23SPA

Ką gali šiuolaikinis DENON namų kino stiprintuvas?

Ką gali šiuolaikinis DENON namų kino stiprintuvas?

Šiuolaikiniai namų kino sprendimai dažnai stebina naudotojus ne tik vis gerėjančia garso kokybe, tačiau ir sparčiai platėjančiu funkcionalumu, kuris šiandienos žmogui tampa ne privalumu, o būtinybe. „Denon“ jau daugiau nei 100 metų specializuojasi garso elektronikos gamyboje bei projektavime, todėl ilgametė patirtis leidžia šiam gamintojui atsižvelgti į besikeičiančius naudotojų poreikius bei pritaikyti specifinius sprendimus, leidžiančius patenkinti minėtuosius poreikius. Pateikiame Jums pagrindines šiuolaikinio DENON namų kino stiprintuvo galimybes, kuris yra ypatingai aktualios XXI a. naudotojui.

Universalumas

Dažnas žmogus vis dar nėra apsisprendęs ar nori namų kino, ar stereo garso sistemos. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog šie skiringi garso sistemų segmentai reikalauja atitinkamų stiprintuvų, tačiau šiuo atveju „Denon“ savo namų kino stiprintuvus pavertė universaliais prietaisais, leidžiančiais atlikti tiek vienai, tiek ir kitai garso sistemai reikalingas funkcijas. Vien tik šio segmento elektronikos pavadinimas leidžia suprasti, jog stiprintuvai yra pritaikyti namų kinui, tačiau vienu nuotolinio valdymo pultelio paspaudimu šie stiprintuvai gali pavirsti stereo sistemoms pritaikyta elektronika. Kitaip tariant, namų kino stiprintuvai turi užprogramuotą galimybę atjungti visus kitus likusiu kanalus ir transliuoti tik dviejų kanalų stereo garsą priekinėms kolonėlėms.

Tinklo grotuvo funkcijos

Kol CD diskai ir toliau keliauja užmarštin, internetinės muzikos transliavimo platformos ima viršų ir džiaugiasi savo pranašumais, kuriuos paprastai gali suteikti vartotojui. Esminis internetinių muzikos platformų pranašumas yra tai, jog internetinės muzikos transliavimo platformos gali suteikti prieigą prie neribotų skirtingos muzikos platybių. Juk pagriebti išmanųjį prietaisą ir surasti mėgstamą muziką internete yra ženkliai paprasčiau nei ieškoti atitinkamo CD, o pasibaigus muzikai vėl ieškoti kito... Būtent dėl šios priežasties „Denon AVR-H“ serijos stiprintuvai gali bevieliu būdu prisijungti prie interneto tinklo bei užtikrinti kokybiškas tinklo grotuvo funkcijas bei transliuoti muziką tiesiai iš interneto. Žinoma, jeigu patalpoje interneto ryšio visgi nėra, bevielį muzikos transliavimą užtikrins integruotas „Bluetooth“ ryšio imtuvas.

Integruotas fonokorektorius

Jau keletą metų pastebima, jog vinilinių plokštelių pardavimai rinkoje sparčiai auga. Gamintojas „Denon“ atsižvelgė ir tai, todėl kiekviename savo „Denon AVR-H“ serijos namų kino stiprintuve integravo po fonokorektorių. Galinėje stiprintuvo panelėje galima rasti patefono pajungimui dedikuota RCA Phono įvestį bei įžeminimą – viską, ko reikia vinilinių plokštelių grotuvui pajungti.

Erdvinių garso formatų dekodavimas

Koks būtų namų kinas be erdvinio garso? Tikriausiai nuobodus, tiesa? „Denon“ namų kino stiprintuvai gali dekoduoti gausybę įvairių erdvinio garso formatų. Žinoma, dekoduojamų formatų skaičius priklauso ir nuo namų kino stiprintuvo modelio, nes skirtingi stiprintuvų modeliai pasižymi skirtingu kanalų skaičiumi, o tai daro didžiulę įtaka. Bet kokiu atveju, „Dolby Atmos“ ar „DTS“ formatų palaikymas yra būtinybė visuose „Denon AVR“ modeliuose. Aukštesni modeliai įgauna tokių formatų kaip „AURO-3D“ palaikymo galimybę.

Valdymo balsu galimybė

Naujausi „Denon AVR-H“ serijos resyveriai, turintys integruotas tinklo grotuvo funcijas bei prieigą prie interneto, turi ir integruotą balso asistentų palaikymą. Minėtasis „Google Assistant“ ar „Amazon Alexa“ balso asistentų palaikymas užtikrins, jog savo garso sistemą galėsite valdyti balsu: Galimybė keisti šaltinį, valdyti garso lygį, perjungti kūrinį balsu yra iš tiesų didelis privalumas, suteikiantis patogumą.

Vaizdo bei garso pralaidumas ir HDMI privalumai

Pilnam stiprintuvo sujungimui su televizoriumi užtenka vos vieno HDMI laido. Specialiai sukurta HDMI ARC jungtis suteiks galimybę valdyti pagrindinius stiprintuvo parametrus televizoriaus nuotolinio valymo pulteliu. Įjungus televizorių, stiprintuvas taip pat įsijungs automatiškai. Ta pati taisyklė galioja ir garso lygio valdymui. Jau standartu tapusi 4K vaizdo raiška šiuolaikiniams „Denon AVR“ namų kino stiprintuvams taip pat nesukuria absoliučiai jokių sunkumų. 4K HDR vaizdo pralaidumas užtikrina, jog šie stiprintuvai puikiai tiks tiek žaidimo konsolių pajungimui, tiek ir kitiems aukštos kokybės vaizdo bei garso medžiagą perduodantiems šaltiniams pajungti.

Aukštos raiškos garso formatų palaikymas

Nors populiariausiu skaitmeninės muzikos klausymosi formatu vis dar lieka MP3 formatas, tačiau vis dažniau naudotojai ieško galimybių klausytis ir aukštos raiškos garso formatų. „Denon AVR“ stiprintuvai suteikia šių galimybių net keletą. FLAC, ALAC, WAV bei DSD formatuose esančios muzikos dabar galima klausytis naudojant priekinėje stiprintuvo panelėje esančią USB jungtį arba transliuoti šią muziką internetu.

Bevielė namų garso sistema Multi-Room

„Denon AVR-H“ namų kino stiprintuvų serijoje integruota „HEOS“ technologija užtikrina ne tik tinklo grotuvo funkcijas, tačiau suteikia ir bevielės namų garso sistemos funkcionalumą. Tai reikškia, jog dabar užpildyti visus namus kokybišku garsu yra lengviau nei bet kada. Visi įrenginiai, turintys integruotą „HEOS“ technologiją gali būti sujungti į bendrą bevielę namų garso sistemą, o tai suteikia galimybę grupuoti kolonėles bei įrenginius į bendrą grupę ir klausytis tos pačios muzikos visuose namuose belaidžiu būdu. Žinoma, taip pat išlieka galimybė klausytis ir skirtingų šaltinių bei dainų.

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 (5) 263 5143

mob. tel. +370 (637) 11 896

Plačiau
Facebook