Naujienos

NAUJOS KARTOS SKANDINAVIŠKAS PRESTIŽAS – „B&O H9 3GEN“
„Beoplay H9 3rd Gen“ ausinės yra „H9i“ modelio įpėdinės. Kuo šis modelis yra pranašesnis už savo pirmtaką?
plačiau
GALIMYBĖ ATGAIVINTI TELEVIZORIAUS GARSĄ – NAUJOSIOS „DENON DHT“ SOUNDBAR GARSO SISTEMOS
Dažnas žmogus, ieškantis kokybiškos garso sistemos namuose, vis dažniau renkasi soundbar garso sistemas, kurios pilnai patenkina pagrindinius muzikos klausymo bei televizoriaus įgarsinimo poreikius. „Denon“ gamintojas išleido naujas soundbar garso sistemas, kurios taps ne tik kokybiško garso šaltiniu, tačiau ir akį traukiančia interjero detale.
plačiau
ITALIŠKA PRABANGA ATGIMSTA – SONUS FABER OLYMPICA NOVA

Jau beveik keturis dešimtmečius prabangias kolonėles gaminanti italų kompanija Sonus Faber išleido atnaujintą „Olympica“ kolonėlių seriją ir pavadino ją „Olympica Nova“. Naujoji serija pasižymi ne tik atnaujintu dizainu, tačiau ir puikesniu skambėjimu, kuriam įtaką padarė kitaip suprojektuotas kolonėlės korpusas bei kiti inžineriniai sprendimai.

plačiau
KĄ GALI ŠIUOLAIKINIS DENON NAMŲ KINO STIPRINTUVAS?
Šiuolaikiniai namų kino sprendimai dažnai stebina naudotojus ne tik vis gerėjančia garso kokybe, tačiau ir sparčiai platėjančiu funkcionalumu, kuris šiandienos žmogui tampa ne privalumu, o būtinybe. „Denon“ jau daugiau nei 100 metų specializuojasi garso elektronikos gamyboje bei projektavime, todėl ilgametė patirtis leidžia šiam gamintojui atsižvelgti į besikeičiančius naudotojų poreikius bei pritaikyti specifinius sprendimus, leidžiančius patenkinti minėtuosius poreikius. Pateikiame Jums pagrindines šiuolaikinio DENON namų kino stiprintuvo galimybes, kuris yra ypatingai aktualios XXI a. naudotojui.
plačiau
AR AKUSTIKA TURI DIDELĘ REIKŠMĘ PERKLAUSŲ KAMBARIAMS?
Visi puikiai žinome, jog koncertų bei teatrų salės yra specialiai paruoštos akustiškai. Tačiau kaip tinkamai pasirūpinti kambario akustika namuose? Ar tai daro didelę įtaką muzikos skambėjimui? Norime pasidalinti su Jumis būdais, kurie padės Jums pagerinti akustiką Jūsų namuose.
plačiau
NAUJIENA – „FOCAL CHORA“
Prancūzų gamintojas „Focal“ pristatė naują pasyvių kolonėlių seriją „Chora“. Nors ši pasyvių kolonėlių serija yra pradinio lygio, tačiau šią etiketę „Chora“ kolonėlėms suteikia tik prieinama kaina, nes skambėjimo prasme šios kolonėlės palieka iš tiesų didelį įspūdį. „Chora“ seriją sudaro grindinės „Chora 826“, „Chora 816“ bei lentyninės „Chora 806“ kolonėlės.
plačiau

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 (5) 263 5143

mob. tel. +370 (637) 11 896

Plačiau
Facebook