Naujienos

NAUJIENA SOUNDBAR GARSO SISTEMŲ PASAULYJE – „POLK MAGNIFI 2“
Amerikiečių gamintojas „Polk Audio“ jau ne pirmą kartą sudrebina soundbar garso sistemų pasaulį. Šįkart naujoji „Polk Magnifi 2“ soundbar garso sistema yra kiek labiau rafinuota ir užtikrinanti naujos kartos garso subtilumą.
plačiau
KOMPAKTIŠKAS BEI TINKANTIS VISKAM – „DENON CEOL N11 DAB“
Mini stereo sistemų pasaulį sudrebino dar viena naujovė, glaudžiai susijusi su bevielėmis muzikos transliavimo bei bevielės namų garso sistemos galimybėmis. Jau daugiau nei 110 metų patirtį turintis japonų gamintojas „Denon“ išleido atnaujintą „Ceol“ serijos mini stiprintuvą, turintį praktiškai visas muzikos transliavimo galimybes.
plačiau
„BEOPLAY E8 3.0“ – DAR VIENAS ŽINGSNIS TOBULYBĖS LINK
Didelės sėkmės susilaukusios „Beoplay E8“ serijos ausinės atsinaujina jau antrą kartą. Šios visiškai bevielės ausinės tvirtu žingsiu žengia kartu su vis labiau tobulėjančiomis technologijomis, užtikrindamos ne tik patobulintą dizainą, tačiau ir produkto kokybę.
plačiau
IŠ KOKIŲ MEDŽIAGŲ YRA GAMINAMI SKIRTINGŲ GAMINTOJŲ GARSIAKALBIAI?
Nepaslaptis, jog skirtingi gamintojai naudoja skirtingas medžiagas garsiakalbių gamyboje. Skirtingos medžiagos gamyboje yra naudojamos tikrai ne atsitiktinai. Natūralu, jog visos medžiagos pasižymi tam tikromis savybėmis, darančiomis įtaką garso atkūrimui bei suteikiančiomis garsui specifinį braižą. Taigi, kokios medžiagos yra naudojamos garsiakalbių gamyboje ir kokais savybes garsui tai suteikia?
plačiau
„SONUS FABER GRAVIS“ – GALIMYBĖ PRATURTINTI SKAMBĖJIMĄ PRABANGIU BOSU
Prabangių garso kolonėlių gamintojas „Sonus Faber“ jau ilgą laiką projektuoja bei kuria išskirtiniu dizainu bei neįtikėtina garso kokybe pasižyminčius produktus. „Sonus Faber“ gamintojo kuriamos kolonėlės yra pelniusios ne vieną garsų apdovanojimą bei, žinoma, pripažinimą visame pasaulyje.
plačiau
NAMŲ KINAS – „DENON“ PRIEŠ „MARANTZ“
Mūsų siūlomus namų kino stiprintuvus įprastai puošia „Denon“ arba „Marantz“ prekės ženklai. Faktas, jog šių gamintojų namų kino stiprintuvai skiriasi vizualiai yra akivaizdus. Tačiau ar yra daugiau skirtumų, kuriuos įžvelgti yra kiek sunkiau?
plačiau

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 (5) 263 5143

mob. tel. +370 (637) 11 896

Plačiau
Facebook