančios specialios tarpinės leidžia sugerti pašalines vibracijas, todėl garsas tampa dar tikslesniu bei švaresniu. „Wilson Raptor Vokal“ centrinės kolonėlės priekinėje dalyje esantys garsiakalbis suteiks skambėjimui natūralius vidurinius bei skaidrius aukštus dažnius. Kolonėlės korpusas yra pagamintas iš natūralios medienos, kuri pasižymi puikiomis akustinėmis savybėmis. Kolonėlių fazoinvertoriai yra išdėstyti kolonėlės priekyje, todėl kolonėlę galima visiškai priglausto prie sienos.

Wilson Raptor Vocal Wilson Raptor Vocal

Akustiškai pritaikytos medžiagos bei puikūs inžineriniai sprendimai užtikrina ne tik puikios kokybės skambėjimą, tačiau ir kolonėlių ilgaamžiškumą. Aukštų dažnių garsiakalbio membrana yra pagaminta iš ypatingai plonos medžiagos, kuri leidžia aukštiems dažniams įgauti dar platesnę garso sklaidą, todėl garso scena tampa neįtikėtinai didelė, o garsas ypatingai tikslus ir sodrus. „Wilson Raptor Vokal“ centrinės kolonėlės garsiakalbių membranos sudetyje yra specialios medžiagos, kuri suteikia garsiakalbiams elastingumo bei užtikrina mažesnę trintį, todėl garsiakalbiai juda daug lengviau. Šis inžinerinis sprendimas suteikia garsui tiklsumo, o garsiakalbiai išlieka nepakitę ilgą laiką.


Dažnių diapazonas: 50Hz-20 kHz
Jautrumas: 88 dB
Nominali varža: 4-8 Ohm
Rekomenduojama stiprintuvo galia: 25-125 W
Aukštų dažnių garsiakalbis: 1" (25mm)
Žemų / Vidurinių dažnių garsiakalbiai: 2x4"
Korpuso tipas: Fazoinvertorinis

Duomenų lapas

Garantija
24 mėnesių
Pratęsta garantija
60 mėnesių

Kiekviena garso sistema suteikia itin malonų įspūdį, kuomet žemų dažnių diapazonas yra užpildytas giliu bei minkštu bosu. „Wilson Sub-10“ aktyvi žemų dažnių kolonėlė būtent tą ir suteikia. Tai yra puikus kainos bei kokybės santykis, kuriuo pagyvinti savo stereo ar namų kino sistemos skambėjimą yra tikrai verta. „Wilson Sub-10“ aktyvi žemų dažnių kolonėlė turi integruotą net 10 colių skersmens garsiakalbį, kurio pilnai užtenka, žemų dažnių atkūrimui net nuo 25 Hz.

Šio modelio žemų dažnių kolonėlė taip pat gali veikti kaip stiprintuvas pasyvioms kolonėlėms. Žinoma, kaip jau įprasta, yra įmontuoti potenciometrai garso lygio bei dažnių filtro valdymui, mygtukas garso fazės apvertimui arba automatiniam kolonėlės įsijungimui bei išsijungimui. Integruotas stiprintuvas suteikia net 150W galios, kurios pilnai užtenka šio didelio garsiakalbio išjudinimui bei žemų dažnių atkūrimui.

Wilson SUB-10 Wilson SUB-10

Kolonėlės korpusas yra pagamintas iš natūralios medienos, o korpuso viduje yra specialios akustinės medžiagos, kuri padeda slopinti nereikalingas vibracijas, todėl žemi dažniai išlieka švelnūs ir nepraranda gylio pojūčio.


Tipas: Aktyvi žemų dažnių kolonėlė su „Bass Reflex“ sistema
Garsiakalbio išmatavimai: 1x 10” (250mm)
Įvestys: RCA stereo įvestis
Pagrindinė galia: AC 230V/50Hz
Fazės perjungimas: 0-180°
Garsumas: Reguliuojama
Dažnių diapozonas: 25 – 150 Hz
Garsiakalbio galia: 150W (RMS)

Duomenų lapas

Garantija
24 mėnesių
Pratęsta garantija
60 mėnesių
Skaityti daugiau

10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

c