Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   Bevielės namų garso sistemos kolonėlė DENON HOME 250

   DENON

   499,00 €
   Su mokesčiais
   Spalva
   Kiekis

   Prieinamas

   Bevielė namų garso sistemos kolonėlė DENON HOME 250. Integruota „HEOS“ technologija šiai kolonėlei suteikia bevielės namų garso sistemos (multi-room) funkcionalumą.

   Kolonele denon home pigiau

   • Garantija iki 5 metųGarantija iki 5 metų
   • Nemokamas Nuo 100 € Krepšelio VertėsNemokamas Nuo 100 € Krepšelio Vertės
   • 14 dienų prekių grąžinimo garantija14 dienų prekių grąžinimo garantija

   Denon Home 250“ – naujosios „Home“ serijos vidutinio dydžio bevielė kolonėlė, kuri ne tik užpildys garsu vidutinio dydžio patalpas, tačiau ir stebins savo funkcionalumu. Integruota „HEOS“ technologija šiai kolonėlei suteikia bevielės namų garso sistemos (multi-room) funkcionalumą bei beribes muzikos transliavimo galimybes iš pačių populiariausių muzikos transliavimo platformų. Spotify, Deezer, Tidal, TuneIn, Amazon Music HD, Apple Music bei daugybė kitų. Išskirtinis bei inovatyvus kolonėlių dizainas taip pat prideda „Denon Home 250“ kolonėlėms žavesio, kurį paprastai galėsite integruoti į įvairaus dizaino interjerus. Šios bevielės kolonėlės yra pagamintos iš patvarių bei ilgaamžių medžiagų, o kolonėlės korpusas yra aptrauktas audiniu, kuris yra atsparus ne tik drėgmei, tačiau ir nešvarumams. Būtent šios savybės užtikrina tai, jog šioms kolonėlėms tinkama vieta taps net ir virtuvė ar vonios kambarys.

   Patogus muzikos transliavimas

   „Denon Home 250“ bevielė kolonėlė turi integruotą „HEOS“ technologiją, kuri ir suteikia patogų muzikos transliavimą. Spotify, Amazon Music HD, Apple Music, Tidal, Deezer, TuneIn ir dar daugiau. Žinoma, muziką į šią kolonėlę galima transliuoti ne tik Wi-Fi pagalba, tačiau ir „Bluetooth“ ar „AirPlay2“. Bevielė kolonėlė turi tris greitųjų parinkčių mygtukus, kurie leis išsaugoti mėgstamiausių radijo stočių informaciją bei įjungti minėtas stotis akimirksniu. „Denon Home 250“ taip pat turi integruotą ir USB lizdą bei AUX 3.5 mm įvestį. Šios jungtys suteiks galimybę prie kolonėlių prijungti USB laikmeną arba bet kokį analoginį garso šaltinį. Svarbu paminėti tai, jog prie kolonėlės prijungus išorinį garso šaltinį, tą patį garso turinį galima transliuoti ir į kitus įrenginius, kurie taip pat palaiko „HEOS“ technologiją.


   Aukštos raiškos garso formatų palaikymas bei bevielė namų garso sistema (multi-room)

   Naujoji „Denon Home 250“ bevielė kolonėlė taip pat palaiko ir aukštos raiškos garso formatus. FLAC, ALAC, WAV 192kHz-24-bit bei DSD 2.8 – 5.6 MHz. Šių garso formatų galima klausytis transliuojant muziką iš interneto arba naudojant USB laikmeną. Kaip jau buvo minėta anksčiau, „Denon Home 250“ turi integruotą „HEOS“ technologiją, kuri užtikrina ne tik plačias bevielio muzikos transliavimo galimybes, tačiau ir suteikia bevielės namų garso sistemos (multi-room) funkcionalumą. Tai reiškia, jog yra galimybė įgarsinti visus namus nenaudojant papildomų laidų. Visi įrenginiai, kurie turi šią technologiją, gali būti poruojami tarpusavyje. Galimybės yra išties plačios.


   Bevielė namų kino sistema

   Kaip ir kitos šios serijos kolonėlės, „Denon Home 250“ gali būti naudojamos kaip bevielės namų kino sistemos erdvinio garso kolonėlės. Ši galimybė atsiranda tuomet, kai dvi „Home 250“ bevielės kolonėlės yra jungiamos prie „Denon DHT-S716“ soundbar garso sistemos bei „Denon DSW-1H“ bevielės žemų dažnių kolonėlės. Sujungus minėtus produktus į bendrą grupę, yra gaunama bevielė 5.1 namų kino sistema, kuri pasižymi ne tik puikia garso kokybę bet ir erdvinio garso formatų palaikymu. Turint dvi vienodas „Denon Home 250“ bevieles kolonėles, atsiranda galimybė sujungti jas į stereo porą. Ši funkcija suteiks galimybę mėgautis garsu, kuris primins stereo hi-fi sistemą.


   • Aukštų dažnių garsiakalbiai: 2 x 19mm 
   • Žemų / Vidurinių dažnių garsiakalbis: 2 x 100mm 
   • Pasyvus žemų dažnių radiatorius: 1 x 133mm
   • Garso formatų palaikymas: MP3, WMA, FLAC, ALAC, DSD 
   • Integruotas USB lizdas 
   • Integruota 3.5mm AUX įvestis 
   • Integruota „HEOS“ technologija 
   • Wi-Fi, „Bluetooth“ bei „AirPlay 2“ palaikymas 
   • Energijos suvartojimas: 26W 
   • Svoris: 3,7 kg 
   • Galimybė prijungti kolonėlę prie interneto tinklo LAN laidu 
   • 3 greitųjų parinkčių mygtukai 
   • Kolonėlės valdymas „HEOS“ programėle 
   • „Spotify Connect“ palaikymas
   • Valdymo balsu platformų palaikymas: „Google Assistant“, „Apple Siri“, „Amazon Alexa“

   DENON
   DENONHOME250WTE2
   5 Prekės


   2021-10-29

   295 mm
   216 mm
   120 mm

   4 kg

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių
   Pratęsta garantija
   36 mėnesių

   Konkrečios nuorodos

   ean13
   4951035071199

   Nauja prekė
   Skaityti daugiau

   Tau taip pat gali patikti

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c