18RUG

Namų kino pasirinkimas plečiasi – AVR-S

Visuomet gera, kai yra iš ko rinktis. Suprasdama šį faktą, kompanija Denon šiemet pristatė ir išleido naujos AVR-S serijos namų kino stiprintuvus.

Naujieji 2019 metų Denon S serijos imtuvai suteikia muzikos ir filmų entuziastams paprastą ir įkandamą sprendimą atsinaujinti iš „soundbar’o“ ar seno, bevielio ryšio neturinčio imtuvo. Su savybėmis, kaip automatinė kambario kalibracija ir audio optimizavimas kartu su industriją vedančia garso kokybe, S serija yra puikus būdas patobulinti bet kurią namų kino sistemą. Su kiekvienu atnaujinimu Denon inžinieriai derina stiprintuvo traktą, DSP procesorius ir komponentų parinkimą siekdami suteikti nepakartojamą garso ir vaizdo patirtį. Šiais metais, Denon pagerino A/V charakteristikas pridėdami Dolby Atmos Height Virtualization technologiją, eARC ir ALLM palaikymą konsolių žaidėjams. Vartotojai taip pat gali tikėtis naujausių bevielių „multi-room“ technologijų ir Amazon Alexa, Google Assistant ir Siri valdymo balsu platformų, kurios suteiks ypatingai paprastą muzikos valdymą.

Visi trys AVR’ai palaiko eARC (Enhanced Audio Return Channel) ir ALLM (Auto Low Latency Mode žaidimams), visa tai yra naujausio HDMI 2.1 savybės, kurios taip pat yra aktualios ruošiantis laukiamai 8K TV erai.

Denon AVR-S650H – išskirtinumas

AVR-S650H yra vienintelis Denon 5.2 kanalų imtuvas S serijoje. Šis imtuvas siūlo itin gerą kokybę už savo kainą 5.1 namų kino komplekte su geriausia garso kokybe savo klasėje. Be anksčiau minėtų išplėstų transliavimo, valdymo balsu ir prisijungimo galimybių šis imtuvas siūlo ir itin lengvą, vienintelį tokį industrijoje nustatymą. Su naujais tiesioginio priėjimo mygtukais priekinėje panelėje naudojimas yra dar patogesnis.

Su integruota HEOS technologija, S serijos imtuvai gali transliuoti muziką visiems HEOS įrenginiams iš gausybės nemokamų ir prenumeruojamų transliacijų šaltinių kaip Spotify, Deezer, Amazon Music, TuneIn, Sound Cloud, Tidal ir daugybės kitų. Klausytojai gali naudotis Amazon Alexa gausybei komandų, įskaitant įėjimų, šaltinių keitimą skirtingiems grotuvams, o su Google Assistant ir Apple Siri galite valdyti garsumą, keisti dainas ir t.t. Vartotojai taip pat gali mėgautis savo mėgstama muzika kiekviename kambaryje bevieliu būdu. Klausykitės tos pačios dainos kiekviename iš kambarių ar parinkite po skirtingą dainą iš galybės transliacijų šaltinių.

Vizualiai vedantis per kiekvieną iš žingsnių nustatymo procese, Denon Setup Asisstant leidžia itin lengvai prijungti ir mėgautis S serijos imtuvais. Denon inžinieriai žino, jog kiekviena patalpa kelia tam tikrų akustinių iššūkių, tad AVR-S650 yra aprūpintas prabangia kambario kalibracijos technologija iš Audyssey automatiniam kambario charakteristikų pamatavimui ir imtuvo optimizavimui kiekvienai aplinkai. Naudotojiems, turintiems vinilinių plokštelių kolekciją, AVR-S serija siūlo ir integruotą fonokorektoriaus įvestį.

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 (5) 263 5143

mob. tel. +370 (637) 11 896

Plačiau
Facebook