12KOV

Prabanga, kuri suteikia nepakartojamus įspūdžius – „Sonus Faber Serafino“

Italų gamintojas „Sonus Faber“ savo pirmąją kolonėlę pagamino jau 1980 metais. Net ir prabėgus keturiems dešimtmečiams, ši kompanija ir toliau sėkmingai vysto savo veiklą, gamindama aukštos klasės kolonėles, pasižyminčias ne tik išskirtiniu dizainu, tačiau ir neprilygstama garso kokybe. Per visą kompanijos veiklos laikotarpį, „Sonus Faber“ užpatentavo daugybę technologijų, kurių pritaikymas produkcijoje susilaukė daug dėmesio bei įvairiausių apdovanojimų. Ne išimtis ir garsiosios „Sonus Faber Serafino“ grindinės kolonėlės, priklausančios „Homeage Tradition“ kolonėlių serijai.

Išskirtinumas

„Sonus Faber Serafino“ kolonėlių įkvėpimo šaltinis – Italijos laivyba. Būtent šis aspektas ir lėmė „Homeage Tradition“ kolonėlių formą, kuri primena prabangią jachtą. Būtent „Wenge“ tamsaus medžio apdaila yra esminis šios kolonėlių serijos motyvas, suteikiantis elegantišką bei nesenstantį dizainą – būtent tokį, kokiu pasižymi garsieji italų „La Dolce Vita“ motoriniai laivai. Šių kolonėlių pavadinimas taip pasirinktas neatsitiktinai. „Serafino“ kolonėlės būtent taip pavadintos Santo Serafino garbei. Santo Serafino buvo garsus XVIII amžiaus pirmosios pusės Venecijos meistras, gaminęs tvirtus bei ypač vertinamus smuikus.

Taikomos technologijos

„Sonus Faber Serafino“ kolonėlės yra ne tik elegantiško dizaino, tačiau ir technologinių subtilybių kombinacija. Aukštų dažnių skaidrumą ir plačią garso sceną užtikrina speciali „Arrow Point“ technologija. 28 milimetrų skersmens šilko aukštadažnį dengia strėles formos metalinis fragmentas, užtikrinantis aukštadažnio apsaugą, geresnę reprodukciją, bei platesnę garso sklaidą. Aukštadažnis galinėje pusėje turi medinį korpusą, padedantį išvengti pašalinio dažnių rezonanso. Šių kolonėlių filtrai taip pat nėra standartiniai. Aukštesnės serijos „Sonus Faber“ kolonėlės turi įmontuotus „Semi-Balanced“ dažnių filtrus, kurių komponentai yra pagaminti iš specialių medžiagų bei turi specifinį išdėstymą, padedantį išvengti pašalinių radijo bangų poveikio. Kolonėlių gale esantys nestandartiniai fazoinvertoriai yra suprojektuoti specialiai pagal kolonėlės korpuso formą. Šis inžinerinis sprendimas užtikrina teisingą oro srautą tarp išorės ir kolonėlės vidaus.

Medžiagos, iš kurių yra pagamintos šios kolonėlės yra tik pačios aukščiausios klasės. Vientisa apdirbto aliuminio dalis, jungianti kolonėlės viršų ir apačią suteikia kolonėlei tvirtumo ir standumo. Priekinė „Serafino“ dalis yra padengta natūralia oda, kuri suteikia kolonėlei prabangų įvaizdį. Ypač tvirto ir standaus popieriaus membranų garsiakalbiuose slypintys neodimio magnetai užtikrina neįtikėtinai tikslų bei greitą garsiakalbių judėjimą, todėl kolonėlės pasižymi gana plačiu dažnių atkūrimo diapazonu žemame dažnių registre, kuris sieka net 30 Hz. 4 omų varžos bei net 90 dB jautrumo garsiakalbiai taip pat suteikia kolonėlėms universalumo, todėl geriausią garsą „Serafino“ atkuria su 80 – 300W galios stiprintuvais.

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 699 39 331

mob. tel. +370 (637) 11 896

Plačiau
Facebook