11RUG

Sena išvaizda, tačiau naujas vidus – PMA-150H

Jau kurį laiką Denon gamintojas gali didžiuotis sukurta „Design“ stiprintuvų bei grotuvų serija, kuri pasižymi išskirtiniu dizainu bei puikia garso kokybę. Po kellių metų pertraukos šią stiprintuvų bei grotuvų seriją papildo naujas stiprintuvas – PMA-150H, bent jau taip gali atrodyti iš šalies. Vizualiai šis modelis išlieka be ryškesnių pokyčių, tačiau stiprintuvo vidus pasikeitė iš esmės.

Kompaktiškas bei stilingas PMA-150H turi galimybę prisijungti prie visų populiariausių skaitmeninių bei analoginių garso šaltinių. Taip pat didelę svarbą atlieka ir Integruotas USB-S/A signalo keitiklis ar Internetinis/FM/DAB+ radijas. Bevielį muzikos transliavimą užtikrina Wi-Fi, „Bluetooth“, „Apple AirPlay 2“, „Spotify Connect“ ir daug daugiau. Pagrindines tinklo grotuvo funkcijas šiam stiprintuvui suteikia jau puikiai žinoma „HEOS“ technologija, kurią šiais laikais turi ne tik tinklo grotuvai, tačiau ir namų kino ar stereo stiprintuvai, todėl PMA-150H nėra jokia išimtis.

Denon jau labai ilgą laiką yra žinomas kaip pasaulinio lygio garso įrangos gamintojas, todėl nenuostabu, jog naujasis PMA-150H tęsia nuostabios garso kokybės tradiciją. Šis stiprintuvas buvo sukurtas tikriems garso entuziastams, kurie nori perkelti tradicinę garso sistemą į modernesnį lygį neprarandant garso kokybės, paprasto naudojimo ir susijungimo galimybių. Nepaslaptis, jog PMA-150H yra DRA serijos palikimas. 5mm aliuminio viršaus ir apačios plokštės yra sukurtos taip, kad ženkliai sumažintų nereikalingas vibracijas bei išspinduliuotų kuo daugiau šilumos. Išskirtinis OLED ekranas bei akį traukiantis garso lygio valdymo potenciometras yra tik įrodymas, jog Denon ypatingą dėmesį skiria net menkiausioms detalėms.

Kiekvienas elektronikos komponentas yra parenkamas kruopščiai, siekiant dar labiau pagerinti stiprintuvo veikimą bei garso kokybę, todėl PMA-150H užtikrintai suteikia ypatingai didelę išvesties signalo galią, tiek 4, tiek ir 8 Ohms varžos kolonėlėms. Papildomai, šis stiprintuvas turi integruotą atskirą ausinių stiprintuvą, pasižymintį mažais signalo iškraipymais bei tikslaus garso atkūrimu. Stiprintuve esantis rankinis varžos valdymas užtikrina, jog geriausią garso kokybę galima bus pasiekti su pačiomis įvairiausiomis ausinėmis. Ausinių jungtis yra 6.3 mm skersmens, todėl prijungti galėsite ne tik laisvalaikio, tačiau ir profesionalias studijines ausines.

Šiais laikais stipriai auga aukštos raiškos garso formatų populiarumas, todėl PMA-150H pilnai palaiko aukštos raiškos garso skaitmeninius garso formatus. ALAC, FLAC, WAV bei DSD 2.8 MHz - 5.6 MHz. Naudotojai galės mėgautis aukštos raiškos garso formatų palaikymu naudodami tiek internetinius muzikos serverius, tiek ir įmontuotą USB-S/A signalo keitiklio jungtį. "Advanced AL32 Processing Plus" yra pati naujausia Denon technologija, kuri padeda itin tiksliai atkurti analoginį signalą, suteikiant pačią geriausią garso kokybę bei klausymosi patirtį.

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 (5) 263 5143

mob. tel. +370 (637) 11 896

Plačiau
Facebook