15SAU

Naujovė soundbar garso sistemų pasaulyje – Denon DHT-S216

Jau kurį laiką soundbar garso sistemos yra išties populiarus būdas suteikti savo televizoriui kokybiškesnį garsą. Įprastai soundbar garso sistemos yra kompaktiškos, patrauklaus dizaino, o ir naudotis jomis yra patogu bei paprasta. Šios sistemos gali būti pakabinamos ant sienos arba tiesiog pastatomos ant baldo paviršiaus. Žinoma, šias sistemas įprastai sudaro ne tik pats soundbar‘as, tačiau ir žemų dažnių kolonėlė, kuri yra atsakinga už visą žemų dažnių atkūrimą. Vis dėlto, ne kiekvienas randa vietos žemadažniui. Gamintojas „Denon“ pristato DHT-S216 soundbar garso sistemą, kuriai papildomos žemų dažnių kolonėlės nereikia, nes žemų dažnių garsiakalbiai yra integruoti pačiame soundbar‘e.

Garsiakalbių išdėstymas

„Denon DHT-S216“ soundbar garso sistema turi integruotus du aukštadažnius, du vidurinių dažnių garsiakalbius bei du žemų dažnių garsiakalbius. Aukštų bei vidurinių dažnių garsiakalbiai yra išdėstyti soundbar‘so šonuose, nes būtent platus jų išdėstymas ir užtikrina plačią skambėjimo sceną. Tuo tarpu žemadažniai yra įmontuoti kolonėlės apačioje. Soundbar‘as taip pat turi integruotus ir fazoinvertorius, kurie užtikrina teisingą oro judėjimo srautą, pagyvina žemų dažnių skambėjimą bei suteikia jam gylio. Beje, jeigu vis dėlto pasirodys, kad žemų dažnių trūksta, „DHT-S216“ turi žemų dažnių kolonėlės pajungimui skirtą jungtį. Nors pagal garsiakalbių išdėstymą gali atrodyti, jog DHT-S216 soundbar garso sistema atkuria tik stereo garsą, tačiau gamintojas teigia, jog šioje garso sistemoje įdiegti psichoakustiniai algoritmai kad DHT-S216 atkuria ir 3D garsą.

Jungtys bei funkcionalumas

„Denon DHT-S216H“ soundbar garso sistema turi įmontuotą HDMI ARC jungtį, kuri užtikrins patogų sujungimą su televizoriumi. Ši jungtis leis valdyti sistemos garso lygį televizoriaus nuotolio valdymo pulteliu. Taip pat yra integruota dar viena HDMI jungtis, prie kurios galima prijungti medijos grotuvą, kompiuterį ar net žaidimų konsolę. Abi HDMI jungtys perduos ne tik garsą, tačiau ir 4K raiškos vaizdą. Be HDMI, „DHT-S216“ turi ir optinę bei analoginę AUX įvestis, kurios leis pajungti papildomą skaitmeninį arba analoginį garso šaltinį. Kitaip tariant, prie šio soundbaro galima prijungti tiek tinklo grotuvą, tiek CD grotuvą ar net patefoną. Ši garso sistema yra pasiruošusi ir bevieliam muzikos transliavimui. „Bluetooth“ leis prie soundbar‘o prijungti išmanųjį telefoną ar kitą prietaisą bei mėgautis savo mėgstamiausia muzika bevieliu būdu. „Denon DHT-S216“ turi net tris skirtingus skambėjimo režimus, kurie yra pritaikyti įvairioms progoms. Naktinis režimas ženkliai sumažina žemų dažnių atkūrimą, muzikos režimas suteikia platesnę skambėjimo sceną, o filmų režimas – galingesnius žemus dažnius bei aiškesnį dialogų atkūrimą.

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 699 39 331

mob. tel. +370 (637) 11 896

Plačiau
Facebook