22SAU

Naujovė iš JAV – „Definitive Technology Demand“

Demand serijos lentyninės, Demand D17 grindinės bei D5C centrinė kolonėlių garsiakalbiai yra gaminami iš patvarių medžiagų, tokių kaip anglies pluoštas ar aliuminis. Šios medžiagos užtikrina ne tik garsiakalbių tvirtumą, ilgaamžiškumą tačiau ir kokybišką garso atkūrimą. "Definitive Technology Demand“ seriją pristatė 2017 metais. Tuo metu šią seriją sudarė trys skirtingi lentyninių kolonėlių modeliai. Rinka šios serijos kolonėles priėmė itin šiltai, dėl išskirtinio dizaino bei puikios garso kokybės „Demand“ serijos „D15“ bei „D17“ grindinės kolonėlės turi integruotus 1 col. Skersmens aliuminio aukštadažnius, kurių gamyboje yra naudojama "20/20 Wave Alignment Lens" technologija. Tai leidžia dar tiksliau atkurti aukštus dažnius bei sukurti dar platesnę garso sceną. Tuo tarpu Definitive Technology patentuota "BDSS" technologija suteikia tikslumo vidurinių bei žemų dažnių garsiakalbių judėjimui.

Grindinės kolonėlės gali pasigirti patentuotais 5,25 colio ir 6,5 colio mineralinio polimero „BDSS“ vidurinių / žemų dažnių garsiakalbiais. Ši speciali technologija suteikia dar aukštesnes ir labiau stulbinančias garso detalės. „Demand“ serijos naujovė - grindinėse kolonėlėse yra įmontuoti dvigubi 5,25 colio ir 6,5 colio anglies pluošto žemadažniai kartu su dvigubais 8 ir 10 colių šoniniais pasyviais radiatoriais. Nauji dvigubi pasyvūs radiatoriai sukuria geresnį žemų dažnių atkūrimą.

„D5C“ centrinė kolonėlė kartu su kitomis "Demand" serijos kolonėlėmis gali sudaryti įspūdingą namų kino sistemą. Dviejų juostų centrinė kolonėlė turi integruotus du 5.25 col. Skersmens vidurinių dažnių garsiakalbius bei vieną aliuminio aukštadažnį, kuris taip pat pasižymi "Wave Alignment" bei "Linear Response Waveguide" technologijomis.

Definitive Technology Demand serijos kolonėlės pasižymi išskirtiniu, industriniu dizainu, kuris užtikrina ne tik modernią kolonėlių išvaizdą, tačiau ir ilgaamžiškumą. Šios kolonėlės yra dažomos net penkiais sluoksniais, kurie yra nupoliruojami iki neįtikėtino spindėjimo. Tai suteikia ne tik kokybės, tačiau ir prabangos įvaizdį. Kolonėlių grotelės yra tvirtinamos magnetų pagalba, todėl jos gali būti paprastai nuimamos ar uždedamos atgal. Visos kolonėlės yra juodos ir baltos spalvos, todėl tiks bet kokiame interjero dizaine.

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 (5) 263 5143

mob. tel. +370 (637) 11 896

Plačiau
Facebook