4KOV

Naim Statement“ – garso elektronika, kurios gamyba yra apgalvota iki smulkmenų

NAC S1 Pradinis stiprintuvas

„Naim NAC S1“ pradinio stiprintuvo gamyboje yra naudojama pilnai atnaujinta konstrukciją, kuri jau gamybos metu yra optimizuojama vardan geresnės garso kokybės. Įvesčių schema yra montuojama ant žalvarinio rėmo, kuris prie korpuso yra tvirtinamas naudojant specialias spyruokles. Esminis šios sistemos principas – elektronikos komponentų atsiejimas nuo stiprintuvo korpuso, taip siekiant maksimaliai sumažinti pašalines vibracijas. Elektronikos komponentus taip pat dengia specialiai suprojektuotas metalinis “narvas”, išsklaidantis elektromagnetinę spinduliuote dar efektyviau. Būtent taip garso signalas yra paverčiamas tinkamai subalansuotu. Įvestys taip pat yra atitinkamai atskirtos viena nuo kitos. Šio inžinerinio sprendimo rezultatas – net kelių skirtingų garso šaltinių pajungimas leidžia išvengti garso kokybės nuostolių vienas kito atžvilgiu.

Vertikalus komponentų išdėstymas bei „DR“ technologijos pritaikymas

Patys jautriausi elektronikos komponentai yra sumontuoti ant specialios žalvario plokštės, kuri pakabinama vertikaliai. Pašalinus pašalinius trikdžius, šios plokštės rezonansinis dažnis yra vos 9 Hz, tačiau tai įtakos garso kokybei praktiškai nedaro, nes šio dažnio garsui žmogaus ausis yra nejautri. Svarbus „Statement“ serijos išskirtinumas – „DR“ technologija, suteikianti kiekvienam garso gradinės elementui atskirą maitinimą bei ypač trumpą įtampos perdavimo kelią.

NAP S1 galios stiprintuvas

Kiekviename „Statement“ stiprintuvų serijos galios stiprintuve yra masyvus 4000 VA transformatorius, kuris yra sumontuotas vertikaliai pagrindinio rėmo atžvilgiu. Bet kokia transformatoriaus sukeliama vibracija yra tiesiogiai perduodama žemyn. Galios atžvilgiu, „Statement“ serijos galios stiprintuvai tikrai stebina - kiekvieno stiprintuvo galia yra 746 W prie 8 omų, 1450 W - iki 4 omų ir 9000 W prie 1 omo varžos.

ALN (aliuminio nitrido) 009 tranzistoriai

Gamintojas „Naim“ bendradarbiauja su puslaidininkių gamintoju, kurio gaminami elektronikos komponentai yra naudojami kariniuose ir kosminiuose įrenginiuose. Ilgamečiai tyrimai šioje srityje leido sukurti naujo tipo aliuminio nitrido tranzistorius, galinčius atlaikyti milžiniškas temperatūras. Aliuminio nitridas turi net 10 kartų didesnį šilumos laidumą, lyginant su standartiniu aliuminio oksidu.

Deimantų dalelės pastoje

Norėdamas išgauti patį geriausią sąlytį tarp naujai suprojektuotų „ALN009“ tranzistorių, gamintojas „Naim“ pradėjo naudoti naujos kartos termopastą, kurios sudėtyje yra mažų deimantų dalelių. Šis inžinerinis sprendimas ženkliai padidina šilumos laidumą daugiau nei devynis kartus, lyginant su standartu:

 • Įprasta kontaktinė pasta yra 0,9 m / mk
 • Nauja pasta su nano deimantais = 8,3 m / mk
 • (w / mk = vatai metre kelvinų - standartinis šilumos laidumo vienetas)

  Aliuminio detalių apdirbimas bei akrilo pritaikymas

  „NAP S1“ šilumos radiatoriai radinėje stadijoje atrodo lyg kietas neapdoroto aliuminio darinys tačiau netrukus aliuminis yra tiksliai supjaustomas ir atitinkamai apdirbamas. Per kelias gamybos proceso valandas išryškėja galutinės radiatoriaus formos. Tuomet kiekviena dalis yra apdirbama atskirai. Šis procesas yra atliekamas rankomis. Sekantis etapas – anodavimas. Šio proceso metu aliuminis yra nardinamas į sieros rūgštį, kuria yra leidžiama elektros įtampą. Aliuminis nedelsiant yra aptraukiamas apsauginiu oksidu, kuris užtikrina šios medžiagos ilgaamžiškumą bei suteikia papildomą atsparumą aplinkos veiksniams. Stiprintuvo viduryje taip pat yra įmontuota akrilo dalis, suteikianti nelaidų fizinį barjerą tarp dviejų pagrindinių įrenginio dalių. Šiuo atvėju, akrilas veikia kaip papildoma izoliacinė medžiaga.

  Techniniai įrangos parametrai:

  NAC S1 Pradinis stiprintuvas

 • Įvestys: 3 X DIN, 3 X RCA, 2 X Balanced
 • Išvestys: 1 X Balanced, 2 X Unbalanced (4 pin DIN sockets)
 • Svoris: 61.5kg
 • Išmatavimai (AxPxG): 940 x 270 x 412mm
 • NAP S1 galios stiprintuvas

 • Įvestys: 1 x XLR
 • Išvestys: Kolonėlių pajungimui skirtos įvestys 4mm
 • Išvesties galia: 746W prie 8 ohms, 1450W prie 4 ohms, 9000W prie 1 ohm Svoris: 101kg vnt.
 • Išmatavimai: (AxPxG): 940 x 256 x 383mm
 • DENON SALONAI

  Vilnius

  PANORAMA

  Saltoniškių g. 9
  LT-08105 Vilnius

  tel. +370 699 39 331

  mob. tel. +370 (637) 11 896

  Plačiau
  Facebook