21RUG

„Canton Smart Soundbar 10“ – Virtualaus erdvinio garso technologija

Vis labiau populiarėjant kompaktiškoms garso sistemoms, soundbar‘ų pasirinkimas rinkoje sparčiai auga. Šį faktorių pastebėjęs vokiečių gamintojas „Canton“ atnaujino savo soundbar garso sistemų pasirinkimą, išleisdamas „Canton Smart Soundbar 10“.

„Canton Smart Soundbar 10“ yra 2.1.2 virtualaus erdvinio garso soundbar garso sistema, pasižyminti bevielės garso sistemos funkcionalumu, 4K vaizdo pralaidumu, „Spotify Connect“ funkcija, „Google Chromecast“, „Dolby Atmos“ bei „Bluetooth“. Visos šios savybės yra itin aktualios vidutiniam šių laikų garso sistemos naudotojui. Šansas prijungti šią soundbar sistemą prie interneto tinklo bevieliu būdu, suteikia galimybę bevieliam muzikos transliavimui iš įvairių internetinių muzikos transliavimo platformų. Tos pačios bevielės garso sistemos serijos „Canton SmartBox 3“ bei „Smart SUB 8“ kolonėlės gali būti prijungtos prie šio soundbaro, sudarant 5.1.2 namų kino sistemą. Minėtoji „Canton Smart SUB 8“ žemų dažnių kolonėlė yra bevielė, todėl naudotojai galės būti tikri, jog nuo soundbar‘o iki žemų dažnių kolonėlės laido tiesti nereikės. Pats soundbaras turi begalę įvesčių ir išvesčių, o tai reiškia, kad prie „Canton Smart Soundbar 10“ sistemos galima prijungti praktiškai viską, įskaitant kito gamintojo ar segmento laidinę aktyvią žemų dažnių kolonėlę.

Išskirtinis „Canton Smart Soundbar 10“ bruožas yra įmontuotos „Dolby Atmos“ kolonėlės, esančios soundbar‘o viršuje. Šios įmontuotos kolonėlės suteikia įspūdį, jog įvairių efektų garsas sklinda iš viršaus.

Visas „Canton“ bevielės garso sistemos valdymas slypi „Google Home“ programėlėje, kuri yra pritaikyta tiek iOS, tiek ir „Android“ operacines sistemas palaikantiems įrenginiams. Programėlė suteiks galimybę ne tik grupuoti kolonėles ar valdyti kolonėlių garso lygius, tačiau ir pasirinkti norimą šaltinį ar transliuoti muziką tiesiai iš interneto. Gamintojas rūpinasi savo produktų funkcionalumu bei kokybe, todėl nuolat siunčia programinės įrangos atnaujinimus. Šįkart dėl to galvos sukti nebereikės – programinės įrangos atnaujinimai bus įdiegiami automatiškai.

„Canton Smart Soundbar 10“ garso sistemos viršus yra padengtas kokybišku, nesibraižančiu stiklu, kuriame yra integruoti patogūs sistemos vadymo mygtukai, kurie leis ne tik valdyti garso lygį, sustabdyti muziką, nutildyti ar pasirinktį šaltinį, tačiau ir pasirinkti tris norimus „paruoštukus“, kurie padės išsaugoti norimus atitinkamo šaltinio nustatymus.

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 (5) 263 5143

mob. tel. +370 (637) 11 896

Plačiau
Facebook