13LAP

Dali gamintojas pristato dar vieną seriją bevielių kolonėlių – „Oberon C“

Naujosioms technologijoms pritraukiant vis daugiau klientų danai sugalvojo atnaujinti vieną geriausių pagamintų serijų Oberon. Mintis paprasta – garso sistema kuri būtų visiškai bevielė ir teiktų maksimalų malonumą klausytojui. Čia ir atsiranda naujoji „OberonC“. Ši serija susideda iš kelių galimų variantų: Oberon 1 – lentyninės, pačios mažiausios kolonėlės skirtos nedidelėms patalpoms. Oberon 3 – kiek didesnės turinčios daugiau žemesnių dažnių, Oberon on-wall – plokščios ir skirtos kabinti ant sienos kolonėlės ir didžiausios – Oberon 7 grindinės kolonėlės skirtos didesnėms patalpoms ir maksimaliems potyriams.

 

Priedelis su neįtikėtinomis galimybėmis

Kad veiktų šios kolonėlės reikalingas valdiklis (Sound Hub) kuris turi daugybę funkcijų. Viena svarbiausių, tai atsiradusi HDMI jungtis leisianti sujungti visą bevielę sistemą su televizoriumi. „Sound Hub perduoda į „OBERON C“ kolonėles signalą naudodamas savo nuosavą 30 bitų belaidį protokolą. Garso perdavimo vėlavimas nuo įvesties iki kolonėlės paprastai yra mažesnis nei 15 ms, o tarp garsiakalbių laikas yra visiškai tikslus. Papildomai sistema gali pasiūlyti ir įvairiausius muzikos serverius, tokius kaip Spotify, Tidal, Deezer. Esant poreikiui prie pritaiso galima prisijungti ir „Bluetooth“ pagalba.

 

SMC technologija kiekvienoje serijoje

„SMC“ technologija (Minkštas magnetinis junginys) yra sprendimas, padedantis ženkliai sumažinti įvairius garso iškraipymus. Įprastai, garsiakalbių gamyboje yra naudojami paprasti geležies magnetai, o tai dažnai tampa histerezės priežastimi. Šis, puikiai žinomas reiškinys sukelia nenumatytą garsiakalbio pasipriešinimą garsiakalbio ritės atžvilgiu, o tai reiškia nereikalingus garso iškraipymus. Taigi, beveik 40 metų gyvuojanti kompanija “Dali” galop išrado sprendimą, sukurdami jau minėtą SMC technologiją.

DENON SALONAI

Vilnius

PANORAMA

Saltoniškių g. 9
LT-08105 Vilnius

tel. +370 (5) 263 5143

mob. tel. +370 (637) 11 896

Plačiau
Facebook