25KOV

Kai kolonėlių galimybės pranoksta visus lūkesčius – Canton Reference

Vokiečių gamintojas „Canton“ kolonėlių gamybą vysto jau beveik 50 metų. Per visus šiuos metus kompanija į rinką pristatė ne vieną šimtą skirtingų produktų. „Canton“ visuomet atidžiai stebi tai, ką žmonės muzikoje mėgsta labiausiai, o tai leidžia kurti produktus, kurie pilnai patenkina esminius muzikos mylėtojų poreikius.

Nors „Canton Reference K“ kolonėlių serija nėra jokia naujiena, tačiau šios kolonėlės yra ypač vertinamos net ir šiandien. „Canton Reference K“ kolonėlių seriją sudaro devyni skirtingi pasyvių kolonėlių modeliai bei vienas žemų dažnių kolonėlės modelis. „Canton“ gamintoją taip pat reikėtų pagirti už inovatyvius sprendimus, siekiant prisitaikyti prie besikeičiančių klientų poreikių. Klientai vis dažniau dairosi bevielių sprendimų, kurie iš esmės išsiskiria lankstumu. Būtent dėl šios priežasties šis vokiečių gamintojas sukūrė tos pačios „Reference K“ serijos aktyvias bevieles grindines kolonėles. Nepaisant to, jog tokia kolonėlių sistema nereikalauja išorinio stiprintuvo, skmabėjimas vis tiek išlaiko išskirtinę kokybę, gylį bei detalumą.

Naudojamos technologijos

„Canton Reference K“ kolonėlių serija yra ilgameties patirties bei išskirtinių technologijų rezultatas, leidžiantis klausytojui mėgautis ne tik puikia garso kokybe, tačiau ir estetišku kolonėlių dizainu. Pilkai kreminės spalvos „Reference K“ kolonėlių serijos garsiakalbių membranos yra gaminamos iš keramikos ir volframo. Atitinkamas šių medžiagų santykis leidžia gamintojui išgauti tobulą garsiakalbio membranos tvirtumo bei svorio santykį. Šios savybės leidžia garsiakalbiui judėti greitai bei tiksliai, tačiau tuo pat metu išvengti pašalinių garso iškraipymų.

Kolonėlės forma taip pat pasirinkta ne atsitiktinai, tačiau siekiant pilnai optimizuoti kolonėlę akustiškai. Lengvai lenktas korpusas leidžia kolonėlei pasižymėti platesne garso sklaida bei užtikrinti tolygesnį oro judėjimą kolonėlės viduje. Tolygesnis oro srautas kolonėlės viduje leidžia garsiakalbiams mažesnį oro pasipriešinimą, kas, vėl gi, veda prie mažesnių garso iškraipymų. „Reference K“ serijos kolonėlių korpusas yra gaminamas iš skirtingų sluoksnių tvirto laminato, o bendras korpuso storis sudaro net 5 cm.

Aukščiausi šios serijos modeliai „1K“ ir „3K“ turi dar daugiau pranašumų, lyginant su žemesnės klasės tos pačios serijos kolonėlėmis. Šiose kolonėlėse yra naudojami specialūs dažnių filtrai, kurie padeda tiksliai atskirti žemus, vidurinius bei žemus dažnius. Filtrų gamyboje yra naudojami tik kruopščiai atrinkti komponentai. Šioje vietoje „Canton“ tikrai supranta, kad aukščiausios filtrai turėtų ne tik atskirti garsą į atskiras dažnių juostas, tačiau ir išlaikyti puikią garso kokybę.

Žemų dažnių minkštumą bei gylį padeda išlaikyti speciali „Bass-Guide®“ technologija. Ši technologija leidžia nukreipti žemų dažnių sukeltas vibracijas toliau nuo kolonėlės korpuso, o tai padeda išvengti pašalinio triukšmo kolonėlėms grojant. Fazoinvertoriai yra įmontuoti kolonėlės apačioje, todėl net ir pastačius kolonėlę arti sienos, žemų dažnių natūralumas išliks. Fazoinvertoriumi keliaujantį orą pasirinka specialiai suprojektuotas kolonėlės padas su įmontuotais elementais, skirtais nukreipti oro srautą tolyn.

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 699 39 331

mob. tel. +370 (637) 11 896

Plačiau
Facebook