Naujienos

KAI KOLONĖLIŲ GALIMYBĖS PRANOKSTA VISUS LŪKESČIUS – CANTON REFERENCE
Vokiečių gamintojas „Canton“ kolonėlių gamybą vysto jau beveik 50 metų. Per visus šiuos metus kompanija į rinką pristatė ne vieną šimtą skirtingų produktų. „Canton“ visuomet atidžiai stebi tai, ką žmonės muzikoje mėgsta labiausiai, o tai leidžia kurti produktus, kurie pilnai patenkina esminius muzikos mylėtojų poreikius
plačiau
DVI SAVAITĖS NAMUOSE SU PUIKIOMIS PRAMOGOMIS
Kino teatras uždarytas, o mėgstamiausios futbolo komandos mačas atšauktas? Darbdavys išsiuntė jus dirbti namuose? Šis laikotarpis neturi būti nuobodus! Mes paruošėme Jums keletą idėjų, kaip praleisti laiką. Šių idėjų dėka jūs išmoksite, kaip savo namus paversti tikra namų kino sale.
plačiau
PRABANGA, KURI SUTEIKIA NEPAKARTOJAMUS ĮSPŪDŽIUS – „SONUS FABER SERAFINO“
„Sonus Faber Serafino“ yra išskirtinės šio gamintojo kolonėlės, kurių atkuriama garso kokybė bei dizainas nepalieka abejingų.
plačiau
NAIM STATEMENT“ – GARSO ELEKTRONIKA, KURIOS GAMYBA YRA APGALVOTA IKI SMULKMENŲ
Kiekvieno produkto gamybos procesas yra skirtingas dėl skirtingai pritaikytų inžinerinių sprendimų bei technologijų. Tačiau kaip gi atrodo pačios aukščiausios klasės elektronikos komponentų gamybos procesas bei pritaikomos technologijos?
plačiau
TOP 5 POPULIARIAUSI SOUNDBAR GARSO SISTEMŲ PASIRINKIMAI
Soundbar garso sistemos ir toliau tampa vis populiaresniu būdu įgarsinti namus. Kokios penkios šio tipo garso sistemos yra pačios populiariausios?
plačiau
IŠMANIEJI SPRENDIMAI NAMAMS – „NETATMO“
Gyvenimas technologijų amžiuje turi daugybę privalumų, kurie, beabejo, leidžia palengvinti žmonių kasdienybę. Nepaslaptis, jog šiandien daugybė įvairiausių prietaisų turi nuotolinio valdymo ar net automatizavimo galimybę, todėl naudojimasis jais dažnai būna daug paprastesnis nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.
plačiau

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 699 39 331

mob. tel. +370 (637) 11 896

Plačiau
Facebook