4RUG

Naujos kartos namų kinas – AVR-X3600H

Kaip ir kiekvienais metais, Denon gamintojas atnaujina savo gaminamų namų kino stiprintuvų seriją. Kiekviena nauja serija pasižymi vis tiksliau atkuriamu garsu, platesniu įrenginio funkcionalumu bei geresne bendra įrenginio kokybe. Šiais metais Denon namų kino stiprintuvai papildomai įgavo „Google Chromecast bei „Apple Siri“ valdymo balsu platformų palaikymą bei HDCP 2.3 funkcionalumą visoms HDMI jungtims. Ypatingai didelio dėmesio naujoje namų kino stiprintuvų serijoje susilaukė AVR-X3600H modelis.

Iki šiol AVR-X3600H modelis būdavo tarpinis variantas tarp pradinio lygio bei premium klasės namų kino stiprintuvų, tačiau AVR-X3600H gali drąsiai būti priskiriamas premium klasei. Šis naujasis 9.2 kanalų namų kino stiprintuvas užtikrins legendinę garso kokybę bei didelį našumą, o papildomai atsiradę 2 kanalai suteiks įtraukiančią namų kino garso patirtį, kuri neabejotinai pateisins visus lūkesčius. AVR-X3600H turi integruotą "IMAX® Enhanced" technologiją, kuri patikimai susidoros su visais 3D garso formatais: Dolby Atmos®, DTS:X™, DTS Virtual:X® bei nauja Dolby Atmos Height Virtualization technologija, kuri virtualiai užtikrina lubinių kolonėlių garso pojūtį net ir tiems, kurie šių kolonėlių įsimontuoti neturi galimybės. Šis namų kino stiprintuvas taip pat palaiko ir naujausias vaizdo technologijas: Dolby Vision, HDR10 , HLG, and 4K Ultra HD. Taip pat verta paminėti, kad AVR-X3600H stiprintuve esanti HDMI išvestis palaiko ir eARC bei ALLM funkcionalumus. Tai leis ne tik iš dalies valdyti namų kino stiprintuvą televizoriaus nuotolinio valdymo pulteliu, tačiau ir mėgautis dar tikslesniu garsu iš XboX One žaidimo konsolių, prijungus jas prie šio stiprintuvo.

Denon AVR-X3600H namų kino stiprintuvas yra sukurtas pagal atskirų aukštos srovės stiprintuvų modelį. Šis inžinerinis sprendimas užtikrina didelę, net 180W galią vienam kanalui. Nors šis įrenginys turi tik 9 kanalus, tačiau jis taip pat turi galimybę apdoroti ir 11.2 kanalų garsą, naudojant papildomą Stereo stiprintuvą. Tikriems Hi-Fi entuziastams verta žinoti, kad AVR-X3600H turi įmontuotus AKM 32-bit S/A signalo keitiklius, kurie lengvai apdoroja net ir aukštos raiškos garso formatus: ALAC, FLAC, WAV bei DSD 2.8/5.6-MHz. Svarbu paminėti tai, jog aukštos raiškos garso formatais galima mėgautis ne tik iš USB laikmenų, tačiau ir transliuojant muziką tiesiai iš interneto, kas iš esmės yra patogiau. Šį patogumą suteikiantis bruožas yra jau savaime suprantamu dalyku Denon stiprintuvuose tapusi integruota „HEOS“ technologija.

AVR-X3600H namų kino stiprintuvas suteikia įtraukiantį 3D garsą bei palaiko visus 3D erdvinio garso formatus. IMAX Enhanced technologija buvo pristatyta 2018 metais ir šiandien ši technologija suteikia naują erdvinio garso mėgavimosi lygmenį visiems klausytojams. "Dolby Atmos Height Virtualization" technologija prideda virtualius aukščio bei erdvinių kolonėlių efektus net tuomet, kai garso sistema šių kolonėlių net neturi. Ši technologija ypač pravarti tiems, kurie neturi galimybės atskiroms aukščio bei erdvinio garso kolonėlėms. "Dolby Atmos Height Virtualization" technologija bus įdiegta kartu su programinės įrangos atnaujinimais 2019 metų pabaigoje. Patikėkite, visos šios erdvinio garso technologijos pagyvina ne tik filmų, tačiau ir klausomos muzikos garsą.

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 (5) 263 5143

mob. tel. +370 (637) 11 896

Plačiau
Facebook