20LAP

PRECIZIŠKAS SKAMBESYS IR EKSTRAVAGANTIŠKA GALIA

Jau lapkričio 22-24 dienomis pirmą kartą mūsų salone vyks aukštos klasės garso įrangos paroda, kurioje Jums pristatysime dėmesio vertą garso įrangą. Parodoje pagrindinis dėmesys bus skirtas „Focal“ produktams. Šis prancūzų prekės ženklas gamina ne tik kolonėles, tačiau ir itin aukštos klasės ausines, kurias surinkome absoliučiai visas į vieną vietą! Specialiai „High-End“ stereo sistemoms skirtą sieną papuoš garsiosios „Focal SCALA UTOPIA EVO“ kolonėlės, kurias įgarsins anglų prekės ženklas „Naim“, gaminantis tik premium klasės stiprintuvus, grotuvus bei kitą elektroniką.

Ausinės

„Focal“ prekės ženklas gamina tiek atviro, tiek ir uždaro tipo ausines. Ypač aukščiausi „Focal“ ausinių modeliai pasižymi specifiškai plačia garso scena bei detalumu. Minėtąsias savybes šioms ausinėms suteikia išskirtinė medžiaga – berilis. Šis elementas yra naudojamas „Utopia“ bei „Stellia“ ausinių garsiakalbių gamyboje. Neįtikėtinas medžiagos tvirtumas ir lengvumas panašias savybes suteikia ir garsui – detalumas, tikslumas, greitumas. Nors „Elegia“ bei „Stellia“ ausinių modeliai yra uždaro tipo, tačiau specialių „Focal“ technologijų deka, skambesio braižas, iš pirmo žvilgsnio gali priminti atvirų ausinių skambėjimą. Priklausomai nuo modelio, „Focal“ užtikrino mažą šių ausinių varžą, todėl pajusti tikrąsias ausinių skambėjimo galimybes leis ne tik dedikuoti dideli stacionarūs stiprintuvai, tačiau dažnuų atveju užteks ir nešiojamo grotuvo. Išorinės ausinių medžiagos yra natūralios, o tai užtikrina ilgaamžiškumą. Natūrali oda dengia visų šių ausinių viršutinius lankelius, o turint omenyje „Stellia“ ir „Utopia“ – natūrali oda taip pat yra panaudota ir ausis dengiančių pagalvėlių gamyboje. Nors aukščiausi ausinių modeliai ir gali pasigirti berilio garsiakalbių membranomis, „Elegia“, „Elear“ ir „Clear“ ausinės panašias akustines savybes išgauna su magnio bei aliuminio lydinio garsiakalbių membranomis. Tiesa, garso detalumą bei natūralumą berilis užtikrina kur kas geriau.

Kolonėlės

„Focal“ prekės ženklas turi ypač platų kolonėlių asortimentą ir siūlo kolonėles tiek pradinio lygio ir tiek ir pačio aukščiausio. Parodos metu galėsite pamatyti bei išgirsti pačių įvairiausių serijų ir kainų kategorijų „Focal“ kolonėles. Naujausia „Chora“ kolonėlių seriją, atstovaujanti pradinio lygio segmentą, „Aria“ serija, atstovaujanti vidutinio lygio kolonėles, aukštos klasės segmentą papildančios „Kanta“ bei „Sopra“ serija, bei tikras pasididžiavimas – „Utopia“. Visų šių kolonėlių garsiakalbiai yra gaminami iš skirtingų medžiagų, o tai daro didelę įtaką skambėjimui bei atkūriamo garso natūralumui. Žinoma, garsiakalbių medžiaga dar nėra viskas. Kolonėlių vidaus korpuso išdėstymas bei išorinės medžiagos taip pat daro milžinišką įtaką skambėjimui.

„Naim“ ir „Audio Research“

Stiprintuvai bei įvairūs grotuvai yra taip pat be galo reikšmingi įrenginiai garso sistemų atžvilgiu. Suprasdami tai, šiai parodai specialiai parinkome garso elektroniką, kuri trauks akį savo puikiu dizainu, o ausis glostys pačios aukščiausios kokybės garsu. Premium klasės garso elektroniką gaminanti anglų kompanija „Naim“ bei lempinės garso įrangos amerikiečių gamintojas „Audio Research“ tikrai gali didžiuotis ne tik patraukliu įrenginių dizainu, tačiau ir ypatingai kokybišku garso atkūrimu. Būtent dėl šių priežasčių, nusprendėme, jog ši produkcija puikiai atitiks mūsų organizuojamo renginio esmę ir paliks didžiulį įspūdį visiems parodos lankytojams.

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 (5) 263 5143

mob. tel. +370 (637) 11 896

Plačiau
Facebook