Naujienos

ĮMONTUOJAMOS KOLONĖLĖS – AR VERTA RINKTIS ŠĮ VARIANTĄ?
Į sieną ar lubas įmontuojamos kolonėlės dažnai suteikia galimybę turėti praktiškai nematomą ar mažai pastebimą, tačiau puikiai skambančią garso sistemą.
plačiau
AUSTRŲ MEISTRIŠKUMO PAVYZDYS – „PRO-JECT“

Žmonės vis dažniau dairosi kokybiško vinilinių plokštelių grotuvo, o tai tik patvirtina šio muzikos klausymosi būdo populiarėjimą. Tačiau ne kiekvienas yra pasirengęs investuoti didelę pinigų sumą į patefoną, todėl dažnas ieško puikaus kainos bei kokybės santykio. “Pro-Ject” – austrų garso įrangos gamintojas, gaminantis kolonėlės, stiprintuvus, fonokorektoius bei, žinoma, patefonus, kurių, beje, asortimentas yra be proto platus, ypač orientuojasi į tobulą kainos bei kokybės santykį.

plačiau
KOMPAKTIŠKA,MODERNU, TAČIAU GALINGA

Technologijos sparčiai plečiasi, tobulėja, įvairūs prietaisai bei įrenginiai tampa vis išmanesni bei įgauna vis platesnį funkcionalumą. Garso įranga taip pat nėra išimtis. Nors bevielės garso sistemos tampa vis populiaresnės, tačiau žmonės vis dar vertina bei naudoja ir tradicines stereo garso sistemas, kurias sudaro stiprintuvas, grotuvas bei pasyvios kolonėlės. Tačiau, kaip atrodo tradicinė stereo sistema, pasižyminti moderniausiomis technologijomis?

plačiau
DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLIENTŲ KLAUSIMAI APIE GARSO ĮRANGĄ
Nors didžioji dalis visų klientų, ieškančių garso įrangos, dažnai užverčia mūsų salono darbuotojus pačiais įvairiausiais klausimais, visuomet stengiamės klientams ne tik atsakyti į šiuos klausimus, bet ir pademonstruoti, kaip minėtoji įranga veikia. Pateikiame Jums sąrašą klausimų, kuriuos klientai užduoda dažniausiai. Galbūt šie atsakymai bus naudingi ir Jums?
plačiau
GALIMYBĖ KLAUSYTIS MUZIKOS KOKYBIŠKAI, KAD IR KUR BEBŪTUM
XXI a. technologijos suteikia galimybę muzikos klausytis visur ir visada. Nors „Bluetooth“ technologija gyvuoja jau beveik du dešimtmečius, nešiojamos „Bluetooth“ kolonėlės išpopuliarėjo palyginus neseniai. Dabar šia muzikos klausymosi galimybe naudojasi gana plati žmonių auditorija. Retas atvejis, kad jaunų žmonių vasaros vakarėlis gamtoje vyktų be nesiojamos „Bluetooth“ kolonėlės.
plačiau
DENON AH-GC30 - TECHNOLOGIJA UŽTIKRINANTI TYLĄ IR BEVIELĘ LAISVĘ

Šiandien bevielės ausinės yra pačios populiariausios, o ryškiausia šio populiarumo priežastis yra patogumas. Bevielė laisvė yra itin reikšminga aktyviai judantiems bei keliaujantiems. Įnovatyvių bei modernių technologijų dėka, šiais laikais bevielės ausinės turi daug daugiau funkcijų, nei tik elementarus garso atkūrimas.

plačiau

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 52635143

mob. tel. +370 64030022

Plačiau
Facebook