18KOV

Dvi savaitės namuose su puikiomis pramogomis

Dvi savaitės namuose su puikiomis pramogomis

Kino teatras uždarytas, o mėgstamiausios futbolo komandos mačas atšauktas? Darbdavys išsiuntė jus dirbti namuose? Šis laikotarpis neturi būti nuobodus! Mes paruošėme Jums keletą idėjų, kaip praleisti laiką. Šių idėjų dėka jūs išmoksite, kaip savo namus paversti tikra namų kino sale.

Mes jungiamės prie pasaulinės akcijos # likti namuose ir išlaikyti aukščiausius saugumo standartus. Visa tai geresnio rytojaus vardan. Gerai, tačiau ką daryti namuose, kai už lango pabunda pavasaris? Šiandienos straipsnyje pamatysite, kad laikas, praleistas tarp keturių sienų, neturi būti nuobodus ar prarastas. Mes parodysime šiuolaikiškus garso ir vaizdo sprendimus, kurie sukurs begalę pramogų visai šeimai!

Pradėkime nuo to, ką daryti, kai visi kino teatrai yra uždaryti?

Kinas uždarytas? Mėgaukitės kiną namuose!

Viskas ko jums reikia yra patogi sofa, spraginti kukurūzai ir jūsų mėgstamiausias filmas paslauga. Mes, tuo tarpu, pasirūpinsime reikiama įranga! Tiems, kurie nori pajusti garsą iš visų pusių (net ir sklindantį iš viršaus), rekomenduojame garsiakalbius, atkuriančius „Dolby Atmos“ efektą. „Wilson Raptor X“. Jų ypatinga, nuožulni konstrukcija užtikrina garso atspindį nuo lubų, todėl garsas taps ženkliai erdvesnis. Jų pagalba jūs persikelsite į patį filmo veiksmo centrą.

Tačiau nepamirškime apie namų kino sistemos centrą. Ieškantiems universalių sprendimų, „Denon AVR-S950H“ namų kino stiprintuvas patenkins visus poreikius. Šis modelis perteikia televizoriui geriausią 4K raiškos vaizdą, įskaitant „Dolby Vision ™“, HDR10 ir HLG. Garsas, žinoma, yra ne ką mažiau svarbus. Šis modelis taip pat palaiko ir pagrindinius erdvinio garso formatus.

Dėmesio vertas pasirinkimas yra ir plonas, tačiau gražiai suprojektuotas „Marantz NR1710“ namų kino stiprintuvas. Neleiskite, kad jo dydis jus suklaidintų, nes šis įrenginys suteikia maksimalias galimybes ir savo dizaino dėka ji tilps į bet kurią lentyną ar spintelę. Jo galia yra net 90W vienam kanalui. Jis turi 8 HDMI įvestis su 4K vaizdo bei 3D garso palaikymu. Nebėra nieko kito, kaip patogiai atsisėsti ant sofos ir pasirinkti filmą ... bet mes paliekame tai jums!

Mėgstamiausios komandos varžybos atšauktos? Mėgaukis varžybomis žaidimų konsolės pagalba!

Puikiai žinome futbolo gerbėjų kančias, susijusias su futbolo varžybų atšaukimu. Internetiniai žaidimai gali būti tokie pat jaudinantys, kaip ir žaidžiant tikrame stadione. Ypač kai prie televizoriaus yra prijungta Soundbar garso sistema, kuri sustiprins garsą ne tik televizijos žiūrėjimui, tačiau ir ir muzikos klausymuisi. Puikus sprendimas galėtų būti „Studio Slim“, kurį neseniai pristatė „Definitive Technology“. Gero garso ir naujų technologijų gerbėjus džiugins tai, kad „Studio Slim“ turi HDMI ARC funkcijas, „Chromecast“ ir 4K vaizdo perdavimo galimybę.

Jūs valdote savo mėgstamą muziką!

Ar nutiko, kad darbe girdite kolegą iš šalia jūsų esančio stalo, kuris jums nepatinka? „Techno“, sunkiojo metalo ar saldainių popsas klasikinės muzikos ar hip-hopo mėgėjams gali būti rimtas iššūkis. Akivaizdus tokių situacijų sprendimas yra užsidėti ausines, turinčias aktyvią triukšmo slopinimo funkciją, pavyzdžiui, „Denon AH-GC30“.

Galite klausytis aukščiausios kokybės muzikos naudodamiesi patefonu, tačiau mes ne visuomet turime laiko apversti vinilinę plokštelę. Į pagalbą ateina nauja „Denon Home“ bevielių kolonėlių serija, kuri siūlo patogų muzikos transliavimą tiesiai iš išmaniojo telefono! Įranga palaiko populiariausias transliacijos platformas, įskaitant „Tidal“, „Spotify“ ir „Tuneln“. Be to, turime „Wi-Fi“, „AirPlay 2“ ir „Bluetooth“ palaikymą. „Denon“ inžinieriai rūpinosi kolonėlių garso kokybe, kurio tikslas buvo užtikrinti aukščiausią garso kokybę ir perduoti būtent tai, ką norėjo perteikti atlikėjas.

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 699 39 331

mob. tel. +370 (637) 11 896

Plačiau
Facebook