10LIE

Austrų meistriškumo pavyzdys – „Pro-Ject“

Žmonės vis dažniau dairosi kokybiško vinilinių plokštelių grotuvo, o tai tik patvirtina šio muzikos klausymosi būdo populiarėjimą. Tačiau ne kiekvienas yra pasirengęs investuoti didelę pinigų sumą į patefoną, todėl dažnas ieško puikaus kainos bei kokybės santykio. „Pro-Ject” – austrų garso įrangos gamintojas, gaminantis kolonėlės, stiprintuvus, fonokorektorius bei, žinoma, patefonus, kurių, beje, asortimentas yra be proto platus, ypač orientuojasi į tobulą kainos bei kokybės santykį.

Platus plokštelių grotuvų pasirinkimas suteikia galimybę žmonėms atrasti būtent tai, kas jiems labiausiai priimtina. „Pro-Ject” prekės ženklo logotipu papuoštų patefonų asortimentą sudaro tiek pradinės klasės modeliai, tiek ir „High-End” kategorijai priklausantys grotuvai, kurie įprastai naudotojams tampa ne tik kasdienės muzikos šaltiniu, tačiau ir interjerą puošiančiu elementu. Visi puikiai žinome, jog plokštelių grotuvų pasaulyje puikiai garso kokybei įtaką daro bendra įvairių inžinerinių sprendimų visuma, tačiau pagrindinis bei esminis puikios garso kokybės faktorius yra galvutė. „Pro-Ject” plokštelių grotuvuose įmontuotos „Ortofon” galvutės. Šis danų gamintojas yra sulaukęs didelio pripažinimo bei sėkmės vinilinių plokštelių mylėtojų tarpe. Daugiau nei 500000 parduodamų galvučių per metus tik įrodo, kad „Ortofon” patefonų galvutės yra kokybiškos bei populiarios.

Beveik tris dešimtmečius kaupta patefonų gaminimo patirtis šiandien leidžia „Pro-Ject” produkcijai pasyžimėti neįprastu ilgaamžiškumu, aukšta produktų kokybe bei galimybe puošti naudotojų namus daugiau nei 80 skirtingų pasaulio šalių. Nors šie austriški garso įrangos komponentai puikiai dera ir su kitų gamintojų gaminama įranga, tačiau pats gamintojas oficialiai teigia, jog aukčiausia įmanoma garso kokybė yra išgaunama tik derinant „Pro-Ject” produktus tarpusavyje, nes visa ši produkcija yra gamykliškai pritaikytą sudaryti bendras garso sistemas. Vienas pagrindinių šio prekės ženklo privalumų – kompaktiškumas. Visa „Pro-Ject” HiFi elektronika yra kompaktiško dydžio, tačiau dažnai stebina savo galimybėmis. Nepaisant mažo dydžio, stiprintuvai pasižymi ypatingai didele galia, puikia įvairių dažnių juostų kontrole, tiksliu garsu bei puikia surinkimo kokybę, kuri yra išgaunama tik parinkus pačius kokybiškiausius koponentus. „Pro-Ject” gamintojas teigia, jog kompaktiškos produkcijos gaminimas suteikia galimybę sutaupyti didelę dalį pinigų, o tai leidžia naudotojams džiaugtis vienu geriausių kainos bei kokybės santykiu rinkoje.

XX a. pabaigoje bei XXI a. pradžioje, kuomet sparčiai augo CD pardavimai ir pasaulis žengė didelį žingsnį skaitmeninio garso link, „Pro-Ject” gamintojas liko ištikimas savo įsitikinimui, jog pačią geriausią garso patirtį gali suteikti tik analoginis garso šaltinis. Šis užsispyrimas bei įsitikinimai tarp kompanijos vertybių liko iki šių dienų. Gaminant audio komponentus, net pačioms mažiausioms detalėms yra skiriamas neįtikėtinas dėmesys bei kruopštumas ir tą įrodo pasirinkimas sunkiuosius gaminimo darbus atlikti rankomis, pasitikint kvalifikuotais gamybos specialistais, turinčiais ne vieną dešimtmetį neįkainojamos patirties garso įrangos gaminimo srityje.

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 (5) 263 5143

mob. tel. +370 (637) 11 896

Plačiau
Facebook