News

„HEOS“ – BEVIELĖ NAMŲ GARSO SISTEMA
Kompaktiška, patogu, kokybiška ir nereikalauja papildomų laidų vedžiojimo. Būtent tokie, įgarsinti patalpas norinčių klientų poreikiai yra populiariausi. Skirtingi gamintojai yra pristatę įvairių, šiuos poreikius tenkinančių, garso sistemų, tačiau, kodėl verta rinktis „HEOS“?
plačiau
DURIS ATVERIA ATSINAUJINĘS PERKLAUSŲ KAMBARYS
Pristatome Jums mūsų atsinaujinusią perklausų salę, kuri nuo šiol stebina lankytojus ne tik puikiu garsu, tačiau ir naujovišku estetiniu vaizdu bei išmaniais sprendimais!
plačiau
ŽINGSNIS AMERIKIETIŠKO GARSO LINK – „POLK AUDIO“
Garso įrangos gamintojas “Polk Audio” gyvuoja jau beveik 50 metų. Ši ilgametė patirtis leido šiam prekės ženklui okupuoti didžiąją dalį JAV garso sistemų rinkos. Platus kolonėlių, soundbar garso sistemų bei bevielių namų garso sistemų asortimentas pasižymintis puikiu kainos bei kokybės santykiu.
plačiau
NAIM „UNITI“ SERIJA - KAI VISKAS YRA VIENOJE VIETOJE
Šiais laikais dažnas žmogus, ieškodamas garso įrangos namams, stipriai kreipia dėmesį ne tik į kokybę, dizainą, tačiau ieško ir kompaktiškų sprendimų, turinčių platų funkcionalumą. Į šiuos žmonių poreikius atsižvelgė premium klasės garso įrangą gaminanti anglų kompanija „Naim“ , pristatydama moderniąją „Uniti“ stiprintuvų seriją.
plačiau
DENON AVR-X*500H SERIJA
2018 metais pasirodžiusi Denon AVR-X*500H namų kino stiprintuvų serija yra puikus įrodymas, jog gamintojas yra linkęs atsižvelgti į vartotojų poreikius. Praktiškai kasmet pasirodanti nauja namų kino stiprintuvų serija pasipildo įvairiomis savybėmis, kurios plečia įrenginio funkcionalumą.
plačiau
SUSIPAŽINKITE – „DEFINITIVE TECHNOLOGY BP9000“
Jau tris dešimtmečius gyvuojantis bei garso atkūrimo įrangą gaminantis amerikiečių prekės ženklas „Definitive Technology“ prieš metus žengė į Europos rinką su trenksmu. „Definitive Technology“ produkcija yra išskirtinė bei moderni, tiek inžinerinių sprendimų, tiek ir dizaino prasme.
plačiau

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 52635143

mob. tel. +370 64030022

Plačiau
Facebook