Naršydami mūsų svetainėje sutinkate, jog naudojame slapuku. Savo naršyklėje galite apibrėžti slapukų laikymo ar prieigos sąlygas. Skaityk daugiau

   Bevielės namų garso sistemos kolonėlė DENON HOME 350

   DENON

   699,00 €
   Su mokesčiais
   Spalva
   Kiekis

   Prieinamas

   Bevielės namų garso sistemos kolonėlė DENON HOME 350. Integruota „HEOS“ technologija leis ne tik patogiai valdyti savo mėgstamą muziką, tačiau kartu suteiks ir bevielės namų garso sistemos funkcionalumą (multi-room).

   Kolonele denon home pigiau

   • Garantija iki 5 metųGarantija iki 5 metų
   • Nemokamas Nuo 100 € Krepšelio VertėsNemokamas Nuo 100 € Krepšelio Vertės
   • 14 dienų prekių grąžinimo garantija14 dienų prekių grąžinimo garantija

   Denon Home 350“ bevielė kolonėlė yra didžiausias „Home“ bevielių kolonėlių serijos modelis, kuris kuo puikiausiai įgarsins net ir dideles, atviras patalpas. Modernus bei minimalistinis kolonėlės dizainas puikiai prisiderins prie pačių įvairiausių interjero dizaino sprendimų, o plačios muzikos transliavimo galimybės leis mėgautis mėgstamiausia muzika. Kolonėlę dengia specialus audinys, kuris yra atsparus tiek drėgmei, tiek ir nešvarumams, todėl kolonėlę galėsite naudoti tiek virtuvėje, tiek ir vonios kambaryje. Populiariausių muzikos transliavimo platformų palaikymas leis akimirksniu pasiekti Spotify, Deezer, TIDAL, TuneIn, Apple Music, Amazon Music HD bei kitas platformas. Integruota „HEOS“ technologija leis ne tik patogiai valdyti savo mėgstamą muziką, tačiau kartu suteiks ir bevielės namų garso sistemos funkcionalumą (multi-room). Žinoma, kolonėlė taip pat pasižymi ir išorinių prietaisų pajungimo galimybe bei aukštos raiškos garso formatų palaikymu, o tai užtikrins dar geresnės kokybės skambėjimą.

   Denon HOME 350

   Bevielė namų garso sistema bei valdymo balsu galimybė

   „HEOS“ programėlė leidžia patogiai bei paprastai valdyti ne tik visą savo muziką, tačiau ir visą bevielę namu garso sistemą (multi-room). „Denon Home 350“ bevielė kolonėlė gali būti grupuojama su visais įrenginiais, kurie taip pat turi integruotą „HEOS“. Ši programėlė suteiks galimybę nustatyti kiekvienam įrenginiui individualų garso lygį arba garso šaltinį. Prie modernaus įrenginio valdymo prisideda ir galimybė kolonėlę valdyti balsu. „Denon Home 350“ bevielė kolonėlė palaiko pačias populiariausias valdymo balsu platformas. - „Google Assistant“, „Amazon Alexa“ bei „Apple Siri“. Visos šios platformos leidžia balsu valdyti garso šaltinį, turinį, garso lygį bei daug daugiau.

   Aukštos raiškos garso formatų palaikymas bei bevielė namų kino sistema

   „Denon Home 350“ gali paprastai tapti bevielės namų kino sistemos dalimi. Prijungus dvi to paties modelio „Denon Home“ serijos kolonėles prie „Denon DHT-S716H“ soundbar garso sistemos bei „Denon DSW-1H“ bevielės žemų dažnių kolonėlės, bevielės kolonėlės tampa erdvinio garso kolonėlėmis. Ši bevielė 5.1 namų kino sistema ne tik stebins puikiu garsu, tačiau ir erdvinio garso formatų palaikymu. Žinoma, „Denon Home 350“ palaiko ir aukštos raiškos garso formatus. FLAC, ALAC, WAV 192kHz-24-bit bei DSD 2.8 – 5.6 MHz. Šių garso formatų galima klausytis transliuojant muziką iš interneto arba naudojant USB laikmeną, nes kolonėlė savyje turi integruotą USB lizdą bei AUX 3.5 mm analoginę įvestį.

   Denon HOME 350

   Puiki garso kokybė

   „Denon Home 350“ bevielė kolonėlė turi įmontuotus net du 165 mm skersmens žemų dažnių garsiakalbius, du 19 mm aukštadažnius bei du 50 mm vidurinių dažnių garsiakalbius. Ši įmontuotų garsiakalbių kombinacija bei kolonėlės vidaus struktūra ir daro didžiausią įtaką puikiai skambėjimo kokybei. Kolonėlė yra pagaminta iš medžiagų, kurios pasižymi išskirtiniu atsparumu pašalinėms garso vibracijoms. Visi garsiakalbiai yra prijungti prie galingo D klasės stiprintuvo. Kolonėlės viršuje yra integruoti lietimui jautrūs mygtukai, kurie leis patogiai valdyti muziką. Taip pat yra specialūs šeši greitojo pasirinkimo mygtukai, kurie leis išsaugoti savo mėgstamiausias radijo stotis, norint pradėti jų klausytis užteks vos paspausti vieną iš šių mygtukų ir radijas kaip mat pradės groti.


   Aukštų dažnių garsiakalbiai: 2 x 19mm
   Vidurinių dažnių garsiakalbiai: 2 x 50mm
   Žemų dažnių garsiakalbiai: 2 x 165mm
   Garso formatų palaikymas: MP3, WMA, FLAC, ALAC, DSD
   Integruotas USB lizdas
   Integruota 3.5mm AUX įvestis
   Integruota „HEOS“ technologija
   Wi-Fi, „Bluetooth“ bei „AirPlay 2“ palaikymas
   Energijos suvartojimas: 37W
   Svoris: 6,3 kg
   Galimybė prijungti kolonėlę prie interneto tinklo LAN laidu
   6 greitųjų parinkčių mygtukai
   Kolonėlės valdymas „HEOS“ programėle
   „Spotify Connect“ palaikymas
   Valdymo balsu platformų palaikymas: „Google Assistant“, „Apple Siri“, „Amazon Alexa“

    

   DENON
   DENONHOME350WTE2
   45 Prekės


   2021-10-29

   380 mm
   230 mm
   180 mm

   7 kg

   Duomenų lapas

   Garantija
   24 mėnesių
   Pratęsta garantija
   36 mėnesių

   Konkrečios nuorodos

   ean13
   4951035071212

   Nauja prekė
   Skaityti daugiau

   10 kitų tos pačios kategorijos produktai:

   c