12VAS

Idealus garsas vairuojant – „Focal Inside“

Automobilių ir kokybiško garso mylėtojai nuo šiol gali džiaugtis tuo, ką savo asortimente siūlo prancūzų garso įrangos gamintojas „Focal“. Šis prekės ženklas puikų savo vardą užsitarnavo ne tik namams ar garso įrašų studijoms, tačiau ir automobiliams skirtos garso įrangos pasaulyje. „Focal Inside“ automobiliams skirta garso įranga yra tobulai pritaikyta „BMW“, „Citroën“, „Peugeot“, „Škoda“, „Volkswagen“, „Toyota“, „Nissan“, „Renault“ bei kitų gamintojų gaminamiems automobiliams.

Paprasta garso sistemos integracija

„Focal Inside“ automobiliams skirtų kolonėlių išskirtinumas – paprasta bei didelių pastangų nereikalaujanti garso integracija. Gamintojas šias kolonėles gamina taip, kad šios puikiai tiktų į gamyklines kolonėlių vietas, o tai reiškia, kad garso sistemos keitimas dažniausiai nereikalauja jokių papildomų modifikacijų ar pakeitimų pačiame automobilyje. Bendroje „Focal“ automobiliams skirtų garso sistemų komplektacijoje kartu yra ir visi reikalingi laidai, pajungimai bei kitos dalys. Būtent todėl šie „Plug & Play” sprendimai ir yra tokie populiarūs. Žinoma, „Focal“ neapsiriboja vien tik standartinių garsiakalbių gamyba. Asortimente taip pat galima rasti ir stiprintuvų, filtrų, specialiai pritaikytų laidų, signalo keitiklių, žemų dažnių kolonėlių bei garsą sugeriančių medžiagų.

Aukštesnės klasės garso sistemos

„Focal“ automobiliams skirtos garso sistemos yra gaminamos iš aukštesnės klasės medžiagų, kurios ir užtikrina tikslų, natūralų bei šiltą šių sistemų skambėjimą. Žinoma, reikėtų turėti omenyje, jog garsiakalbiai nėra vienintelė garso sistemos dalis, daranti įtaką bendram garsui. Kiti garso sistemos komponentai taip pat yra labai svarbūs garso kokybės atžvilgiu, todėl „Focal“ gamintojas siekdamas išgauti geriausią efektą modifikavo ir dažnių filtrus bei stiprintuvus. Nuo šiol didžioji dalis „Focal“ automobilinių stiprintuvų turi integruotus ir aukštos klasės DSP garso procesorius, kurie ne tik kokybiškiau apdoroja garso signalą, tačiau ir išlygina iškraipytą garso signalą.

Pačiame gamintojo internetiniame puslapyje tereikia pasirinkti norimą automobilio markę bei modelį. Pasirinkęs atitinkamą automobilį, asmuo nedelsiant bus nukreipiamas į galimas pasirinkto automobilio komplektacijas, nuo kurių ir priklauso, kokią sistemą reikėtų rinktis.

Apibendrinant svarbu pabrežti, jog „Focal Inside“ kolonėlės yra kuo puikiausiai pritaikytos tam tikriems automobilių modeliams, todėl norint atsinaujinti automobilio garso sistemą, papildomų automobilio modifikacijų daryti tikrai nereikės. Naudinga ir tai, jog kainos bei kokybės prasme šios kolonėlės yra iš tiesų puikus pasirinkimas, kuris savo našumu nustebins net ir reikliausius automobilinių garso sistemų entuziastus.

Apžvelgti įvairiausiems automobiliams siūlomas garso sistemas galima čia: https://www.focal-inside.com/home/fr/index.html

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 (5) 263 5143

mob. tel. +370 (637) 11 896

Plačiau
Facebook