5VAS

„Polk Audio“ pristato aukščiausios klasės kolonėlių seriją „Legend“

„Polk Audio“ pristatė naują "Legend" kolonėlių seriją, kuri yra klasifikuojama kaip šio prekės ženklo flagmanas. Šios serijos kolonėlės yra pats sudėtingiausias „Polk Audio“ prekės ženklo kūrinys. „Legend“ seriją sudaro šeši skirtingi modeliai: du lentyninių kolonėlių modeliai, centrinė kolonėlė, „Dolby Atmos“ kolonėlė bei du skirtingi grindinių kolonėlių modeliai. „L800“ grindinė kolonėlė pasižymi „SDA“ technologija ir tai yra pirmoji kolonėlė per daugiau nei 20 metų, kuri turi šią technologiją. „SDA“ technologija skambėjimo scenai suteikia pločio bei užtikrina platų dažnių atkūrimo diapazoną. Skambėjimas, kurį suteikia „Legend“ kolonėlių yra ženkliai brangesnių kolonėlių bruožas.

„Legend“ kolonėlių seija yra ilgametės patirties rezultatas. Nesvarbu, ar šios kolonėlės bus naudojamos stereo, ar namų kino sistemoms, gamintojas teigia, jog šios kolonėlės savo skambėjimu sužavės net ir reikliausius klausytojus.

Naujoje „Polk Audio Legend“ kolonėlių serijoje yra integruota patobulinta "SDA" technologiją, kuri buvo sukurta jau 1980 metais. Ši technologija iš esmės keičia garsiakalbių dizainą ir sustiprina „Polk Audio“ vietą garso rinkoje. „SDA“ technologija sukurta taip, kad ženkliai sumažintų garso fenomeną – reiškinį, kuris dar yra žinomas kaip interaktyvaus kryžiminimo efektas. Šis efektas yra dažnai aptinkamas įvairiausių kolonėlių atkūriamame garse. Interaktyvus kryžminimas yra ne kas kita, kaip elementarūs garso iškraipymai, kuriuos sukelia susiliejęs abiejų kanalų garsas. "SDA" technologija akustiškai izoliuoja abu stereo garso kanalus, taip pašalindama šį fenomeną.

Perdarytas kolonėlių dizainas, kuris suteikia dar kokybiškesnį skambėjimą

Naujojo dizaino korpuse yra įmontuotas specialus „Head Shadow“ filtras, kuris taip pat yra sukurtas sumažinti jau minėtą interaktyvaus kryžminimo efektą. Papildomas patentas buvo suteiktas ir unikaliam inžineriniam sprendimui - suprojektuotiems 15 laipsnių kampiniams garsiakalbiams. Ši konstrukcija tiksliau nukreipia garsiakalbius į klausytoją, o tai pašalina bet kokį aukšto dažnio išplėtimo praradimą.

„Polk Audio“ jau nuo pat pradžių siekė pagaminti kolonėles, kurios suteiktų neįtikėtiną garsą bei užtikrintų ryšį tarp klausytojo bei kolonėlių. Kuomet 1980 metais buvo kuriama „SDA“ technologiją, gamintojo tikslas buvo išgauti plačią garso sceną bei kokybišką skambėjimą.

Kaip ir pridera flagmanui, „Polk Audio“ inžinieriai pagerino praktiškai kiekvieną „Legend“ kolonėlių serijos aspektą, įskaitant aukštadažnį, vidurinių dažnių garsiakalbį, žemų dažnių garsiakalbius, fazoinvertorius, kolonėlės korpusą bei pačius filtrus. Inžinierių komanda ilgai testavo šias kolonėles, kol nusprendė integruoti keletą naujų technologijų, kurios suteikia dar geresnę garso kokybę.

Naujos kartos aukštadažniai: Dešimtmečius trunkančios naujovės suteikė galimybę sukurti išskirtinius 1 col. skersmens „Pinnacle“ aukštadažnius. Šie „Polk Audio“ gamintojo sukurti aukštadažniai suteikia išskirtinai skaidrius aukštus dažnius ir padeda išvengti pašalinių garso iškraipymų. „Pinnacle“ aukštadažnis turi ypatingai plačią aukštų dažnių garso sklaidą.

„Polk Audio“ taip pat sukūrė naujos kartos kūgio formos garsiakalbius, kurie užtikrina natūralų garso atkūrimą vidurinių dažnių diapazone - būtent ten, kur žmogaus ausis yra jautriausia.

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 (5) 263 5143

mob. tel. +370 (637) 11 896

Plačiau
Facebook