Naujienos

DALI GAMINTOJAS PRISTATO DAR VIENĄ SERIJĄ BEVIELIŲ KOLONĖLIŲ – „OBERON C“
Naujosioms technologijoms pritraukiant vis daugiau klientų danai sugalvojo atnaujinti vieną geriausių pagamintų serijų Oberon. Mintis paprasta – garso sistema kuri būtų visiškai bevielė ir teiktų maksimalų malonumą klausytojui. Čia ir atsiranda naujoji „OberonC“.
plačiau
SONUS FABER LUMINA – MEILĖ IŠ PIRMO ŽVILGSNIO
„Lumina“ tai visiškai nauja pasyvių kolonėlių serija atkeliavusi tiesiai iš Italijos. Šį kartą drąsiai galime teigti, kad gamintojas pasistengė iš peties ir net daug girdėjusius klausytojus naujoji serija palieka visiškai be žado.
plačiau
NAUJIENA IŠ BANG&OLUFSEN –  IKONA “BEOPLAY H95”
Švenčiant 95 metų įmonės sukaktį Bang&Olufsen pristato aukščiausios klasės Beoplay H95 ausines su triukšmo slopinimo funkcija. H95 siūlo išskirtinę garso kokybę, atnaujintus, iš titano pagamintus garsiakalbius bei pačią pažangiausią “adaptyvią triukšmo slopinimo funkciją.” Šis derinys leis jums pasinerti į užburiantį ir niekeno netrukdomą garsų pasaulį.
plačiau
NAUJIENA SOUNDBAR GARSO SISTEMŲ PASAULYJE – „POLK MAGNIFI 2“
Amerikiečių gamintojas „Polk Audio“ jau ne pirmą kartą sudrebina soundbar garso sistemų pasaulį. Šįkart naujoji „Polk Magnifi 2“ soundbar garso sistema yra kiek labiau rafinuota ir užtikrinanti naujos kartos garso subtilumą.
plačiau
KOMPAKTIŠKAS BEI TINKANTIS VISKAM – „DENON CEOL N11 DAB“
Mini stereo sistemų pasaulį sudrebino dar viena naujovė, glaudžiai susijusi su bevielėmis muzikos transliavimo bei bevielės namų garso sistemos galimybėmis. Jau daugiau nei 110 metų patirtį turintis japonų gamintojas „Denon“ išleido atnaujintą „Ceol“ serijos mini stiprintuvą, turintį praktiškai visas muzikos transliavimo galimybes.
plačiau
„BEOPLAY E8 3.0“ – DAR VIENAS ŽINGSNIS TOBULYBĖS LINK
Didelės sėkmės susilaukusios „Beoplay E8“ serijos ausinės atsinaujina jau antrą kartą. Šios visiškai bevielės ausinės tvirtu žingsiu žengia kartu su vis labiau tobulėjančiomis technologijomis, užtikrindamos ne tik patobulintą dizainą, tačiau ir produkto kokybę.
plačiau

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 (5) 263 5143

mob. tel. +370 (637) 11 896

Plačiau
Facebook