2SPA

Įspūdis ir elegancija – Epicon 8

Jau beveik 4 dešimtmečius gyvuojantis danų prekės ženklas „Dali“ gamina kolonėles. Per tą laiką „Dali“ kolonėlės susilaukė ne tik galybės įvairių apdovanojimų, tačiau ir kokybiško garso mylėtojų pripažinimo. Nors „Dali“ kolonėlių asortimentas yra iš tiesų platus, tačiau šiandien pakalbėkime apie tikrą „Dali“ pasididžiavimą – EPICON 8

Garsiakalbiai

EPICON 8 pagrindas - DALI „SMC“ technologija, taikoma žemų bei vidurinių dažnių garsiakalbių gamyboje. „SMC“ technologija (Minkštas magnetinis junginys) yra sprendimas, padedantis ženkliai sumažinti įvairius garso iškraipymus. Įprastai, garsiakalbių gamyboje yra naudojami paprasti geležies magnetai, o tai dažnai tampa histerezės priežastimi. Šis, puikiai žinomas reiškinys sukelia nenumatytą garsiakalbio pasipriešinimą garsiakalbio ritės atžvilgiu, o tai reiškia nereikalingus garso iškraipymus. Šiuo atveju „SMC“ leidžia to išvengti. Panaudojant medžio pluošto žemadažnius ir unikalią hibridinio aukštadažnio sistemą yra išgaunamas minkštas, natūralus skambėjimas. Net 8 colių skersmens žemų dažnių garsiakalbiai užtikrina net ir pačių giliausių bosų atkūrimą.

Korpusas

Kolonėlės korpusas dirba kaip akustiškai suderinta „spyruoklė“ garsiakalbiams, o taip pat padeda pašalinti reakcijos jėgų (rezonancinę) energiją, tad kolonėlės korpusas yra itin svarbi kolonėlės dalis. Tvirta konstrukcija yra svarbi siekiant optimizuoti darbo aplinką tiek žemadažniams, tiek aukštadažniams garsiakalbiams. EPICON 8 priekinė plokštė, šonai ir viršus yra kaitinimi, kas leidžia juos išlenkti į organišką formą. Šis procesas padidina bendrą tvirtumą ir ženkliai sumažina korpuso rezonansus. Be to, stovinčios bangos praktiškai yra pašalinimos, kadangi greta nėra lygiagrečių sienų, atsipindinčių garso bangas.

Dvigubo sluoksnio priekinės plokštė, kurios storis yra 33 mm, užtikrina, kad garsiakalbių energija būtų skleidžiama kaip akustinė energija, o ne kaip korpuso vibracijos. Lenkta priekinės plokštės forma taip pat prisideda prie stabilios akustinės platformos užtikrinimo. Pačioje korpuso apačioje galite pamatyti crossover'į, sumontuotą atskiroje dėžutėje, apsaugančioje jį nuo dinaminių slėgio pokyčių, susidarančių fazoinvertorinio korpuso viduje.

Gamyba

Korpuso išorėje yra tikra medžio faneruotė, padengta 10 lako sluoksnių. Tarp lakavimų, kiekvienas sluoksnis yra poliruojamas rankomis, užtikrinant gražų ir gilų spindesį bei elegantišką paviršių. 10 sluoksnių lakavimas taip pat užtikrina tvirtą padengimą, kurio storis siekia beveik 2 mm. Tai reiškia, jog visi CNC pjovimo darbai garsiakalbių ir kt. angoms yra daromi po lakavimo, siekiant tobulo atitikimo. Be to, kolonėlių gale rasite du fazoinvertorius, esančius prie žemų dažnių garsiakalbių kaip įmanoma arti. Abi angos yra siaurėjančios, siekiant sumažinti neigiamą turbolencijos efektą.

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 (5) 263 5143

mob. tel. +370 (637) 11 896

Plačiau
Facebook