3LIE

Kompaktiška,modernu, tačiau galinga

Technologijos sparčiai plečiasi, tobulėja, įvairūs prietaisai bei įrenginiai tampa vis išmanesni bei įgauna vis platesnį funkcionalumą. Garso įranga taip pat nėra išimtis. Nors bevielės garso sistemos tampa vis populiaresnės, tačiau žmonės vis dar vertina bei naudoja ir tradicines stereo garso sistemas, kurias sudaro stiprintuvas, grotuvas bei pasyvios kolonėlės. Tačiau, kaip atrodo tradicinė stereo sistema, pasižyminti moderniausiomis technologijomis?

Denon CEOL N10

Ši Denon CEOL serijos naujovė suteikė stereo sistemų mylėtojams tai, ką šiomis dienomis žmonės taip vertina – plačiai išplėstas tinklo grotuvo funkcijas, galimybę prijungti stiprintuvą prie televizoriaus, kompaktišką dydį, stilingą dizainą bei puikią garso kokybę. Nuo šiol šis kompaktiškas, tačiau galingas stereo stiprintuvas gali būti ir „HEOS“ bevielės garso sistemos dalimi. Būtent šis bruožas suteikia galimybę Denon CEOL N10 stiprintuvui būti valdomam dar patogiau bei greičiau, naudojant „HEOS“ programėlę, kuri yra pritaikyta tiek „Android“, tiek ir „iOS“ operacinę sistemą palaikantiems išmaniesiems įrenginiams. Visgi, idiegtas „HEOS“ funkcionalumas nėra vienintelė naujovė, kurią įgavo šis CEOL stiprintuvų serijos naujokas. Nuo šiol CEOL N10 stiprintuvo naudotojai galės būti tikri, jog stiprintuvas ilgą laiką atrodys kaip naujas, nes gamintojas šio stiprintuvo paviršių padengė nesibraižančiu paviršiumi, kuriame yra integruoti lietimui jautrūs valdymo mygtukai. Spalvų pasirinkimą taip pat papildė ir sodri pilka spalva, kuri puikiai derės prie vis labiau populiarėjančio skandinaviško namų interjero dizaino. Galimybė transliuoti muziką iš populiariausių internetinių muzikos transliavimo platformų, integruota „Amazon Alexa“ valdymo balsu galimybė, „Bluetooth“, „AirPlay2“, CD grotuvas, internetinis radijas bei daug daugiau. Šios išmaniųjų technologijų galimybės suteiks naudotojui laisvę bei patogų stiprintuvo valdymą. Integruotas D klasės stiprintuvas, suteikiantis net 60 W galią vienam kanalui užtikrins, jog CEOL N10 garso sistemą galės sudaryti ne tik lentyninės, tačiau ir grindinės kolonėlės. Taigi, Denon CEOL N10 stereo tinklinis stiprintuvas yra puikus įrodymas, jog moderni stereo sistema, turinti begalę naujausių technologijų gali išlaikyti puikią garso kokybę bei pasižymėti itin kompaktišku dydžiu.

Marantz Melody X

„Marantz“ prekės ženklas yra nuo seno puikiai žinomas tikrų garso mylėtojų. Šio gamintojo įranga yra vertinama ne tik dėl ypatingai muzikalaus skambėjimo, tačiau ir dėl išskirtinio dizaino, kuris dažnai tampa net ir pačių išrankiausių naudotojų pasirinkimu. Kaip ir Denon CEOL N10, šis prietaisas pasižymi plačiomis tinklo grotuvo funkcijomis, suteikiančiomis valdymą „HEOS“ programėle, „Bluetooth“, „AirPlay2“, internetinį radiją, prieigą prie begalės internetinės muzikos transliavimo platformų ir daugiau. Marantz Melody X stiprintuvas turi A/B kolonėlių prijungimo galimybę, o tai šiam stiprintuvui didelį pranašumą, lyginant su panašios kainos kategorijoje esančiais konkurentų produktais. „Amazon Alexa“, „Google Assistant“ bei „Apple Siri“ valdymo balsu platformos suteiks išskirtinę galimybę valdyti ne tik garso lygį, transliuojamo garso turinį, tačiau ir keisti šaltinį. Aukštos kokybės D klasės stiprintuvas bei S/A signalo keitiklis užtikrins kokybišką garsą, kuriuo galės mėgautis kiekvienas. Naujoji „Marantz Melody“ serija išlaiko šiam prekės ženklui būdingą dizaino braižą, kuris yra įžvelgiamas ir namų kino stiprintuvuose ar kitų klasių stereo stiprintuvuose. Naudojimasis šiuo prietaisu tampa dar patogesnis, žinant, jog yra prijungimo prie televizoriaus galimybė. Įjungus televizorių, optinės įvestys automatiškai aptinka siunčiamą garso signalą ir įjungia reikiamą garso šaltinį. Gali atrodyti, kad šie maži technologiniai sprendimai yra tik mažas žingsnis patogaus naudojimo link, tačiau bendra jų visuma suteikia neapsakomą patoguma naudojantis šiuo prietaisu kiekvieną dieną.

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 (5) 263 5143

mob. tel. +370 (637) 11 896

Plačiau
Facebook