28RUG

„Naim Mu-So 2“ – Garsas ir funkcionalumas, kurį įsimylėsite

Premium klasės įrangą gaminantis prekės ženklas „Naim“ jau kurį laiką stebina „Mu-So“ bevielių kolonėlių funkcionalumu, garso bei bendra produkto kokybe. Tačiau nors ir atrodo, jog „Mu-So“ kolonėlės yra pilnai poreikius tenkinantis produktas, gamintojas „Naim“ nusprendžia kitaip ir išleidžia antros generacijos „Mu-So“ bevieles kolonėles.

Dar platesnis funkcionalumas

Nors „Mu-so“ kolonėlės jau iki šiol turėjo plačias internetinės muzikos transliavimo, Bluetooth, bevielės garso sistemos funkcionalumą, valdymą programėle bei galimybę prijungti išorinius šaltinius, tačiau antra „Mu-So“ kolonėlių generacija bendras galimybes išplėtė dar labiau. Nuo šiol kolonėlės turi atnaujintą „AirPlay 2“ muzikos transliavimo galimybę iš „iOS“ operacines sistemas palaikančių įrenginių, o tuo tapu „Android“ naudotojai galės mėgautis „Google ChromeCast“. Dabar jau minėtos „AirPlay 2“ bei „ChromeCast“ technologijos gali būti naudojamos ne tik tiesioginiam muzikos transliavimui, tačiau ir bendram kolonėlių grupavimui į bevielę namų garso sistemą. Puikų įspūdį paliekanti lietimui jautri valdymo panelė, esanti kolonėlių viršuje taip pat neišvengė pokyčių. Nuo šiol ši valdymo panelė suteiks kolonėlės naudotojui daug daugiau informacijos bei galimybių keičiant garso šaltinį ar atliekant kitus panašius veiksmus, o integruotas nuotolinis jutiklis užtikrins, jog panelė pradės šviesti kiekvieną kartą, dar prieš ją paliečiant.

Esminiai pokyčiai

Nors „Mu-So QB“ (300W) praktiškai nepasikeitė, tačiau didžioji „Mu-So“ kolonėlė tapo ženkliai galingesnė bei . Kartu su padidėjusia galia ženkliai pagerėjo ir bendra žemų dažnių kontrolė ir atkūrimas. Žinoma, šią savybę užtikrina ne tik didesnis galingumas, siekiantis net 450W, tačiau ir naujai optimizuoti DSP garso procesoriai. Patys garsiakalbiai buvo taip pat pakeisti. Šįkart prie garsiakalbių atnaujinimo prisidėjo gamintojas „Focal“. Nors prijungti televizorių prie šių kolonėlių naudojant optinę jungtį buvo galima ir anksčiau, taičiau dabar didysis „Mu-So“ turi integruotą HDMI ARC jungtį, kuri televizoriaus įgarsinimą pavers dar patogesniu procesu. Nuostabu, jog prasiplėtė ir šių kolonėlių grotelių spalvų gama.

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 (5) 263 5143

mob. tel. +370 (637) 11 896

Plačiau
Facebook