9SPA

Naujiena – „Focal Chora“

Prancūzų gamintojas „Focal“ pristatė naują pasyvių kolonėlių seriją „Chora“. Nors ši pasyvių kolonėlių serija yra pradinio lygio, tačiau šią etiketę „Chora“ kolonėlėms suteikia tik prieinama kaina, nes skambėjimo prasme šios kolonėlės palieka iš tiesų didelį įspūdį. „Chora“ seriją sudaro grindinės „Chora 826“, „Chora 816“ bei lentyninės „Chora 806“ kolonėlės.

Esminiai pokyčiai

„Chora“ kolonėlių serija pakeitė iki šiol buvusią „Chorus“ seriją. Nors kolonėlių pavadinimas išliko beveik identiškas, tačiau skirtumų atsirado tikrai ne vienas. Esminis bei labiausiai pastebimas skirtumas yra pakeisti kolonėlių garsiakalbiai. Pilkus, šiurkščius stiklo bei popieriaus mišinio garsiakalbius pakeitė melsvi ir švelnūs anglies pluošto ir termoplastinio polimero garsiakalbiai. Pakeista garsiakalbiu sudėtis lėmė ir ženkliai geresnes jų akustines savybes. Nors popieriaus bei stiklo pluoštas taip pat pasižymi išskirtiniu tvirtumu, tačiau anglies pluoštas yra ženkliai lengvesnė medžiaga, o tai užtikrina galimybę garsiakalbiui judėti greičiau, taip atkuriant tikslesnį, natūralesnį garsą. Prie pokyčių prisidėjo ir pakeistas kolonėlių korpusas, kuris nuo šiol yra montuojamas ant bendroje kolonėlių komplektacijoje esančio pasvirusio pagrindo.

Modernaus dizaino link

„Focal Chora“ kolonėlių dizainas išsiskiria savo modernumu. Minėtąjį modernumą suteikia blizgi priekinė kolonėlių panelė bei suapvalintos garsiakalbių grotelės. Būtent tokias garsiakalbių groteles turi aukštos klasės „Focal Kanta“ kolonėlės. Nors garsiakalbių grotelės ir yra apvalios, tačiau prancūzišką griežtumą išlaiko aštrūs kolonėlių korpuso kampai. Dar vienas svarbus atsinaujinęs dizaino aspektas – spalvų gama. Nuo šiol „Focal Chora“ kolonėlės gali būti ne tik juodos, tačiau melynos, ar kreminės spalvos.

Išskirtinis skambėjimas

Smagu žinoti tai, jog naujoji „Chora“ serija išlaiko specifinį „Focal“ skambėjimo braižą, pasižymintį ypatingai tiksliais aukštais dažniais bei kietesniais žemais dažniais. Iš esmės, „Focal“ produkcijos atkuriamas garsas yra kiek „kampuotas“ ir „šiurkštesnis“, tačiau tai suteikia savitumo ir išskirtinumo. Itin didelę įtaką šiam skambėjimo braižui suteikia specialūs aukštadažniai, kurie yra gaminami iš aliuminio ir magnio. Magnis turi puikias pašalinių iškraipymų mažinimo savybes, o aliuminis suteikia tvirtumą. Ši parinktų medžiagų kombinacija ir užtikrina aštresnį skambėjimą aukštų dažnių diapazone.

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 (5) 263 5143

mob. tel. +370 (637) 11 896

Plačiau
Facebook