7RUG

Naujiena iš Denon – stereo imtuvas-stiprintuvas DRA-800H

Didžioji dalis visų klientų, ieškančių namų įgarsinimo sprendimų sutinka, kad televizoriaus įgarsinimo galimybė yra viena iš pagrindinių garso sistemos privalumų. Kiti privalumai – internetinės muzikos transliavimas bei patogus sistemos valdymas. Namų kino garso sistemos duoda patį geriausią namų įgarsinimo efektą, tačiau tikrai ne kiekvienas yra pasirengęs šio tipo namų įgarsinimui, todėl stereo garso sistemos vis dar yra populiaresnis pasirinkimas. Žmonės, turintys tik dvi kolonėles, norintys įgarsinti televizoriaus garsą, transliuoti muziką bevieliu būdu, valdyti sistemą programėle ar net balsu buvo išgirsti, nes naujasis DRA-800H gali visą tai ir dar daugiau.

Patogus vieno HDMI laido susijungimas yra daugiau nei pakankamas šio stiprintuvo prijungimui prie televizoriaus. HDMI ARC-CEC funkcionalumas suteiks galimybę ne tik perduoti televizoriaus garsą į stiprintuvą, perduoti medijos grotuvo siunčiamą vaizdą į televizorių, tačiau ir iš dalies šį stiprintuvą valdyti televizoriaus pulteliu. Skamba patogiai, tiesa? Kitas svarbus faktorius – galimybė prijungti šį stiprintuvą prie Jūsų interneto tinklo bevieliu būdu arba LAN laidu. Nors LAN laidas užtikrina stabilesnį interneto ryšį, tačiau praktika rodo, jog didžioji dauguma naudotojų, prijungusių Denon tinklo grotuvus per Wi-Fi, nesusiduria su jokiomis interneto problemomis. Sąsaja su internetu šiam stiprintuvui suteikia daugybę įvairių funkcijų, tokių kaip: bevielis muzikos transliavimas iš internetinių muzikos transliavimo platformų, stiprintuvo valdymas programėle, internetinio radijo transliavimo galimybė, galimybė naudotis beviele namų garso sistema, garso sistemos valdymas balsu ir t.t. Visas šias savybes suteikia inovatyvioji „HEOS“ technologija, kuri jau net kelis metus iš eilės yra integruojama į visus Denon, Marantz tinklo grotuvus ar tinklo grotuvo funkcijas turinčius stiprintuvus bei „HEOS“ prekės ženklą turinčias kolonėles.

Nors Denon DRA-800H ir netapo išskirtiniu produktu Denon stiprintuvų funkcionalumo prasme, tačiau šįkart esminiai pokyčiai įvyko stiprintuvo viduje. Inovatyvūs inžineriniai sprendimai leido išlaikyti dar geresnę garso kokybę bei užtikrinti vidaus komponentų patvarumą. Minėtieji vidaus komponentai nuo šiol pasižymės simetrišku išdėstymu. Kitaip tariant – DRA-800H yra tarpinis variantas tarp PMA stereo stiprintuvų ir AVR namų kino stiprintuvų. Galimybė kontroliuoti atskirų garso dažnių juostų garso lygį integruotu dviejų juostų tembro reguliatoriumi. Atskirų stiprintuvo plokščių konstrukcija suteikia net 100W galią vienam kanalui (8 ohms). Reikiamą išskirtinumą šiam modeliui suteikia ir bendra išbaigimo kokybė – ypač tvirtas bei patvarus stiprintuvo priekis, kuris yra pagamintas pagal premium klasės segmento namų kino stiprintuvus. Taip pat verta paminėti tai, jog 2019m pabaigoje, Denon DRA-800H stereo imtuvas-stiprintuvas turės galimybė perduoti „Bluetooth“ signalą į bevieles ausines. Apibendrinant... Puikios kokybės bei premium klasės segmentą reprezentuojančios išvaizdos stereo garsas, pasižymintis plačiu tinklo grotuvo funkcionalumu.

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 (5) 263 5143

mob. tel. +370 (637) 11 896

Plačiau
Facebook