26VAS

Top 5 populiariausi Soundbar garso sistemų pasirinkimai

Soundbar garso sistemų kompaktiškumas bei platus funkcionalumas yra šių sistemų populiarumo priežastimi, kuri ir daro tiesioginę įtaką žmonių pasirinkimui. Šio tipo garso sistemos taip pat įprastai yra patrauklios vizualiai, todėl dažnai jos tampa interjero dizaino dalimi, o integruotos bevielės muzikos transliavimo technologijos suteikia papildomo patogumo bei galimybes ne tik įgarsinti televizorių, tačiau ir klausytis mėgstamos muzikos. Štai penki populiariausi Soundbar garso sistemų variantai, kuriuos klientai renkasi dažniausiai.

Denon DHT-S316

Populiariausia Soundbar garso sistema Denon DHT-S316 susilaukia vis daugiau dėmesio. Vos kelių centrimetrų aukščio garso juosta geba išgauti išties kokybišką garsą, nepaisant mažo savo dydžio. Nors pačioje kolonėlė integruoti garsiakalbiai dėl savo dydžio nėra pajėgūs atkuri žemų dažnių, tačiau bendroje šios garso sistemos komplektacijoje esanti bevielė žemų dažnių kolonėlė tuo pasirūpina kuo puikiausiai, todėl garsas tampa pilnaverčiu bei priimtinu didžiajai daliai paprastų naudotojų. Žinoma, nors reikėtų pripažinti, jog daug geriau bei kokybiškiau skambančių Soundbar garso sistemų yra apstu, tačiau turint omenyje šios sistemos kaina, tai ką ji gali – iš tiesų įspūdinga. Kita išskirtinė šios garso sistemos savybė yra net keli skambėjimo režimai, pritaikyti skirtingoms progoms. Denon DHT-S316 taip pat turi ir erdvinio garso formatų bei HDMI ARC palaikymą, tačiau šios technologinės savybės yra plačiai naudojamos praktiškai visur.

Polk Audio MagniFi Max SR

Šios Soundbar garso sistemos išskirtinumas – bevielis erdvinis garsas. Turint omenyje „MagniFi Max SR“ kainą, garso kokybę bei funkcionalumą, šis variantas yra tikrai išskirtinis. Faktas, jog viskas ko reikia visiems šios 5.1 namų kino sistemos komponentams yra rozetės, stulbinantis. Ši soundbar garso sistema taip pat turi integruotą „Google ChromeCast“ funkciją, todėl transliuoti muziką tiesiai iš „Spotify“ taps paprasčiau nei bet kada anksčiau. Žinoma, „ChromeCast“ funkcija reikalauja interneto ryšio, tačiau nesant galimybei prijungti prietaiso prie interneto, integruota „Bluetooth“ technologija taip pat užtikrins kokybišką bei bevielį garso turinio perdavimą. „Voice Adjust“ technologija leidžia naudotojui valdyti atkuriamo vokalo garso lygį, o tai tik įrodo, jog gamintojas apgalvoja net ir menkiausias detales, kurios yra naudingos kasdieniame garso sistemos naudojime.

Denon DHT-S516H

Šios Soundbar garso sistemos išskirtinumas – integruotos tinklo grotuvo funkcijos, kurias lengvai valdyti leidžia „HEOS“ programėlė. Skambėjimo prasme „DHT-S516H“ toli gražu neprimena stebūklo, tačiau platus funkcionalumas bei sąlyginai nedidelė kaina suteikia šiai Soundbar garso sistemai papildomą vertę. „HEOS“ programėlė leidžia patogiai bei paprastai prijungti kolonėlę prie interneto, pasirinkti norimą garso šaltinį, kuriuo gali būti tiek televizorius, tiek ir internetinės muzikos transliavimo platformos. Žinoma, šios programėlės pagalba naudotojai taip pat gali valdyti muziką, keisti skambėjimą ekvalaizerio pagalba bei grupuoti Soundbar‘ą su kitais „HEOS“ technologija turinčiais įrengianiais, taip sudarydami bevielę namų garso sistemą.

„Denon DHT-S716H“

„Denon DHT-S716H“ soundbar garso sistema yra kur kas rimtesnis pasirinkimas, kurio skambėjimas užpildys net ir didesnes patalpas. Nors šis variantas yra kur kas brangesnis, tačiau kainą tikrai atperka puiki garso kokybė bei funkcionalumas, kuriuo gali pasirgirti ne visi. „DHT-S716H“ turi integruotas tinklo grotuvo funkcijas, valdymą „HEOS“ programėle bei galimybę prijungti bevieles erdvinio garso kolonėles. Negana to, erdvinio garso kolonėlėmis gali būti bet kurios dvi „Denon Home“ serijos kolonėlės, tačiau svarbiausia, kad jos būtų to paties modelio. Kaip ir kiekviena soundbar garso sistema, „DHT-S716H“ negali atkurti žemų dažnių, dėl integruotų garsiakalbių dydžio, todėl rekomenduojama prie soundbar‘o jungti „Denon DSW-1H bevielę žemų dažnių kolonėlę, kuri, beje ir yra tam pritaikyta.

„Sonos Playbar“

Vienas labiausiai žinomų šiuolaikinės garso įrangos gamintojų „Sonos“ yra populiarus ne be priežasties. Internete apie šią sistemą galima rasti tik pačius geriausius atsiliepimus. Puiki garso kokybė, platus funkcionalumas, sistemos veikimo stabilumas bei išskirtinai patogus valdymas programėle – būtent šios savybės ir lemia „Sonos“ prekės ženklu pasipuošusios produkcijos populiaruma. Taigi, jeigu „Playbar“ soundbar garso sistema yra tokia nuostabi, kodėl šis produktas užima paskutinę vietą šiame penkete? Atsakymas yra kaina. „Sonos“ produkcija pasižymi ne tik nepakartojama kokybe, tačiau ir aukštesne kaina.

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 699 39 331

mob. tel. +370 (637) 11 896

Plačiau
Facebook