Naujienos

„NAIM MU-SO 2“ – GARSAS IR FUNKCIONALUMAS, KURĮ ĮSIMYLĖSITE
Premium klasės įrangą gaminantis prekės ženklas „Naim“ jau kurį laiką stebina „Mu-So“ bevielių kolonėlių funkcionalumu, garso bei bendra produkto kokybe. Tačiau nors ir atrodo, jog „Mu-So“ kolonėlės yra pilnai poreikius tenkinantis produktas, gamintojas „Naim“ nusprendžia kitaip ir išleidžia antros generacijos „Mu-So“ bevieles kolonėles.
plačiau
„CANTON SMART SOUNDBAR 10“ – VIRTUALAUS ERDVINIO GARSO TECHNOLOGIJA
Vis labiau populiarėjant kompaktiškoms garso sistemoms, soundbar‘ų pasirinkimas rinkoje sparčiai auga. Šį faktorių pastebėjęs vokiečių gamintojas „Canton“ atnaujino savo soundbar garso sistemų pasirinkimą, išleisdamas „Canton Smart Soundbar 10“.
plačiau
„DALI KATCH ONE“ – MODERNUS BŪDAS ATGAIVINTI TELEVIZORIAUS GARSĄ.
Gamintojas „Dali“ pristatė visiškai naują soundbar garso sistemą – Dali Katch One. Šis soundbar‘as yra pagamintas pagal „Dali Katch“ Bluetooth kolonėlę. Kitaip tariant, tai yra ilga „Dali Katch“ kolonėlė, pritaikyta pajungimui prie televizoriaus bei bevieliam muzikos transliavimui, naudojant Bluetooth ryšį.
plačiau
NAUJIENA IŠ DENON – STEREO IMTUVAS-STIPRINTUVAS DRA-800H
Pagaliau Denon papildė savo asortimentą produktu, kurio taip stipriai trūko. Tai – dviejų kanalų imtuvas-stiprintuvas Denon DRA-800H.
plačiau
POPULIARIAUSIOS 5.0 NAMŲ KINO SISTEMOS
Kokybiška namų kino sistema yra tikra svajonė tiems, kurie vertina puikų garsą ne tik klausydami muzikos, tačiau ir žiūrėdami filmus. Šiais laikais namų kino sistemų būna tiek laidinių, tiek ir belaidžių, tačiau šiandien pakalbėkime apie laidinį namų kino sistemos variantą.
plačiau
ĮMONTUOJAMOS KOLONĖLĖS – AR VERTA RINKTIS ŠĮ VARIANTĄ?
Į sieną ar lubas įmontuojamos kolonėlės dažnai suteikia galimybę turėti praktiškai nematomą ar mažai pastebimą, tačiau puikiai skambančią garso sistemą.
plačiau

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 (5) 263 5143

mob. tel. +370 (637) 11 896

Plačiau
Facebook