24LIE

Populiariausios 5.0 namų kino sistemos

Namų kino sistemos šiandien puikiai pasiteisina ne tik žiūrint filmus, klausantis muzikos, tačiau ir žaidžiant vaizdo žaidimus, kurie, beje, yra vis dar populiarėjantis laisvalaikio praleidimo būdas. Didžioji dalis vaizdo žaidimų, kaip ir daugelis įvairių filmų, pasižymi erdviniu garsu, kurio dekodavimui ir yra reikalinga namų kino sistema, turinti erdvinio garso kolonėles. Nors namų kino sistemų konfiguracijų yra pačių įvairiausių, tačiau populiariausiu variantu vis dar išlieka standartinės 5.1 namų kino sistemos, kurias sudaro dvi priekinės pagrindinės kolonėlės, centrinė kolonėlė, dvi galinės kolonėlės bei žemų dažnių kolonėlė. Žinoma, visoms šioms kolonėlėms yra reikalingas daugiakanalis namų kino stiprintuvas. Šių sistemų kaina gali būti pati įvairiausia, tačiau ne kiekvienas, susidomėjęs šiuo namų įgarsinimo sprendimu, yra pasirengęs investuoti didžiules pinigų sumas. Tačiau reikėtų atminti, jog laidinės namų kino garso sistemos yra ypatingai ilgaamžės, todėl ši investicija dažnai klausytojus džiugina dar ilgai. Štai penkios pačios populiariausios 5.0 namų kino sistemos, kurias renkasi erdvinio garso mylėtojai:

Wilson Exclusive Line 5.0

Šio prekės ženklo kolonėlių gamintojas siekia ne tik suteikti klausytojui kokybišką garsą, tačiau ir išsiskirti dizaino prasme. Lygiai taip pat kaip baldai ar kiti būsto apdailos elementai, kolonėlės taipogi yra interjero dizaino dalis. Wilson kolonėlių gamintojas, gamindamas Exclusive Line seriją siūlo baltos arba juodos spalvos kolonėles. Šios spalvos, be abejonės, yra tikrų tikriausia klasika, todėl puikiai dera prie įvairaus tipo interjero dizaino sprendimų. Exclusive Line kolonėlės yra padengtos blizgiu laku, o tai suteikia tikrą prabangos įvaizdį. Blizgaus paviršiaus kolonėlės dažnai būna ženkliai brangesnės dėl jau minėtos prabangaus įvaizdžio priežasties, tuo tarpu Wilson šį kokybišką sprendimą siūlo už tikrai prieinamą kainą. Nors šiandien Exclusive Line kolonėlių serijoje dar nėra centrinės kolonėlės, tačiau jos vietą puikiai pakeičia to paties gamintojo „Raptor“ serijos centrinė kolonėlė.

Dali Spektor 5.0

Šis danų kolonėlių gamintojas yra puikiai žinomas dėl tam tikrų technologinių ir inžinerinių sprendimų, kurie yra pritaikyti gaminant garso kolonėles. Bene labiausiai šį prekės ženklą išskiriantis bruožas yra rudo atspalvio garsiakalbiai, kurie yra gaminami iš medžio pluošto. Sprendimas gaminti garsiakalbius iš medžio pluošto ir suteikia „Dali“ kolonėlėms neapsakomai minkštą bei ausiai malonų skambėjimą, kurį visi taip mėgsta.

Canton SP 5.0

„Canton“ gamintojo kolonėles taip pat yra lengva atskirti pagal spindinčius sidabro spalvos garsiakalbius. Minėtą spindėjimą šiems garsiakalbiams suteikia medžiaga, iš kurios jie ir yra gaminami – aliuminis. Aliuminis garsiakalbių gamybai yra parinktas ne atsitiktinai – ši medžiaga yra ilgaamžė, patvari, tačiau kartu ir lanksti. Šios aliuminio savybės suteikia „Canton“ kolonėlėms kitokį požiūrį į garsą. Galbūt „SP“ serijos kolonėlių skambėjimas yra kiek aštresnis, tačiau tai, kaip šios kolonėlės groja savo kainos kategorijoje – yra neįtikėtina ir nuostabu.

Polk Audio S 5.0

„Polk Audio“ – palyginus neseniai į Europos rinką atkeliavęs amerikiečių garso įrangos gamintojas. Šio prekės ženklo kolonėlės pasižymi technologijomis, kurių daugiau nerasite niekur. Viena tokių technologijų – „Power Port“ technologija, užtikrinanti aukštą žemų dažnių skambėjimo kokybę. Šios technologijos esmė – suvaldyti bei tinkamai sureguliuoti oro srautą, keliaujantį fazoinvertoriumi. Šis inžinerinis sprendimas užtikrina, jog šių kolonėlių sukuriami žemi dažniai visuomet išliks sodrūs, gilūs bei minkšti. Tačiau žemi dažniai dar ne viskas. Aukštų dažnių diapazone šios kolonėlės taip pat turi išskirtinumo, kuris pasireiškia skardumu, garso detalumu bei aštrumu. Pats kolonėlių dizainas taip pat nėra standartinis, dėl suapvalintų kolonėlių kampų.

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 (5) 263 5143

mob. tel. +370 (637) 11 896

Plačiau
Facebook