Naujienos

IŠMANIEJI NAMŲ SPRENDIMAI – MARMITEK
Pagaliau išpopuliarėjus išmaniesiems namų sprendimams, vis daugiau gamintojų nusprendžia žengti į šią rinką. Tokį šio segmento populiarumą lemia sąlyginai prieinama kaina bei patogumas, kurį šios sistemos suteikia.
plačiau
DAR PAŽANGESNIS NAMŲ KINAS – „DENON AVR-X700H“
Kiekvienais metais pasirodanti atnaujinta „Denon AVR“ namų kino stiprintuvų serija vis labiau stebina inovatyviais inžineriniais sprendimais bei nuolat tobulinamu šių įrenginių funkcionalumu. Ne išimtis ir naujoji „AVR-X700H“ namų kino stiprintuvų serija.
plačiau
„DENON HOME“ BEVIELIŲ KOLONĖLIŲ ATNAUJINIMAS
Dar visai neseniai gamintojas „Denon“ didžiavosi bevielės garso sistemos funkcionalumu pasižyminčiomis kolonėlėmis, kurias puošė „Heos“ logotipas. Laikui bėgant, „Denon“ galop išleido atnaujintą savo bevielių kolonėlių seriją, kurią pavadino „Denon Home“.
plačiau
MODERNAUS JAUKUMO IR STULBINANČIO SKAMBĖJIMO KOMBINACIJA – „BANG & OLUFSEN BEOSOUND STAGE“
Savitą gerbėjų ratą turintis gamintojas „Bang & Olufsen“ tvirtu žingsniu žengė ir į soundbar garso sistemų pasaulį, įrodydamas, jog puikus dizainas bei kokybiškas garsas gali puikiai derėti tarpusavyje.
plačiau
KLAUSIMAI, Į KURIUOS REIKĖTŲ SAU ATSAKYTI PRIEŠ RENKANTIS KOLONĖLES
Šiuo metu rinkoje yra begalė skirtingų kolonėlių, todėl gali patrodyti, jog renkantis tinkamiausią variantą yra taip paprasta pasimesti. Nepaslaptis, kad skirtingos kolonėlės gali daryti skirtingą įtaką bendram jų našumui bei garso kokybei, todėl dar prieš jas perkant reikėtų sau atsakyti į kelis klausimus, kurie ir padės priimti galutinį sprendimą.
plačiau
„CLASSE DELTA“ – NAUJOVĖ IŠ KANADOS
Baigiantis ketvirtam „Classe“ gyvavimo dešimtmečiui, didžiulė šio prekės ženklo įtaka tapo svarbi ne tik vakarų, tačiau ir rytų Hi-Fi pasauliui. 2018 metais „Classe“ tapo „Sound United“ grupės dalimi, turinčia ne ką mažesnę reikšmę nei „Denon“, „Marantz“, „Definitive Technology“ ar „Polk“.
plačiau

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 (5) 263 5143

mob. tel. +370 (637) 11 896

Plačiau
Facebook