22LIE

„Sonus Faber Gravis“ – Galimybė praturtinti skambėjimą prabangiu bosu

Prabangių garso kolonėlių gamintojas „Sonus Faber“ jau ilgą laiką projektuoja bei kuria išskirtiniu dizainu bei neįtikėtina garso kokybe pasižyminčius produktus. „Sonus Faber“ gamintojo kuriamos kolonėlės yra pelniusios ne vieną garsų apdovanojimą bei, žinoma, pripažinimą visame pasaulyje.

„Sonus Faber“ neseniai pristatė naująją „Gravis“ žemų dažnių kolonėlių seriją. Šiam gamintojui žemų dažnių kolonėlių projektavimas ir gamyba tikrai nėra kažkas naujo. Jau 1986 metais „Sonus Faber“ pristatė savo pirmąją žemų dažnių kolonėlę, kuri ne tik susilaukė didelio dėmesio, tačiau ir tapo įrodymu, kad gamintojas juda teisinga linkme. Ilgus metus tobulinti inžineriniai sprendimai bei technologijos galop virto naująja „Sonus Faber Gravis“ žemų dažnių kolonėlių serija. „Gravis“ seriją sudaro penki skirtingi žemų dažnių kolonėlių modeliai, kurie užtikrina tinkamą pasirinkimą tiek paprastam naudotojui, tiek ir tikram melomanui. „Gravis“ žemų dažnių kolonėlės yra klasifikuojamos kaip galingiausi ir aukščiausiai klasei priklausantys modeliai. Dizaino prasme, vos pažvelgus į šiuos žemadažnius susidaro prabangos ir išskirtinumo įspūdis, kurį netrukus papildo ir sodrus, gilaus boso skambėjimas. Būtent žemų dažnių skambėjimo mikštumas ir yra priežastimi, kodėl šios itališkos žemų dažnių kolonėlės yra puikiai tinkamos ne tik namų kino, tačiau ir stereo garso sistemoms.

Inžinerine prasme, „Sonus Faber Gravis“ žemų dažnių kolonėlės turi ne vieną pranašumą bei išskirtinumą. Itin svarbu paminėti tai, jog visi „Gravis“ serijos žemadažniai yra visiškai uždaro tipo, o tai reiškia, jog šios kolonėlės neturi korpuse įmontuotų fazoinvertorių. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, jog šis inžinerinis sprendimas gali daryti neigiamą įtaką žemų dažnių intensyvumui, tačiau iš tiesų yra priešingai. Vietoj fazoinvertoriaus įmontuotos pasyvios membranos yra judinamos korpuso viduje susidariusio oro slėgio. Šis pasyvių membranų judėjimas leidžia išjudinti orą dar labiau, tuo pačiu išvengiant pašalinių rezonansų. Kitaip tariant, uždaro korpuso „Gravis“ žemų dažnių kolonėlės atkuria daug muzikalesnį bei minkštesnį garsą, lyginant su fazoinvertoriniais žemadažniais. Aukščiausios serijos „Gravis VI“ žemadažnis taip pat turi integruotą ir valdymą išmaniaja programėle, kuri leis valdyti šios kolonėlės skambėjimą nuotoliniu būdu, o tai tėra įrodymas, jog gamintojas siekia ne tik kokybiško garso, tačiau ir inovatyvių technologijų. Dizaino prasme, „Sonus Faber Gravis“ žemų dažnių kolonėlės primena meno kūrinius. Žinoma, kolonėlės dizainas priklauso nuo šios serijos modelio, tačiau visas kolonėles sieja vienas ir tas pats bruožas – natūralių medžiagų panaudojimas.

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 (5) 263 5143

mob. tel. +370 (637) 11 896

Plačiau
Facebook