3LAP

Sonus Faber Lumina – meilė iš pirmo žvilgsnio

„Lumina“ tai visiškai nauja pasyvių kolonėlių serija atkeliavusi tiesiai iš Italijos. Šį kartą drąsiai galime teigti, kad gamintojas pasistengė iš peties ir net daug girdėjusius klausytojus naujoji serija palieka visiškai be žado.

„Lumina“ susideda iš grindinių, lentyninių bei centrinės kolonėlės. Esminis trijų modelių derinys yra visiškai subalansuotas sprendimas tiek tradicinės stereo sistemos entuziastams, tiek ir tiems, kurie nori patirti erdvinį namų kino skambesį.

Italai pritaikė minimalistinį dizainą, norėdami pabrėžti naudojamų medžiagų kokybę. Šis minimalizmo principas tiesiogiai apima produkto esmę, kurio pagrindinė mintis buvo „mažiau yra daugiau“.

„Lumina“ kolekcijoje pasižymi visos pagrindinės „Sonus faber“ vertybės. Kolonėlėms pagaminti naudojamos tokios medžiagos kaip tikra daugiasluoksnė mediena, tikra oda ir natūrali komponentų sudėtis. Paprastumas išlieka pagrindinis kolekcijos identiteto elementas, kurį lengva nustatyti: prieinama kaina ir puikus garso efektyvumas, suteikiantis visiems galimybę mėgautis tikra „Sonus faber“ patirtimi tiesiai iš Italijos.

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 (5) 263 5143

mob. tel. +370 (637) 11 896

Plačiau
Facebook