19VAS

Išmanieji sprendimai namams – „Netatmo“

Gyvenimas technologijų amžiuje turi daugybę privalumų, kurie, beabejo, leidžia palengvinti žmonių kasdienybę. Nepaslaptis, jog šiandien daugybė įvairiausių prietaisų turi nuotolinio valdymo ar net automatizavimo galimybę, todėl naudojimasis jais dažnai būna daug paprastesnis nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

Išmaniuosius namų sprendimus gaminanti prancūzų kompanija „Netatmo“ siūlo platų asortimentą produktų, kurie yra naudingi pačiose įvairiausiose situacijose. „Netatmo“ produktai yra sukurti, kad užtikrintų ne tik namų ar objektų saugumą, tačiau ir pasirūpintų naudotojų gerove.

Išmanioji apsauga

„Netatmo“ įrenginiai yra pasirengę pasirūpinti namų arba objektų saugumu. Išmaniosios vidaus ir lauko kameros turi galimybę prisijungti prie namų interneto tinklo bevieliu būdu, o tai leidžia bet kuriuo metu matyti tiesiogiai transliuojamą vaizdą savo išmaniajame telefone. Kamerose taip pat yra integruota ir veidų atpažinimo technologija, kuri geba atpažinti veidus bei nedelsiant pranešti apie kameros užfiksuotą asmenį. Pavyzdžiui „Netatmo Presence“ laukui skirta kamera turi dar daugiau papildomų funkcijų, kurios leidžia atpažinti ne tik žmones, tačiau ir gyvūnus bei automobilius. Nakties metu automatiškai įsijungiantis šviestuvas bei integruoti infraraudonųjų spindulių šviesos diodai leidžia suteikti dar tikslesnę informaciją, apie tai, kas vyksta stebimoje zonoje. Žinoma, „Netatmo“ neapsiriboja ties vaizdo įrašymo įrenginių gamybą. Asortimente taip pat galima rasti ir kitų įrenginių, kurie taip pat yra susiję su namų ar objektų saugumu. Išmanieji dūmų detektoriai bei langu ir durų sensoriai leis užtikrinti visišką saugumą namuose. Kaip ir išmaniosios kameros, kiti įrenginiai taip pat yra paprastai prijungiami prie interneto tinklo bei valdomi programėlės pagalba. Durų bei langų sensorius nedelsiant pajaučia durų ar langų atsidarymą, akimirksniu išsiųsdamas pranešimą sistemos savininkui. Lygiai tokiu pat principu veikia ir išmanusis dūmų detektorius.

Protingas energijos taupymas

„Netatmo“ taip pat specializuojasi ir namų energijos optimizavime bei leidžia sutaupyti net iki 37% energijos. „Netatmo Thermostat“ išmanusis termostatas gali veikti pagal specialiai sudarytą tvarkaraštį. Tai reiškia, jog šilumos kiekis namuose gali būti sumažintas, kuomet išvykstate į darbą, o grįžant namo – vėl sugražintas į normalų lygį. Žinoma, išlieka galimybę temperatūrą patogiai valdyti ir pačiam, o tą galima padaryti net ir būnant kitoje pasaulio pusėje. Be visų šių funkcijų, prietasas taip pat gali automatiškai sudarinėti sutaupytos energijos statistiką, automatiškai prisitaikyti prie aplinkos, reaguojant į lauko temperatūrą, automatiškai aptikti atidarytus langus, taip sutaupant dar daugiau energijos. Kartu su šiuo termostatu poruojasi ir išmanieji radiatorių vožtuvai, kurie ir reaguliuoja radiatorių temperatūrą. Nors ši sistema gali būti pilnai automatizuota, tačiau vis tiek išlieka galimybė ją valdyti rankiniu būdu. Patogu ir tai, jog ši sistema palaiko pagrindines valdymo balsu platformas.

Aplinkos stebėjimo prietaisai

Aplinką stebintys išmanieji prietaisai taip pat turi savo vietą „Netatmo“ produktų asortimente. Šie prietaisai leidžia patogiai ir paprastai stebėti vidaus ir lauko aplinką bei lengviau prie jos prisitaikyti, optimizuojant naudotojo komfortą namuose. Šiam segmentui priklausantys „Netatmo“ produktai suteiks galimybę stebėti kritulių kiekį, vėjo stiprumą bei oro kokybę. Pavyzdžiui „The Rain Gauge“ išmanusis kritulių matuoklis leis tiksliai nustatyti kritulių kiekį lauke. Ši savybė kuo puikiausiai pasitarnaus sodininkams bei lauko augalus auginantiems žmonėms, nes padeda tiksliau ir teisingiau laistyti augalus. „Smart Anemometer“ išmanusis vėjo stebėjimo prietaisas leis tiksliai nustayti vėjo stiprumą bei kryptį. Vėjui netikėtai sustiprėjus, naudotojas nedelsiant gaus apie tai pranešimą. „Additional Smart Indoor Module“ įrenginys yra labiau pritaikytas vidaus naudojimui. Šis prietaisas greitai ir tiklsiai nustatys patalpos oro temperatūrą, drėgmę bei CO2 koncentraciją. Įvykus pasikeitimams, „Netatmo Additional Smart Indoor Module“ apie tai informuos.

Šaunu, kuomet išmaniosios technologijos turi tokias plačias galimybes bei gali pasitarnauti mums stebint aplinką ar taupant išteklius. „Netatmo“ išmanieji prietaisai yra tikras įrodymas, jog teisingas išmaniųjų technologijų išnaudojimas gali ženkliai palengvinti mūsų kasdienybę bei atlikti dalį darbo už mus.

Visus „Netatmo“ produktus galite rasti čia:

Netatmo

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 699 39 331

mob. tel. +370 (637) 11 896

Plačiau
Facebook