18GRU

Kalėdinių dainų grojaraštis

Nors Kalėdiniu laikotarpiu sninga vis rečiau, tačiau puikią kalėdinę nuotaiką padeda išlaikyt atitinkama muzika. Ši muzika kalėdinį laikotarpį paverčia dar malonesniu bei jaukesniu. Šįkart norime Jums priminti apie pačius populiariausius kalėdinius kūrinius!

Kalėdinės dainos yra įdomi ir moderni alternatyva mums žinomoms tradicinėms kalėdinėms giesmėms. Šie kūriniai sukelia mumyse teigiamas emocijas ir malonius prisiminimus. Artėjančių švenčių proga, paruošėme jums specialų kalėdinį grojaraštį.

Klasika tapę hitai:

José Feliciano - Feliz Navidad

„Feliz Navidad“ iš ispanų kalbos reiškia „Linksmos Kalėdos“. Ši linksma daina yra kilusi iš 1970 m. Be ispanų kalbos, tekste taip pat yra anglų kalbos motyvų. Šis derinys dainą pavertė hitu visame pasaulyje. „Feliz Navidad“ taip pat turi daugybę versijų bei atlikimų. Šį kūrinį dainavo ir Celine Dion ir Michaelas Bublé. Tačiau mes liekame prie dainos originalo, kuris priklauso nepakeičiamajam José Feliciano.

Brenda Lee - Rockin' Around the Christmas Tree

Nors daina buvo sukurta 1958 m., tačiau populiarumo piką ji pasiekė tik po 32 metų. Tai įvyko vien tik kultinio filmo „Vienas namuose“ dėka. Daina buvo panaudota garsiojoje scenoje, kurioje Kevinas namuose rengia vakarėlį, apsimesdamas, kad linksmina svečius. Pasirodo, jog tai tėra apgaulė. Dainai dabar yra 61 metai ir ji vėl pateko į topų trečią vietą „Billboard“.

Mariah Carey - All I Want For Christmas Is You

Kokių dainų dar galima rasti 1-ame „Billboard“ sąraše? Žinoma, tikrą žiemos karalienę! Taip galima pavadinti Mariah Carey. Viena iš populiariausių dainų - „All I Want for Christmas Is You“, kuriai prireikė net 25 metų, kad galop užimtų garbingą pirmąją vietą. Šiandien nebūna kalėdinių vakarėlių be šio kūrinio.

Britney Spears My Only Wish (This Year)

Skandalingoji Britney Spears taip pat turi kalėdinį hitą – „My Only Wish“. Ši daina buvo įrašyta 2000 metais, kuomet atlikėjai buvo tik 18 metų. Tai turbūt saldžiausias mūsų grojaraščio kūrinys.

Wham! - Last Christmas

Laikas grįžti prie klasikos! Wham!, su kūriniu „Last Christmas“. Šiai dainai nereikia jokio pristatymo, nes ji kalba pati už save. Įdomu tai, jog nuo šiol galite išvysti ir 4K raiškos vaizdo klipą.

Shakin' Stevens - Merry Christmas Everyone

Labai panaši situacija ir su Shakin Stevens - „Merry Christmas Everyone”. Šis kūrinys yra puikiai žinomas jau daugiau nei tris dešimtmečius.

Frank Sinatra - Let it snow

Tikra klasika Kalėdiniame grojaraštyje. Frank Sinatra ir „Let it snow“. Beje, turbūt nedaug kas žino, kad iš tiesų ši daina priklauso žinomam Amerikos atlikėjui Vaughn Monroe.

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 (5) 263 5143

mob. tel. +370 (637) 11 896

Plačiau
Facebook